דלג על הניווט

מורה אליאור בכור

מורה פרטי אליאור בכור
5
2 ביקורות
9
שיעורים שהוזמנו
110
לשעה בבית המורה
120
לשעה בבית התלמיד
בן 23 מפתח תקוה והסביבה בוגר אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מגיע מיחידה טכנולוגית המתעסקת במגוון של תחומים מעולם מדעי המחשב, בעל ניסיון מקצועי, יחסים בין אישיים גבוהים ואהבה למקצוע "
אני מגיע אליכם לאחר מספר שנים של לימודים וניסיון בתחום פיתוח תוכנה. אני בעל ניסיון רב בפיתוח במספר שפות תכנות וטכנולוגיות. במסגרת העבודה שלי פיתחתי מספר פרוייקטים שכללו לא מעט אתגרים ובעיות הנדסיות מורכבות, דבר שהקנה לי כלים להתמודדות עם בעיות טכניות וניהוליות. מנסיוני האישי וכמורה פרטי, הובלתי תלמידים וסטודנטים (ואף אנשים אשר רוצים להיחשף לעולם ההייטק) במסגרות של לימודי תיכון ותואר, ועזרתי להם לצלוח את הבגרויות, פרוייקטי הגמר והעבודות. הספקתי להכיר את הטעויות הנפוצות של התלמידים ובניתי לכם ארגז כלים המכיל בתוכו טיפים והכוונות כדי שתוכלו להתמודד עם בעיות חדשות באופן עצמאי. המומחיות שלי היא בשפת התכנות #c, בידי ניסיון פיתוח הכולל מספר רב של פרוייקטים בתחום ואני מכיר את השפה על כל רבדיה.

קבע שיעור

אליאור יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
04/09/2018
אלירן, 19
5
מורה אכפתי ודואג, יודע להעביר את החומר בצורה ברורה ולפי קצב הלימוד המתאים, לא מוותר עד שהתלמיד מבין באופן מלא את כל החומר ומרגיש מוכן לגשת למבחן. מומלץ ביותר !
01/09/2018
פזית, 52
5
אליאור בחור מאוד נחמד, הכין את הבן שלי לבגרות 5 יחידות במגמת מדעי המחשב בצורה מאוד מקצועית, נתן לו יחס אישי וישב איתו על הנקודות החלשות שהיו לו. הבן שלי הצליח להוציא 92 בבגרות. ממליצה בחום !!