מורה פרטית רותם -

מורה אונליין רותם -

סטודנטית לביולוגיה תואר שני. ניסיון רב שנים בלימוד והכנה לבגרויות והשכלה גבוהה.

בת 28. מראשון לציון. אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(23 חוות דעת) 344 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

*אני לא פותרת מבחנים ועבודות לתלמידים, נא לא לפנות אליי בנושאים אלו* שמי רותם ואני סטודנטית לתואר שני בביולוגיה מלמדת מגוון מקצועות לבגרות: היסטוריה, תנ"ך, ספרות + ספרות מורחב, ביולוגיה, כימיה ואנגלית לכלל היחידות. מלמדת כמו כן לתארים ראשון ושני: אנטומיה, היסטולוגיה, פיזיולוגיה, ביולוגיה וכימיה ברמה מתקדמת. שנים של ניסיון בלימוד תלמידים, המלצות ינתנו במידת הצורך. הלימוד נעשה באווירה נוחה ונעימה, בחיוך ובצחוק. תוצאות גבוהות מובטחות! * מלמדת אונליין בעקבות המצב הפנדמי *

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

א
אילונה

הספיקה ללמד אותי חומר של שנה שלמה במספר שבועות,מורה קלילה עם מרץ שאין לה בעיה להסביר שוב ושוב עד שמבינים. ממליצה לכולם

05/09/2021
שתף:
y
yuval

בעזרת רותם הצלחתי להבין במקצוע במקום לשבת מתוסכלת מול שפה שאני לא מבינה. היה תהליך ארוך וקשה אותו רותם ליוותה אותי יד ביד. מודה לה מאוד.

05/09/2021
שתף:
ה
הדר

רותם מורה מקסימה! ענתה על כל שאלה שהייתה לי בהרבה סבלנות ועם המון ידע. מקורס קשה ומתסכל הפכה אותו למעניין וכייפי ללמידה.

25/08/2021
שתף:
ס
סבטלנה

נהנתי מאוד ללמוד עם רותם מורה מקצועית יסודית אחראית עם סבלנות השיעורים שלה עברו בצורה מעניינת וכיפית

24/08/2021
שתף:
ה
הדר

מורה פשוט מקצוענית!!! קיצרה לנו לימודים של שנתיים במספר בודד של שיעורים פרטיים! בזכות רותם המדהימה בן זוגי עבר את כל הבחינות בהצלחה! מקנה אסטרטגיות למידה, מכוונת לחשיבה עצמית. מעבירה שיעורים בצורה עניינית, ממוקדת ומעניינת ביותר! מ ו מ ל צ ת ב ח ו ם ר ב !!!

24/08/2021
שתף:
ל
לאה

בתי עולה לכיתה ט ורותם לימדה אותה כימיה וביולוגיה. החומר הועבר בצורה מיטבית, בתי הבינה והפנימה היטב את הנושאים הנלמדים. רותם מסודרת מאד בהעברת החומר ומאד איכפתית להשגת התוצאות הרצויות. רותם לא מבזבזת זמן שיעור על זוטות ומאד ממוקדת למידה. דבר נוסף- עלות השיעור עם רותם שווה לכל נפש. רותם מאד הגונה בעניין התשלומים לשיעורים. בתי ואני ממליצות בחום על רותם.

24/08/2021
שתף:
i
ilana

מסבירה את החומר בצורה פשוטה, משתמשת בסיטואציות מהיומיום בשביל שיהיה מובן. לימדה אותי מאפס לביוכימיה באקדמיה ורק בזכותה הצלחתי לעבור

19/08/2021
שתף:
ש
שרון

האירה את פניי בכל הנוגע לאנטומיה, הקלה מאוד בדרך ללמוד למבחנים. מסבירה מעולה אכפתית ביותר וסופר אינטיליגנטית. ממליצה בחום!!!!!

30/07/2021
שתף:
נ
ניצן

אלופה

17/07/2021
שתף:
ח
חנאל

היא פשוט מורה מעולה, מבינה את החומר ומעבירה את החומר בצורה מעולה . עזרה לי להשתפר בכלום של זמן

16/07/2021
שתף: