מורה פרטי

מורה אונליין שון אשכנזי

אוהב מאוד לעבוד עם ילדים כיתות א-יב 14 שנה גרתי בחו"ל סיימתי תואר ראשון בקינסיולוגיה בקנדה ותואר שני בחינוך גופני

בן 31. מכפר יונה. בוגר אוניברסיטה - מכון ויצמן למדע.
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪75 לשעה

קצת עליי

מורה מאוד חיובי עובד הרבה עם ילדים עם בעיות קשב וריכוז באמת נהנה מהעבודה! מחיר מאוד נוח לשעה לכל הגילאים עזרה עם שיעורי בית, ללמוד למבחנים, תרגול כללי נייד עם אוטו אפשרי גם אצל הסטודנט בבית וגם אצלי או איפה שהוא בין לבין

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ב
בנדה

מורה מדהים עם הרבה סבלנות וסובלנות ממליץ בחור אני בטוח יחזור שוב לשיעורי אנגלית

05/11/2019
שתף:
ט
טלי

שון מביא שילוב מנצח בין תקשורת וכימיה מצויינת עם הבן שלי יחד עם שיטת לימוד אפקטיבית. התוצאה היא קפיצה דרמטית באוצר מילים , שטף קריאה וגישה חיובית ללימודי האנגלית. הצלחה גדולה!

22/04/2019
שתף:
ח
חגית

שון הוא מורה ומאמן מצויין. בעל כריזמה וגישה נהדרת לילדים. העובדה שמשלב אימון כדורסל עם שיעור אנגלית גורמת לילד להיות מלא מוטיבציה, לכבד ולהעריך אותו וכך ללמוד טוב יותר בשיעור עצמו ואף להתכונן מרצונו לפני כל שיעור לפי ההנחיות שקיבל משון. באף שיעור בית ספרי לא נראתה כזו מוטיבציה לילד כמו שיש לו בשיעורים של שון. הוא מחכה לשיעורים ושמח לקראתם. אין על שון! מומלץ בחום!

11/04/2019
שתף:
ע
ענבר

מורה סבלני בעל ידע רחב באנגלית, יודע ללמד גם בקבוצה, לימד אוצר מילים ודקדוק. סיקרן את הילדים מאוד לגבי השפה החדשה. תודה רבה :-)

11/04/2019
שתף:
כ
כרמית

חייבת לציין ששון הוא מורה מעולה , אני ממליצה עליו בחום.

19/03/2018
שתף:
ק
קרן

שיעורים מאוד כפים, עוזר להבין את החומר ומאוד סבלני. ממליצה בחום באמת , המורה הכי מדהים שיש כי הוא עוזר ותורם , הוא מסביר את החומר בצורה ברורה ונותן עצות טובות !!! לא תמצאו כמו!!!

14/03/2018
שתף: