מורה פרטי תום קידר

מורה אונליין תום קידר

מורה פרטי מנוסה ומנחה NLP - השילוב היעיל בדרך להצלחה

בן 29. מדן. מכללה - תל חי.
(23 חוות דעת) 68 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

מורה מנוסה במספר רב של מקצועות. סיימתי בהצטיינות יתרה מגמת מצטיינים ברמת השרון, שירתי ביחידה טכנולוגית, ולאחר מכן עבדתי מספר שנים עם אוכלוסיות שונות דרך טיפול, שילוב והדרכה: צרכים מיוחדים, נוער בסיכון, שילוב בבית הספר, מדריך במועדון למידה גדול במרכז, וכיום מרכז שני פרויקטים חינוכיים גדולים באזור הצפון. בנוסף לאלו, בחמש השנים האחרונות אני משמש כמורה פרטי. למדתי את שיטת הטיפול NLP וגישות מתקדמות בה, שאותן אני משלב בתוך העבודה עם התלמיד על מנת לאפשר לו להתגבר על מחסומים שונים כמו פחדים, חרדת מבחנים, חוסר מוטיבציה וחוסר אמונה בעצמו. כל אלו גורמים לשינוי מהיר ואפקטיבי אשר מוביל אותו כל הדרך למטרות האישיות שהציב.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

י
יונת

הגעתי לתום אחרי המלצה חמה, ומייד אחרי השיעור הראשון הבנתי שיש פה מורה אחר. איכשהו הוא הצליח תוך שיעורים בודדים להנגיש לבת שלי (כיתה ב) את נושא המתמטיקה באופן שידבר אליה וירגיש לה ידידותי ופשוט, ולהביא אותה ממצב של רתיעה - לתחושת מסוגלות וביטחון. הוא מלא סבלנות ואמפתיה ואנרגיה טובה ורוצה בהצלחתה מעומק הלב. זה מאוד מורגש. פשוט תענוג.

01/12/2021
שתף:
L
Lital

לתום יש יכולת נדירה להתחבר באופן אותנטי ולהגיע לליבם של ילדים. בחודשים האחרונים עובד עם הבן שלי בעיקר על קריאה, עוזר לו למצוא כוחות פנימיים להתמודד עם הקושי ומכוון אותו בעדינות, סבלנות ויצירתיות!

30/11/2021
שתף:
ג
גסטון

הגעתי לתום עם משימה לא פשוטה, להתכונן לבגרות בלשון בשבוע פחות או יותר. בהתחלה הוא הודה שיש מישהי יותר מתאימה למשימה אך לאחר שהסתבר שהיא לא פנויה הוא לקח את המשימה , עם הרבה אכפתיות, השקעה ומקצועיות , תודה על זמנך ועל העזרה:)

26/08/2021
שתף:
ט
טלי

תום קידר המורה מספר אחת ללימוד מתמטיקה בזום.הצליח עם הבן שלי(כיתה י מב"ר)מאפס למאה תוך מספר שעורים.היכולת של תום לרכז את התלמיד וללמד חומר רב היא פנומנאלית.אשריינו שזכינו .

25/07/2021
שתף:
M
Maya

תום הוא מורה בחסד, יש לו יכולת מדהימה למצוא את מכנה המשותף עם הילד/ה ולהעביר חומר לימודי באופן מיוחד. תום ניחן בסבלנות, מסירות, מקצועיות מיוחדת במינה. ממליצה בחום!

12/06/2021
שתף:
n
noa

לומדים עם תום כבר שנתיים, תום הוא יותר מסתם מורה פרטי, הוא כבר מזמן חבר ואח גדול לזוהר. אדם סבלני, מתאים את שיטת הלימוד לתלמיד. הוא הצליח ליצור חוסר פחד ממקצוע המתמטיקה ואף רצון ללמידה. אין ספק שזכינו במורה מקצועי ומורה לחיים, מורה שמלווה לאורך כל הדרך צעד אחרי צעד בדרך להצלחה אישית.

12/06/2021
שתף:
ק
קרן

תום הוא קסם של בן אדם, סבלני, רגוע, גמיש, מתאים את עצמו לתלמיד, קשוב ואכפתי. אני מאוד שמחה שפגשנו אותו, הוא הצליח ליצור מוטיבציה ואמון ביכולת במקום שנראה היה כבר שאין סיכוי. הוא מורה מצוין והסיבה היחידה שאני מהססת להמליץ עליו היא כי הוא יהיה יותר עסוק ואנחנו מקווים שתמיד יהיה לו זמן אלינו.

12/06/2021
שתף:
ט
טליה

ללא ספק תום רואה בעבודתו שליחות. הוא מתקשר עם הבן שלי בגובה העיניים ומצליח להוביל אותו קדימה. הוא סבלני וקשוב, מקצועי ומעודד, ובנוסף לכך משמש לו חבר וכל זאת באנרגיות נפלאות, ללא כעס או לחץ. בפעם הראשונה לא האמנתי שהבן שלי (11.5) יכול לכתוב כל כך הרבה בשעה אחת. אבל לתום יש קסם שפועל מצויין על ילדים והוא מצליח למקסם את היכולות שלהם. הוא משלב כתיבה יוצרת ומתאים אותה לאופיו של הילד. בקיצור ממליצה בחום. טליה

22/11/2020
שתף:
ת
תומר

אני לומד עם תום שלוש שנים על מקצועות אקדמיים, יש לתום דרך מיוחדת 'להגיע' לכל תלמיד להנגיש ולמקסם את יכולת הלמידה שלו, בנוסף הוא בן אדם מדהים ורגיש, 7כות שהכרתי אותו, ממליץ בחום!

22/11/2020
שתף:
ס
ספיר

היה מצויין, הוא מסביר את החומר בצורה מקצועית ומובנת מאוד, נותן חיזוקים חיוביים ואני בטוחה שאני יחזור אליו שוב.

28/05/2020
שתף: