דלג על הניווט

מורה דביר טליאס

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
4 ביקורות
90
שיעורים שהוזמנו
80
לשעה בבית המורה
100
לשעה בבית התלמיד
בן 26 מעכו - נהריה בוגר מכללה - מכללת אורנים
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"סטודנט חרוץ שמאמין בכל תלמיד. "
שלום לכם, שמי דביר טליאס, אני סטודנט לתואר ראשון בחינוך מיוחד 21-6 ובלשון עברית , שנה ג', לומד במכללת אורנים. יש לי ניסיון רב בהעברת שיעורים פרטניים וקבוצתיים לתלמידים מהחינוך הרגיל ולתלמידים בעלי לקויות למידה בעברית ובחשבון כחלק מההתנסות המעשית שלי במסגרת התואר הראשון. ברשותי כלים משמעותיים לקידום התלמידים, כלים כמו אסטרטגיות קריאה וכתיבה בעברית וכן אסטרטגיות בחשבון, הוראה מתקנת וניסיון בהכנה לבגרות בלשון. תחום ההתמחות העיקרי שלי הוא לשון ולכן מובטחת לכם הצלחה רבה בתחום. בהצלחה רבה :)

קבע שיעור

דביר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
28/01/2019
אורית, 2019
5
דביר ליווה את ילדיי בחודשים האחרונים במסגרת שיעורים פרטיים בהוראה מתקנת. יכולתו של דביר למצוא את הדרך המתאימה לכל ילד, סבלנותו הרבה, הבנה ופתיחות תוך הצבת יעדים ברורים ללימוד החומר, אפשרה לכל אחד מהילדים להתקדם משמעותית בחומר הנלמד ולצבור את הבטחון העצמי הדרוש להתמודד עם אתגרים לימודיים נוספים. תודה לך דביר על האמון בכוחם של הילדים, האכפתיות וההתמדה.
15/09/2018
אגוז, 2019
5
דביר טליאס: למדתי עם דביר כהעשרה ובשילוב עם עבודה . גיליתי אדם שאיכפת לו שמוכן להתגמש בשעות, מה שאיפשר לי לשלב בשעות לא שגרתיות שיעורים . מעבר לכך, רואים שדביר יודע ומבין את תחום הלשון ולימד אותי עם חיוך ועם כיף, הזמן הוא שולי איתו . מאוד מהנתי ללמוד ממנו . וכך אמליץ לכל תלמיד אשר נפשו רוצה לדעת וללמוד דברים חדשים בסקרנות.
12/08/2018
ירין, 20
5
דביר היקר.. בהתראה קצרה נרתמת לעזור, עשית הכל שאצליח, גמיש בשעות הלימוד, לימדת במקצועיות ובסבלנות רבה.. ממליץ בחום לכל מי שרוצה ללמוד ולהצליח!