דלג על הניווט

מורה אונליין רתם ורדי

מורה פרטי
5
7 ביקורות
1
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה
בת 25 מהוד השרון והסביבה בוגרת אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנטית לרפואה בטכניון. בעלת ניסיון רב בהגשת תלמידים בכל הרמות והגילאים תוך שימת דגש על מטרות התלמיד. "
סטודנטית מצטיינת לרפואה בטכניון שנה ג׳ בעלת בגרות מדעית מלאה בהצטיינות הכוללת 5 יחידות בפיזיקה, מתמטיקה, אנגלית וכימיה. בעלת ניסיון רב בלימוד תלמידי חטיבה תיכון וסטודנטים בכל מקצועות המדעים (מתמטיקה כימיה ופיסיקה). עברתי הכשרה במכון פסיכומטרי מוכר ובהוראה במסגרת קבוצתית ואישית. וכן הדרכתי במכון פסיכומטרי מוכר. עברתי הכשרת מדריכים בפיסיקה כחלק מתוכנית נחשון (שיעורים פרטיים אונליין) של מערכת החינוך ועבדתי כשנה כמדריכה בתוכנית. בעלת ניסיון רב בהכנת תוכנית לימוד מפורטת לתלמיד בהתאם לצרכיו בסבלנות ובמקצועיות רבה.

קבע שיעור אונליין

רתם תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
17/05/2019
Anat, 44
5
רותם היא מורה נפלאה! מעבר לעובדה שרותם שולטת בחומר בצורה בלתי רגילה, החוזקה הבלתי-מעורערת של רותם היא שהיא יודעת כיצד להסביר, כך שהתלמיד יבין לעומק, יפנים את החומר, ואף יאהב את המקצוע. בתי, בכיתה ט' - לומדת מדי שבוע אצל רותם מעל שנה - נהנית מהשיעורים המשותפים - ולראייה היא מבינה את החומר, מצליחה במבחנים, והיחס שלה למקצועות אלו השתנה מן הקצה אל הקצה בזכות השיעורים. ממליצה על רותם בחום רב!!
14/05/2019
עפרי, 19
5
ממש ממליצה! מסבירה את החומר בצורה מעולה, גרמה לשיפור משמעותי בציון וגם בהבנה של החומר. מאוד נהנת ללמוד איתה בשיעור.
14/05/2019
צחי, 23
5
הייתי זקוק לחיזוק והכוונה לקראת הבחינה הפסיכומטרית- ורותם הצליחה ללמד אותי מתמטיקה בחודש וחצי בצורה שאף מורה לא הצליחה ללמד אותי 12 שנה! מסבירה את הכל ממוקד ובסבלנות, באופן הכי ברור שיש. מפרגנת ודוחפת קדימה את כל התלמידים שלה (וככה ההישגים מגיעים) המלצה חמה!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?