דלג על הניווט
3 ביקורות
4.666665
מורה פרטי שני  לוי

מורה אונליין שני לוי

בת 23, מנתניה והסביבה, בוגרת אוניברסיטה - בר אילן
" בעלת ניסיון בהוראת מתמטיקה וכימיה . מלמדת בפשטות רבה ומדגישה את שלבי הפתרון . תוצאות מוכחות ומחיר מצויין (:"
סיימתי תואר ראשון בביופיסיקה ומתחילה תואר שני בכימיה . יש לי ניסיון של 3 שנים כחונכת בתוכנית נחשון בלימוד מתמטיקה לבגרות , כמו כן בשנים האחרונות גם מלמדת כימיה ברמה אקדמאית . אוהבת מאוד ללמד ולעזור לפשט את החומר כמה שניתן , מאמינה שלכל אחד יש את הדרך שלו להצליח בעזרת התמדה והשקעה בצורה נכונה וממוקדת . אל תהססו להתקשר או לקבוע שיעור אונליין (: בהצלחה רבה לכולם (:
85 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

שני תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
15/10/2017
נדב, 24
4
לאחר נכשל במועד א בכימיה כללית ב, לקחתי כמה שיעורים אצל שני והוצאתי 91 אז נראה לי שהתוצאות מדברות בעד עצמן. מורה סבלנית שמסבירה באופן מובן
17/08/2017
סבטה, 2017
5
למדתי עם שני 2 מקצועות קשים במיוחד, מקצועות בהם הייתה לי היסטוריה של כשלונות וחוסר הבנה. שני פתרה איתי את כל התרגילים בנושאים שביקשתי ממנה, הסבירה כל שלב ואפילו שיתפה במקורות מידע שלא היו לי. בזכותה הכל נהיה ברור יותר, אפילו דברים שבלימוד עם מורים אחרים כבר הרמתי לגביהם ידיים. מומלצת ביותר!
12/07/2017
סבטה, 2017
5
עשיתי עם שיר שיעור בנושא דיאנים ורזוננס בכימיה אורגנית, נושא שהיה לי קשה ולא ברור, ובעזרתה הצלחתי לפתור את כל תרגילי הנושא ולהבין אותו לעומק! שני מסבירה בצורה ברורה ופשוטה וכותבת כללים לכל נושא כך שניתן לשנן אותם לאחר השיעור ולפתור בעזרתם תרגילים נוספים.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?