דלג על הניווט

מורה אודליה בראשי

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
4.7
7 ביקורות
66
שיעורים שהוזמנו
160
לשעה בבית המורה
בת 29 מרמת השרון - הרצליה בוגרת מכללה - הקריה האקדמית אונו
רשימת המקצועות המלאה
רשימת ערי הלימוד
"מורה מנוסה לפיתוח קול ופסנתר-מלמדת את כלל הסגנונות-ממוסיקה קלה-ג'אז,פופ,רוק,ישראלי,מזרחי,ועד קלאסי "
מורה בעלת ניסיון בלימודי פיתוח קול ופסנתר -מלמדת בבתי ספר מובילים בארץ למוסיקה. מלמדת בביתה ברמת השרון (גבול הרצליה) מלמדת בכל הסגנונות ממוסיקה קלה, פופ , רוק , מזרחי - ים תיכוני ועד קלאסי, אופרה ואריות. בעלת תואר ראשון במוסיקה רב תחומית מבית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו. בשיעור נעבוד על נשימה נכונה, חימום קולי, הרחבת מנעד ,דיקציה, פיתוח שמיעה, אינטרפטציה אישית, והגשה, נעבוד על שירים שונים ומגוונים על פי בחירה של המורה והתלמיד כאחד. אפשרות לכמה שיעורים ממוקדים לפני בחינות, אודישנים,להקה צבאית וכו'.. בנוסף מלמדת אורגן\אורגנית\קלידים למתחילים. השיעור מתאים לכל הגילאים, לכל תלמיד תבנה תוכנית אישית ע"פ היעדים ועל פי היכולות וההתקדמות האישית. יחד נגיע הכי רחוק שאפשר :)

קבע שיעור

אודליה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/01/2019
פיקדו, 24
3
04/12/2016
מאור, 19
5
הגעתי לאודליה לפני חודשיים אחרי שחיפשתי תקופה מורה וקבלתי המלצות עליה. אני חייב להודות שכבר בשיעור הראשון ראיתי בחורה נחמדה מאוד אך גם רצינית ושאפתנית. אודליה לא מוותרת לרגע בשיעור , ודורשת את הרמה והמאמץ הגבוה ביותר (גם מבחור בן 16 :) רואים שבאמת חשוב לה התקדמות התלמיד , ואם זאת שירגיש נוח וכיף בשיעורים. אני באמת ממליץ בחום לכל מי שרוצה להתקדם בצורה הטובה ביותר.
03/12/2016
מתן, 22
5
לומד אצל אודליה בערך כבר חצי שנה. הגעתי אליה אחרי הרבה המלצות ששמעתי מאנשים שונים. חייב להודות שלא ציפיתי לרמה כל כך גבוה והתקדמות כזאת. רואים שאודליה יודעת מה היא עושה ומבינה מאוד מה נכון לכל אחד. נוסע אליה כל שבוע במיוחד מאשדוד לתת אביב מרוב שאני מרגיש שזה שווה את זה !