דלג על הניווט

מורה אליסף הריאל

מורה פרטי אליסף  הריאל
4.95
39 ביקורות
409
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה בבית המורה
190
לשעה בבית התלמיד
בן 31 מראשון לציון בוגר אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"רוצים להגדיל את ההסתברות להצליח בסטטיסטיקה?? הגעתם למקום הנכון! מורה לסטטיסטיקה ותיק ומנוסה עם שיטות מוכחות להצלחה! :) "
שלום! שמי אליסף הריאל ואני בן 30, מראשל"צ. אני בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וסטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. את הידע במקצוע רכשתי לאחר עבודה אינטנסיבית כעוזר מחקר בתואר הראשון, ומתרגל בתואר השני. אצלי,בעזרת שיטות לימוד מוכחות, תוך מספר בודד של שיעורים תוכלו להיות מוכנים למבחן, גם אם באתם ללא ידע קודם! כמו כן, אני מלמד שימוש בתכנות הסטטיסטיות הנפוצות:STATA,SPSS ו-JUMP. אני מסייע בכתיבת פרק הממצאים ובעבודות האקדמיות החל מניסוח ההשערות ועד כתיבת הנתונים וניתוחם! איתי כל שיעור הוא חוויה וההצלחה היא התחייבות! התקשרו אליי ועלו על המסלול המהיר להצלחה! :)

קבע שיעור

אליסף יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
19/06/2019
דוד, 2019
5
אליסף מורה מצוין ואיכותי שפניתי לאליסף לא ידעתי כלל את החומר הנלמד. אליסף ליווה אותי במשך חודש וחצי בהכנה למבחן לתואר להנדאים. חשוב לציין כי אסף לימד אותי את כל החומר על בוריו בסבלנות ובמקצועיות בזכותו קיבלתי 80 במבחן, מומלץ בחום. מבחינתי זה כמו לקבל ציון 100
16/06/2019
מיכה, 30
5
מורה מצוין. רציני, מקצועי, סבלני ומחויב מאוד להצלחת התלמיד. ידע לאבחן את הפער ולהציב יעדים להשגה בשביל להגיש עבודה הכי טוב שניתן תוך מתן כלים להתמודדות בהמשך. ממליץ בחום!
29/05/2019
מישל, 39
5
באתי אליו עם חוסר הבנה בכמה נושאים בסטטיסטיקה, תוך שיעור אחד עם הרבה סבלנות הוא עזר לי להבין. הוא שינה לי את הדרך חשיבה.