דלג על הניווט

מורה אונליין רותם אסולין

מורה פרטי רותם  אסולין
5
18 ביקורות
99
שיעורים שהוזמנו
125
לשעה
בן 29 מהוד השרון והסביבה בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנט למתמטיקה באוניברסיטה העברית. יסודי עד 5 יח'"ל, פסיכומטרי, סטודנטים, הצלחה מוכחת בשיפור הישגים והעמקת ההבנה. "
שמי רותם ואני מלמד מתמטיקה ב-6 השנים האחרונות. הכנתי תלמידים לבגרות בכל הרמות, לפסיכומטרי, למכינות למיניהן ולמבחני שנה א' באוניברסיטאות ומכללות. מטרתי בשיעורים היא לשלב בין הבנה עמוקה של החומר וחיבור למשמעות של הנלמד, לבין מחשבה פרקטית התואמת את מטרותיו של התלמיד וההישגים הרצויים. כיום אני בעל תואר ראשון מהאקדמיה למוסיקה, ולומד לקראת תואר ראשון במתמטיקה באוניברסיטה העברית.

קבע שיעור אונליין

רותם יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
18/04/2018
רואי, 2018
5
באמת שבין המורים הטובים שיהיו באתר . צעיר אבל נמרץ . מתכונן לפני השיעור ומגיע עם בקיאות להכל - שאין לזה מחיר כשלעצמו, אבל הסבלנות וההסברה הנכונה (במיוחד במקצוע המייאש הזה ) מביאים תחושה נעימה ללמוד ומפיגים את התסכול . באמת ממליץ !
13/04/2018
שלמה, 2018
5
רותם מסביר מעולה את החומר. הוא בא לקראתי והסכים להעביר את השיעור בשעה לא שגרתית כשהסברתי לו שאני ממש לחוץ בזמן. רותם גם התכונן לשיעור ולקח את המשימה באחריות רבה. ממליץ לכולם בחום!
20/02/2018
רועי, 2018
5
מורה ענק ובחור ענק! לא יכולתי לבקש יותר למדתי עם רותם בקורס בחודשיים האחרונים. הוכיח שוב ושוב את היכולות שלו לפתור שאלות מהר מאוד בשיעור (גם ללא הכנה), מסביר מעולה, ממוקד, מגדיל ראש, ואוהב בבירור מתמטיקה בכלל וללמד מתמטיקה בפרט. למדתי באונ' הפתוחה ובמקום להגיע ל4 שעות שבועיות של המרצה, הגעתי לשעה אחת שבועית עם רותם וזה סיפק לי את כל שהייתי צריך! ובסוף גם קיבלתי ציון מעולה! הכל בזכות רותם!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?