דלג על הניווט

מורה אלי איזק

מורה פרטי אלי איזק
5
12 ביקורות
63
שיעורים שהוזמנו
280
לשעה בבית המורה
280
לשעה בבית התלמיד
בן 40 מירושלים בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מרצה מצטיין באוניברסיטה,מהנדס תוכנה בכיר,תואר שני במדעי המחשב.תעודות בגוגל תמונות.מלמד לבגרות,לתואר ראשון,לראיון+חשבונית "
מלמד לבגרות, להנדסאים (מאושר מה"ט), לתואר ראשון במדעי המחשב (מלמד גם באוניברסיטה), לראיון עבודה, + נותן חשבונית. המלצות רבות של תלמידים, סטודנטים ומהנדסים שבזמן קצר גרמתי להם להצליח ולהבין! בעל ניסיון רב בחברת ההייטק הבינלאומית הענקית סיסקו (Cisco). גם שירות פיתוח תוכנה וייעוץ טכנולוגי לחברות ולעסקים. שיעורים פרטיים ליחידים וקבוצות. עוזר לסיים עבודות גמר. מומחה לתכנות מלמד גם Full Stack: Javascript,Jquery,React,NodeJS גם פיתוח משחקים ותוכנות בתלת מימד. גם Design Patterns + שחמט אלי איזק מורה פרטי: בעל תואר שני במדעי המחשב, מרצה מצטיין באוניברסיטה ומהנדס תוכנה בכיר. גם דיפלומה של טכנאי אלקטרוניקה מוסמך. נותן חשבונית - עבור החזר הוצאות ממס הכנסה או עבור מלגה או ביטוח לאומי.

קבע שיעור

אלי יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
26/04/2019
יפעת, 2019
5
למדתי עם המורה אלי איזק 3 שיעורים בשפת C והוא תרם לי רבות מהידע הנרחב שלו. אלי הסביר לי בצורה מובנת וברורה את החומר וכיצד לגשת אליו בצורה מובנית ויעילה. חשוב לציין שאלי סבלני וקשוב לכל אורך השיעורים. בזכות אלי הצלחתי לבצע מטלות באופן עצמאי, כמובן שאיעזר בו בהמשך ומומלץ בחום לכל מי שצריך עזרה בתחום זה לפנות לאלי המורה.
08/03/2019
אילונה, 2019
5
מורה מדהים ! מלא סלבנות הסברים קצרים ולקולעים אשר גורמים להבנת החומר בצורה המיטבית . אני סטונדטית להנדסת תוכנה שנה א , נתקלתי בהרבה מרצים , מורים ומתרגלים שלא הצליחו להעביר לי את החומר בצורה שבה אוכל להבין ולשלוט בתכנות .... עם אלי תוך שבוע אני מרגישה שלדתי איך לתכנת בביטחון בשפת C ולא לוותר לעצמי ! ממולץ בחום ושווה כל שקל !
06/03/2019
ניר, 24
5
טיילתי בין כל מיני אתרים של מורים, התלבטתי לא מעט, פניתי לאלי רק בגלל ההמלצות שיש לו באתר, וחד משמעית הם צודקים, הוא באמת מוכשר לכל מה שקשור לתחום התוכנה. כשאני בכיתה דיי קשה לי, שעתיים אלי הסביר לפרטים כל תהליך ותהליך,התמקד על הבסיס ורצתי משם. מה שטוב הוא ידע להבחין איפה אני חלש או איזה ידע חסר לי שבגללו אני לא מתקדם, וזה מה שעושה מורה טוב, לא רק לדעת את החומר טוב,אלא גם יודע ללמד וקשוב לסטודנט.