מורה פרטית תמר עמר

מורה אונליין תמר עמר

מורה מנוסה לאנגלית, יודעת להסביר את הרציונל מאחורי הדקדוק:) מעבירה שיעורים ליחידים ולקבוצות קטנות.

בת 35. ממעלה אדומים. בוגרת אוניברסיטה - בן גוריון.
(2 ביקורות) 12 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

למדתי אנגלית בירושלים אצל מורה מדהימה, אשר מלמדת בשיטה ייחודית ומעמיקה. והשיטה - פשוט ללמוד - לימוד יסודי של השפה בצורה ברורה, עם דגש על הזמנים הרבים בשפה האנגלית, אוצר מילים, דיבור והגייה נכונה. אני טובה בלהבין מה לא מובן בצד השני, סבלנית, רגישה ובעלת שמחת חיים. מלמדת בעיקר ילדים ונוער, אבל לחלוטין פתוחה לקבל את כל מי שמעוניין ללמוד אנגלית באמת :) בעלת תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. בעלת ניסיון של 10 שנים בהעברת שיעורים פרטיים (המחירים המפורסמים באתר הינם עבור שיעור ליחיד ל-50 דקות, ל-2+ ניתן לפנות בפרטי). שיעור ראשון במחיר היכרות.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ס
סהר

מאוד ממליצה על תמר. כבר שנים שאני מנסה ללמוד אנגלית בכל מיני דרכים ומהשיעור הראשון עם תמר הרגשתי אחרת. מסבירה את החוקים בצורה מאוד נגישה וזורמת. בדקה איתי מה הם תחומי העניין שלי ולפי זה נקבע התוכן באנגלית שאיתו אנחנו עובדות. ממש כיף!

22/04/2020
שתף:
G
Galit

הבן שלי תלמיג כיתה ח' לומד עם תמר. תמר ובני התחברו בצורה יוצאת מן הכלל גם ביחס מעולה הדדי וגם המקצועי. תמר מלמדת החל מהבסיס ועד נושאי הדקדוק שידוע שהוא מהווה מכשול לתלמידים רבים. נתנה לו משימות לשעות הפנאי ובכייף. בלי לחץ כמו שיעורי בית הכל ממקום מכיל וחווייתי. ממליצה מאוד!

06/04/2020
שתף: