דלג על הניווט

מורה אונליין תמר דוד

מורה פרטי תמר דוד
5
10 ביקורות
208
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בת 56 מתל אביב-יפו בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה פרטית ללימוד השפה הצרפתית והתרבות הצרפתית במהירות ובקלות לפי שיטה מודרנית ביותר "
מורה מנוסה עורכת דין לשעבר בצרפת ובארץ,בוגרת אוניברסיטה בחו"ל במשפט בינלאומי נסיון רב בלימוד שפות ובטכניקה פדגוגית חדישה ביותר מלמדת שפת רחוב, שפה משפטית, שפה קולינארית וצרפתית מקצועית במספר תחומים.

קבע שיעור אונליין

תמר תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
27/11/2017
גיא, 27
5
תמר מורה מעולה שהכינה אותי בצורה מצוינת למבחן רמה בצרפתית שהיה עליי לעבור לטובת לימודים אקדמיים בחו"ל. הגעתי לתמר ללא ידע בצרפתית כלל ותוך 3 חודשים היא הביאה אותי מעל לרמה הנדרשת לי כדי להתקבל ללימודים. תודה רבה תמר! אני ממליץ בחום
08/11/2017
גל, 19
5
למדתי עם תמר 4 חודשים לפני שהתגייסתי. השיעורים עם תמר הם הנאה צרופה, ראשית בזכות היותה אשת שיחה אינטלקטואלית, אשת העולם הגדול. זאת בד בבד כמובן עם היותה מורה נפלאה: סבלנית, רהוטה וחייכנית! בנוסף,עבור כל קושי בהבנה שנתקלתי בו ידעה תמר להסביר לעומק, לנסות דרך אחרת. בקיצור, אם ללמוד צרפתית, אז עם תמר.
20/09/2017
ראם, 18
5
התחלתי ללמוד עם תמר לפני כחצי שנה. תמר מלמדת בצורה כיפית ומעניינת, היא מסבירה את הדקדוק בצורה טובה וקלה להבנה, בנוסף אנו עובדים על השמיעה,סרטונים קצרים ודו - שיח בין אנשים בצרפתית כדי לקלוט את השפה. פחות מחצי שנה הגעתי עם תמר לרמה שאני מסוגל להבין אנשים מדברים בצרפתית בחול ובארץ ולדבר איתם בעצמי שיחה בסיסית. ממליץ מאוד על תמר לכל אלו שרוצים ללמוד צרפתית ולהנות תוך כדי הלמידה.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?