דלג על הניווט

מורה נוי רובין

מורה פרטי
5
9 ביקורות
417
שיעורים שהוזמנו
100
לשעה בבית המורה
120
לשעה בבית התלמיד
בת 26 ממודיעין והסביבה בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה מנוסה בהוראת מבוגרים וילדים, ביחידים ובקבוצות. לשפר ביטחון, ללמוד למבחן או להעשיר ידע- הכל אפשרי אם רוצים מספיק! "
בעלת ניסיון של הוראת אנגלית בבית ספר פרטי בחו"ל ושיעורים פרטיים עם ילדים ומבוגרים, ביחידים ובקבוצות. התגוררתי בבריטניה שם למדתי באוניברסיטת גלזגו. אוהבת ללמד ומעניקה תשומת לב ויחס אישי לכל תלמיד. השיעורים יתנהלו באופן שמתאים לך! זמינות: אזור תל אביב - ימי שלישי, אזור ראשל"צ - ימי שני ורביעי, מודיעין - ימי ראשון וחמישי

קבע שיעור

נוי תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
16/10/2018
דנית, 2019
5
נוי היא קוסמת. היא גורמת לבת השבע שלי לרצות ללמוד - משימה לא פשוטה כלל. היא מקסימה, מקצועית ויש לה הרבה סבלנות. היא מתאימה את עצמה לקצב ולסגנון הלימוד של הבת שלי - במקרה שלנו, משתמשת במשחק ובהומור, ופשוט מוצאת דרכים ללמד אותה את הנדרש (יצירת אותיות מפלסטלינה, הכתבת מלים במכשירי קשר, משחקי קופסא שהיא מביאה). הבת שלי מחכה לשיעורים בכליון עיניים ואומרת שנוי היא המורה הטובה ביותר שהיתה לה.
16/10/2018
אדית, 43
5
נוי מדהימה , מלמדת את שני ילדי בני 12 ו 15 אנגלית. בחורה חביבה, חייכנית , נוי מלמדת בגישה נעימה המלווה בצחוק ובחיוך. סבלנית ומקפידה להסביר בצורה פשוטה ברורה וקלילה, תמיד מגיעה עם עזרי לימוד, לוח וחוברות.
06/10/2018
ליאת, 28
5
נוי היא מורה מדהימה - היא סבלנית, קשובה ומצליחה להעביר את השפה האנגלית בצורה ייחודית, קלילה ומרתקת ברמה שלא תיאמן. הגעתי לנוי במטרה לשפר את האנגלית המדוברת שלי בכדי להתקדם בעבודה. כבר לאחר מספר שיעורים ראיתי שיפור ניכר ברמת הדיבור, בשטף ובביטחון שלי. אני מאמינה שכל אדם שרוצה לשפר את האנגלית שלו יוכל לפנות לנוי ולהרוויח המון.