דלג על הניווט

מורה נח בורסוק

מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
5
7 ביקורות
182
שיעורים שהוזמנו
192
לשעה בבית התלמיד
בן 38 מחולון - בת ים בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מנוסה ומקצועי. יליד ארה"ב. התמחות באנגלית עסקית\שיווקית. כל הרמות והגילאים. השיעורים אונליין או בביתכם. המחיר ל-90 דקות. "
שפת אם אנגלית. שנים רבות של נסיון בתחום החינוך והדרכה. לימדתי ילדים (גם עם צרכים מיוחדים), קבוצות ועובדים מכל מיני תפקידים של החברות הגדולות בארץ. חשיפה לכל רמות הניהול ותפקידים שדורשים שפה גבוהה. חינוך אמריקאי לחלוטין, אז התלמידים שלי מקבלים יחס הכי מקצועי וברמה הכי גבוהה. עם דגש על הסרת מחסומים קוגניטיביים ופיתוח שפה פרקטיט, בטחון עצמי, בניית משפטים, אוצר מילים ויכולת ביטוי. תקבלו ידע וכלים שימשיכו איתם לכל החיים.

קבע שיעור

נח יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
14/12/2018
עמית, 2019
5
נח הוא מורה שקשה למצוא בקלות. הוא מעביר את השיעור בקלילות ומלמד את החומר בצורה ברורה. אני נהנת ללמוד אצלו ומרגישה שיפור ניכר מתחילת השיעורים שנלקחו. ממליצה בחום (:
30/07/2018
שלומי, 2019
5
נח מורה מוכשר עם הרבה סבלנות מעביר את החומר בצורה מעניינת עם רעיונות מעניינים איך להסביר כל דבר נותן הרבה מקום לתלמיד להתבטא כיף ללמוד איתו מחכה כל פעם לשיעור הבא
10/04/2018
אביתר, 2019
5
חשוב לי לציין קודם כל נח בנאדם מאוד נעים ומעניין שנחמד לדבר איתו וכמובן שהכימיה חשובה כי דרך שיחה ותרגול משתפרים. מערך השיעור בנוי בצורה ברורה ושומר על רצף, בגדול אני מחכה כבר לשיעור הבא.