מורה פרטית רתם ורדי

מורה אונליין רתם ורדי

סטודנטית לרפואה בטכניון. בעלת הכשרה בלימוד פסיכומטרי. בעלת ניסיון רב בהגשה לבגרות בכל הרמות בדגש על מטרות התלמיד.

בת 26. מהוד השרון והסביבה. בוגרת אוניברסיטה - הטכניון.
(9 ביקורות) 69 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

סטודנטית מצטיינת לרפואה בטכניון שנה ד׳ בעלת בגרות מדעית מלאה בהצטיינות הכוללת 5 יחידות בפיזיקה, מתמטיקה, אנגלית וכימיה. בעלת ניסיון רב בלימוד תלמידי חטיבה תיכון וסטודנטים בכל מקצועות המדעים (מתמטיקה כימיה ופיסיקה). עברתי הכשרה במכון פסיכומטרי מוכר ובהוראה במסגרת קבוצתית ואישית. וכן הדרכתי במכון פסיכומטרי מוכר. עברתי הכשרת מדריכים בפיסיקה כחלק מתוכנית נחשון (שיעורים פרטיים אונליין) של מערכת החינוך ועבדתי כשנה כמדריכה בתוכנית. בעלת ניסיון רב בהכנת תוכנית לימוד מפורטת לתלמיד בהתאם לצרכיו בסבלנות ובמקצועיות רבה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

I
Irina

מהממת ❤️

22/04/2020
שתף:
ר
רונה

רותם מורה מצויינת שיודעת גם להקנות שיטות לתלמידים שיעזרו להם בפתירת התרגילים מעבר ללימוד החומר בצורה מקצועית. עזרה לבתי מאוד בכך שהכינה לה תוכניות לימוד לפני המבחן וגם זמינה תמיד לכל השאלות בוואטסאפ. מעבר ללימוד החומר ביסודיות רותם אפילו גרמה לביתי לאהוב את המקצוע. מאוד מומלץ!

09/09/2019
שתף:
A
Anat

רותם היא מורה נפלאה! מעבר לעובדה שרותם שולטת בחומר בצורה בלתי רגילה, החוזקה הבלתי-מעורערת של רותם היא שהיא יודעת כיצד להסביר, כך שהתלמיד יבין לעומק, יפנים את החומר, ואף יאהב את המקצוע. בתי, בכיתה ט' - לומדת מדי שבוע אצל רותם מעל שנה - נהנית מהשיעורים המשותפים - ולראייה היא מבינה את החומר, מצליחה במבחנים, והיחס שלה למקצועות אלו השתנה מן הקצה אל הקצה בזכות השיעורים. ממליצה על רותם בחום רב!!

17/05/2019
שתף:
ע
עפרי

ממש ממליצה! מסבירה את החומר בצורה מעולה, גרמה לשיפור משמעותי בציון וגם בהבנה של החומר. מאוד נהנת ללמוד איתה בשיעור.

14/05/2019
שתף:
צ
צחי

הייתי זקוק לחיזוק והכוונה לקראת הבחינה הפסיכומטרית- ורותם הצליחה ללמד אותי מתמטיקה בחודש וחצי בצורה שאף מורה לא הצליחה ללמד אותי 12 שנה! מסבירה את הכל ממוקד ובסבלנות, באופן הכי ברור שיש. מפרגנת ודוחפת קדימה את כל התלמידים שלה (וככה ההישגים מגיעים) המלצה חמה!!

14/05/2019
שתף:
ק
קארין

מורה מעולה, מסבירה הכל, מקנה טיפים וכלים להתמודדות עם שאלות שמורים לא בהכרח נותנים.

19/11/2018
שתף:
נ
ניר

רתם מורה מעולה! כל השיעורים תרמו המון להבנת החומר ותמיד לוו ברוח טובה . מאוד ממליץ!

06/07/2018
שתף:
ע
עינם

מורה מעולה! מומלצת מאוד!

03/06/2018
שתף:
ע
עמרי

הגעתי לרותם דרך האתר לפני יותר מחצי שנה. עזרה לבנות שלי עם שיעורי תגבור במתמטיקה וכימיה. השיעורים היו אצלה בבית באווירה סבלנית ואכפתית. מורה אחראית שעובדת עם תוכנית למידה מסודרות, ושיעורי בית עבור הילדים. היו היו שיפורים ניכרים בציונים ולכן ממליץ בחום על רותם בתור מורה פרטית.

03/06/2018
שתף: