מורה פרטי רפאלה בודיני

מורה אונליין רפאלה בודיני

ילידת איטליה(הורים ישראלים) בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחקר המוח, מורה בעלת נסיון של מעל 8 שנים ליחידים ולקבוצות.

בת 28. מהוד השרון והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(10 ביקורות) 213 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

מומחית להכנה סטודנטים ישראלים ללימודים גבוהים באיטליה ולאנשי עסקים. בעלת נסיון עם תלמידים מרמת מתחיל דרך רמת מתקדמים ולתמוחים ספציפיים כגון עסקים, שפה מקצועית בתחומים שונים של אקדמיה. יודעת להתאים את מבנה השיעור בהתאם לצרכי התלמידים והשיעור הוא מגוון בהתאם לדרכי קליטת השפה אצל התלמיד.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

י
יוהנה

מעולה

19/08/2019
י
יובל

לא היה שיעור כי לא הצלחתי להתחבר אנחנו מנסים שוב ב18:00 אני פונה אליכם שוב ושוב ואתם לא עונים

04/08/2019
מ
מיכאל

מדובר במורה מעולה מקצועית מאוד שמעבירה את השיעור בצורה טובה מהנה וקלילה הייתה חווית למידה טובה מאוד ומקצועית ביותר

01/06/2019
ד
דרור

מעולה

15/05/2019
ש
שרון

מעולה

15/02/2019
ט
טלי

רפאלה מורה מקצועית מאוד! מלמדת את הנושאים לעומק ובאופן הכי מקצועי שיש. יש שיפור והבנה של השפה כבר אחרי כמה שיעורים. ממליצה לכל מי שרוצה ללמוד איטלקית! יש גם תמיכה מעבר לשיעור עצמו , תמיד זמינה לשאלות והסברים.

02/02/2019
ר
רז

רפאלה מורה מאוד מקצועית. מלבד זה שהיא מכירה את החומר ודרכי העברתו, היא לומדת מהר מאוד להכיר את יכולות התלמיד - ובונה את השיעור בהתאם. קשובה מאוד לצרכים- ושמה דגש על הדברים החשובים והקריטיים ביותר, מתוך ידע וניסיון עבר. עם רפאלה תמיד ניתן להתעניין ולשאול, ולקבל תשובות עינייניות ומלמדות. השיעור עובר באוירה טובה ומהנה !

09/01/2019
ע
עומר

רפאלה מורה מצוינת! מסבירה את החומר בצורה בהירה מאוד. רפאלה מאוד סבלנית וניכר כי יש לה ניסיון רב בלימוד. פרט לכך היא ערוכה לכל שיעור באופן מיטבי, מחזירה את החשק ללמוד.

07/12/2018
א
אדוה

רפאלה ממוססת את כל החששות שיש לי כשאני לומדת משהו חדש. מעבר להיותה מקצוענית - הכרות מעולה עם השפה, הבניית שיעור מעניין, מגוון ועשיר - היא אשה שאפשר לדבר איתה על כל נושא (באיטלקית כמובן) ולכן השיעורים מאד מעניינים. אני יכולה להביא לשיעור תכנים שמענינים אותי וכך ממש קל ומענין לי ללמוד ובנוסף לא מוותרת על הדקדוק. אשה מקסימה ומורה מעולה!

23/09/2018
ש
שרון

מורה מצויינת. עונה על שאלות, מסבירה מה שצריך. מלמדת אותי מה שרלוונטי לתחום העניין שלי ולסיבה שאני לומד את השפה. עונה על שאלות גם במהלך השבוע בין השיעורים וגם על דברים שלא נלמדו ושמעניינים אותי לדעת/להבין. שולחת במייל את השיעור ואת החומר הרלוונטי וגם תרגולים בהתאם למה שאני מבקש. ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד איטלקית מכל סיבה שהיא!

07/09/2018