דלג על הניווט

מורה יעל זנג

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
5 ביקורות
3
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה בבית המורה
מתל אביב-יפו בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"יעל זנג, מורה ליפנית עם ניסיון משנת 1997, סיימה בהצטיינות לימודי יפן באוניברסיטה העברית. "
אני מלמדת יפנית משנת 1997. לימדתי במסגרות שונות. אני עוסקת גם בתרגום. סיימתי בהצטיינות לימודי מזרח אסיה במגמת יפן. אני מעבירה שיעורים פרטיים ושיעורים לקבוצות קטנות. את לימודי השפה אני דואגת לתבל בסיפורים על תרבות יפן (המסורתית והמודרנית) וההיסטוריה שלה וכן על האוכל היפני. קהל התלמידים מגוון ומגיע דרך מנגה ואנימה, אומנויות לחימה, אחרי או לפני ביקור ביפן או סתם מתוך אהבה לשפה היפנית ו/או לתרבות יפן. יש לי ניסיון רב בהכנת אנשים לקראת נסיעה ליפן. יש לי תכנית הוראה מסודרת, אך אני מתאימה את השיעורים לקצב ולצרכים של כל תלמיד. השיעורים כוללים קריאה וכתיבה, דקדוק ושיחה.

קבע שיעור

יעל תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
10/06/2018
ירין, 2019
5
יעל מורה בעלת המון ניסיון עם תלמידים בכל הרמות, ממתחילים גמורים ועד מתקדמים. יעל בעצמה מאוהבת ביפן, בתרבות ובשפה, יש לה ידע רב וזה מתבטא בדברים הכי קטנים: מה המקור של כל מיני תופעות בשפה, ניואנסים תרבותיים מעניינים ואפילו תה מאצ׳ה אמיתי שהיא מציעה לתלמידים. התחלתי ללמוד עם יעל לפני שנים, עשיתי הפסקה מהיפנית וכשהחלטתי לחזור ללמוד לא הייתה לי התלבטות למי לפנות. יחד עם יעל אני קוראת סיפורים קצרים, כת
10/02/2018
דליה, 2019
5
יעל מאד נעימה. לבד מלימוד השפה שאנחנו מתחילות יש לה ידע רב ופרקטי על יפן. אני מרגישה שתהייה כאן הכנה מצויינת לטיול שלנו.