דלג על הניווט

מורה מעין סער

מורה פרטי
5
8 ביקורות
3
שיעורים שהוזמנו
135
לשעה בבית המורה
בן 33 מגדרה יבנה והסביבה בוגר מכללה - המרכז הבינתחומי
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה מנוסה בעל תואר במשפטים וחשבונאות (עו"ד), ניסיון בהדרכה וגישה חיובית. מלמד שלל מקצועות. התמחות מיוחדת בדיני מיסים "
מעין סער - בן 33 מגדרה, עו"ד צעיר ומורה ותיק. מוסמך במשפטים (תואר שני), עם התמחות בדיני מסים (אוניברסיטת חיפה). בעל ניסיון רב בתחום המיסים. מעניק שיעורים פרטיים ועזרה בכתיבת עבודות בשלל תחומי משפט ומבואות של חשבונאות וכלכלה. כמו כן, מלמד מקצועות ריאליים והומניים לתלמידי כיתות א - יב, כולל הכנה למבחנים ובגרויות. השיעורים שלנו יעברו באווירה נעימה וחיובית ויפיקו תוצאות מעולות.

קבע שיעור

מעין יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
18/04/2018
איל, 26
5
לקחתי שיעורים עם מעיין לבגרות, הוא ניצל את הזמן שלי על הצד הטוב ביותר. עזר לי ברמות שאין לתאר בשביל מחיר מצוין, קיבלתי ציון מעולה. מלבד רמת המקצועיות שלו באזרחות הוא עזר לי לחלק את הזמנים ונתן לי שיתות זיכרון ולמידה. ממליץ עליו מאוד!
28/02/2017
דביר, 26
5
עד לפני שהגעתי למעיין הייתי בטוח שאני נכשל במקצוע הזה, לאחר הציון המזוויע שהיה לי במבוא למיסים מדובר במורה מנוסה, חברותי, סבלני ומאוד פייר כלפי התלמיד שלו, אשר נותן את ה 200% במקצוע שהוא נחשב לאחד הקשים בתואר-בזכותו קיבלתי 82 במיסים א' לעומת ה 63 שהיה לי במבוא למיסים מעיין אתה תותח ואין כמוך!!!! חברים תלפנו אליו מהר כי הוא לא תמיד זמין-מבטיח לכם שלא תתאכזבו!! המשך כך חבר יקר עלה והצלח!!
20/12/2016
עמנואל, 20
5
המורה מעין הוא המורה לשיעורים פרטיים עוזר,מסביר טוב וגורם לך להיות בעניינים ולהבין ממש טוב את החומר שווה לנסות אותו