דלג על הניווט

מורה בתיה ויזמן

מורה פרטי
5
10 ביקורות
20
שיעורים שהוזמנו
80
לשעה בבית המורה
מבאר שבע והסביבה בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"סטונדנטית לרפואה שנה ד'. שנים של ניסיון בתחום ההדרכת הפסיכומטרי והאנגלית. למידה בכייף ובגישה חיובית! "
מחפש/ת לשפר את האנגלית המדוברת? מתקשה להתמודד עם המטלות באקדמיה? נמצא בקורס פסיכומטרי ומרגיש שאת/ה לא מקבלים מענה מתאים? הגעת/ת למקום הנכון! מורה פרטית מנוסה בתחום הדרכת פסיכומטרי, בדגש על תחום האנגלית. ניסיון רב בבדיקת חיבורים עבור מוסד אקדמיה לעם. הגשת לכל שאלוני הבגרות באנגלית בדגש על פתירת אנסינים. בנוסף, לימוד אנגלית לילדים בגילאי בתי ספר יסודי, גישה טובה לילדים.

קבע שיעור

בתיה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
02/12/2018
אודי, 2019
5
חבר'ה אל תהססו! בתיה היא מורה פשוט פנטסטית. מסבירה בבהירות רבה את החומר הנלמד, הולכת איתך צעד צעד עד שאתה מבין. ניכר שיש לבתיה נסיון רב בהעברת שיעורים. השיעור מועבר ביעילות רבה, וכמובן שהכל באווירה חיובית, עם חיוך ועם הרבה סבלנות. ממליץ בחום.
02/12/2018
דניאל, 2019
5
הגעתי לבתיה כדי לשפר את ציון הפסיכומטרי, היא עזרה לי להעלות את הביטחון לגבי החומר והעבירה את השיעורים באופן מעניין, מעשיר,יעיל ועם המון הכלה, אדיבות וחן. ממש ממליצה!
30/11/2018
אפרת, 26
5
הגעתי למצב של שבועיים לפני המבחן שאני לא יודעת כלום , חיפשתי בכל מקום מורה , הכוונה , משהו שיוכל לעזור לי בזמן כל כך קצר והרגשתי מיואשת , הגעתי לאתר לימוד נעים והתחלתט שיעורי אונליין עם בתיה , השיעורים נתנו לי ביטחון וקידמו אותי , לא חשבתי שכבר יש איך למתקן את המצב ובתיה נתנה לי את התקווה והצלחה לעזור לי ! היא מורה מדהימה !