דלג על הניווט

מורה מור חכם

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
4.4
9 ביקורות
בן 24 מאזור המרכז בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"הדרכה בפתירת מטלות, הכנה למבחנים, ולימוד תאורטי לצד תרגול פרקטי. "
בעל נסיון בהוראה פרטית לתלמידי תיכון וסטודנטים. מלמד מתמטיקה ומדעי המחשב ברמה תיכונית(3,4 יח"ל) ואקדמית(מבוא למדעי המחשב ב-C/JAVA, מעבדה בתכנות, מה"ט תוכנה, מבוא לחישוב ושפת C). משתדל להיות זמין באופן מיידי לכל שאלה.
115 - לשיעור אונליין
06/02/2019
עדי, 2019
5
אני סטודנטית לתואר שני בלי הרבה זמן פנוי ללמידה ומור מאוד גמיש עם השעות ואני מצליחה אפילו יום קודם לתאם שיעור. מור מגיע מוכן עם החומר, פותר איתי תרגילים וגם נותן לי ידע פרקטי מעבר שעוזר להבין את החומר. חשוב לו מאוד שהתלמיד יבין לפני שהוא מתקדם וחוזר על מה שלא הבנתי כמה פעמים. מתכנת וגם רושם על ipad ככה שהוא משתמש בכל הכלים שעוזרים ממש. שולח לי את החומרים שעשינו יחד. ממליצה עליו ממש!
17/01/2019
אהוד, 23
5
מורה ממש ממש טוב. מכין מערכי שיעור,חיפש תרגילים של המוסד בו אני לומד,הוא ממש עזר לי להשלים חורים בידע מהרצאה שלא הייתי בה,סבלני מאוד,ומסביר את החומר טוב מאוד גם בתיאוריה וגם במימוש של הקוד,ומשפר את רמת הבטחון שלי בנוגע להבנת החומר. ולדעתי האישית,שיעור ב-110 שקלים הוא בגדר מחיר מציאה.
11/01/2019
Ezequiel, 21
5
מסביר טוב עד להבנת התלמיד ונותן את הטאוריה עם צריך. גם שולח את השיעורים שעשינו ונותן כלים להבנת הנושא. מאוד מומלץ ולדעתי הוא מורה מעולה