מורה פרטי דוד לימוד נעים א

מורה אונליין תמר דוד

מורה פרטית ללימוד השפה הצרפתית והתרבות הצרפתית במהירות ובקלות לפי שיטה מודרנית ביותר

בת 57. מתל אביב-יפו. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(18 ביקורות) 677 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה
 

קצת עליי

מורה מנוסה עורכת דין לשעבר בצרפת ובארץ,בוגרת אוניברסיטה בחו"ל במשפט בינלאומי נסיון רב בלימוד שפות ובטכניקה פדגוגית חדישה ביותר מלמדת שפת רחוב, שפה משפטית, שפה קולינארית וצרפתית מקצועית במספר תחומים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

ביקורות

ש
שוש

הענקתי את השיעור במתנה לאחיינית שלי. היא התקשרה להגיד לי שהיה מלמד, שמח ומעשיר. תודה לתמר!!!

14/08/2019
ה
הודיה

טוב מאוד

07/07/2019
א
איריס

מעולה

01/04/2019
א
ארנה

מעולה

25/02/2019
ד
דניאל

הגעתי לתמר ללמוד צרפתית בשביל להכיר את השפה והתרבות הצרפתית. תמר עם ידע נרחב גם בשפה וגם בתרבות (בהיותה דוברת צרפתית וילידת צרפת) עזרה לי ותרמה לי רבות מהידע שלה. תמר מכירה את כללי הדקדוק הצרפתיים ולא מתפשרת על כתיבה קריאה ודיבור נכונים. עם סבלנות רבה ורצון לעזור לתלמיד תמר מעבירה את השיעורים בכיף והנאה.

04/02/2019
ע
ענת

המורה תמר מאד מקצועית וחביבה. השיעור עובר בחן רב. היא משלבת הומור ושירים, מאד קלילה וספונטנית. היא מצליחה להעביר גם דקדוק בצורה קלה ונעימה.

29/01/2019
מ
משרד עו"ד

אנו משרד עו"ד מתמחה בנדל"ן , חלק מצוות המשרד דובר צרפתית בשפת אם וחלק לא, לקחנו את המורה תמר על מנת לגשר על הפערים בצרפתית, ואכן התוצאה הייתה מדהימה, שנה שלמה של לימודיים שבועיים, שווה כל רגע, המורה תמר מאוד איכפתית, סוחפת, מלאת אנרגיה, והכי חשוב מקצועית מאוד ויודעת ללמד, שרנו, ראינו סרטים, דיברנו מלא, כתבנו, שלא נדבר על דקדוק.... Nous recommandons fortement le professeur Tamar

07/06/2018
ל
לילך

מורה מקסימה ומקצועית, פשוט תענוג! עובדת בשעות נוחות, מקצועית מאוד ודוברת צרפתית כשפת אם-מאוד משמעותי. השיעורים מועברים בצורה מאוד חלקה ומובנת, הן מבחינת הדקדוק והתחביר והן מבחינת דיבור השפה וההגייה. ממליצה בחום!

25/03/2018
ג
גיא

תמר מורה מעולה שהכינה אותי בצורה מצוינת למבחן רמה בצרפתית שהיה עליי לעבור לטובת לימודים אקדמיים בחו"ל. הגעתי לתמר ללא ידע בצרפתית כלל ותוך 3 חודשים היא הביאה אותי מעל לרמה הנדרשת לי כדי להתקבל ללימודים. תודה רבה תמר! אני ממליץ בחום

27/11/2017
ג
גל

למדתי עם תמר 4 חודשים לפני שהתגייסתי. השיעורים עם תמר הם הנאה צרופה, ראשית בזכות היותה אשת שיחה אינטלקטואלית, אשת העולם הגדול. זאת בד בבד כמובן עם היותה מורה נפלאה: סבלנית, רהוטה וחייכנית! בנוסף,עבור כל קושי בהבנה שנתקלתי בו ידעה תמר להסביר לעומק, לנסות דרך אחרת. בקיצור, אם ללמוד צרפתית, אז עם תמר.

08/11/2017