דלג על הניווט

מורה אונליין תמר דוד

מורה פרטי תמר דוד
4.9
17 ביקורות
652
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בת 57 מתל אביב-יפו בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה פרטית ללימוד השפה הצרפתית והתרבות הצרפתית במהירות ובקלות לפי שיטה מודרנית ביותר "
מורה מנוסה עורכת דין לשעבר בצרפת ובארץ,בוגרת אוניברסיטה בחו"ל במשפט בינלאומי נסיון רב בלימוד שפות ובטכניקה פדגוגית חדישה ביותר מלמדת שפת רחוב, שפה משפטית, שפה קולינארית וצרפתית מקצועית במספר תחומים.

קבע שיעור אונליין

תמר תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
04/02/2019
דניאל, 2019
5
הגעתי לתמר ללמוד צרפתית בשביל להכיר את השפה והתרבות הצרפתית. תמר עם ידע נרחב גם בשפה וגם בתרבות (בהיותה דוברת צרפתית וילידת צרפת) עזרה לי ותרמה לי רבות מהידע שלה. תמר מכירה את כללי הדקדוק הצרפתיים ולא מתפשרת על כתיבה קריאה ודיבור נכונים. עם סבלנות רבה ורצון לעזור לתלמיד תמר מעבירה את השיעורים בכיף והנאה.
07/06/2018
משרד עו"ד, 34
5
אנו משרד עו"ד מתמחה בנדל"ן , חלק מצוות המשרד דובר צרפתית בשפת אם וחלק לא, לקחנו את המורה תמר על מנת לגשר על הפערים בצרפתית, ואכן התוצאה הייתה מדהימה, שנה שלמה של לימודיים שבועיים, שווה כל רגע, המורה תמר מאוד איכפתית, סוחפת, מלאת אנרגיה, והכי חשוב מקצועית מאוד ויודעת ללמד, שרנו, ראינו סרטים, דיברנו מלא, כתבנו, שלא נדבר על דקדוק.... Nous recommandons fortement le professeur Tamar
25/03/2018
לילך, 22
5
מורה מקסימה ומקצועית, פשוט תענוג! עובדת בשעות נוחות, מקצועית מאוד ודוברת צרפתית כשפת אם-מאוד משמעותי. השיעורים מועברים בצורה מאוד חלקה ומובנת, הן מבחינת הדקדוק והתחביר והן מבחינת דיבור השפה וההגייה. ממליצה בחום!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?