מורה פרטי רותם  אסולין

מורה אונליין רותם אסולין

סטודנט לתואר שני במכון ויצמן. יסודי עד 5 יח'"ל, פסיכומטרי, מכינה, סטודנטים. הצלחה מוכחת בשיפור הישגים והעמקת ההבנה.

בן 30. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - מכון ויצמן למדע.
(23 ביקורות) 158 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪125 לשעה
 

קצת עליי

שמי רותם ואני מלמד מתמטיקה ב-7 השנים האחרונות. הכנתי תלמידים לבגרות בכל הרמות, לפסיכומטרי, למכינות למיניהן ולמבחנים באוניברסיטאות ומכללות. מטרתי בשיעורים היא לשלב בין הבנה עמוקה של החומר וחיבור למשמעות של הנלמד, לבין מחשבה פרקטית התואמת את מטרותיו של התלמיד וההישגים הרצויים. סיימתי תואר ראשון בהצטיינות באוניברסיטה העברית, עבדתי כמרצה במכינת קיץ של מכללת עזריאלי, וכיום אני לומד לתואר שני במכון ויצמן.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אסף

רותם סבלני ומתאים את עצמו לקצב של התלמיד, ויחד עם זאת פרקטי ומכווין חשיבה נכונה ויעילה!

07/05/2019
ת
תאה

רותם מורה מקצועי ואיכפתי, בזכותו הבנתי את החומר במספר שיעורים בודדים.

12/03/2019
א
אביב

רותם מקצועי מאוד ומראה הבנה מעמיקה בנושאים שהתקשיתי בהם במתמטיקה. הנושאים בקורסים שהתקשיתי בהם באלגברה לינארית ובאינפי 1 נראו יותר פשוטים ומובנים אחרי השיעור איתו. ידע להסביר בצורה מאוד מובנת ובסבלנות את הנושאים שנראו לי מסובכים מאוד. עזר לי מאוד לעבור את הקורסים האלה במועד ב' עם ציונים יפים(הציון באינפי כמעט הוכפל במועד ב' ) מומלץ מאוד!

12/03/2019
D
Dana

לקחתי לא מעט שיעורים עם רותם השנה לקראת המבחנים במקצוע חשבון אינפיסטימלי הן כחלק מקבוצת למידה והן שיעורים פרטניים. רותם הוא מורה נהדר, סבלני, נעים, דייקן וחשוב לו באמת להעביר את החומר בצורה הכי טובה שאפשר! בזכותו הצלחתי בשני מבחנים קשים מאוד!! ממליצה בחום!

01/09/2018
א
אלון

מורה מדהים!!!! עושה סדר בחומר עם בקיאות יוצאת דופן!!! מומלץ בחום!!!!

17/07/2018
ר
רואי

באמת שבין המורים הטובים שיהיו באתר . צעיר אבל נמרץ . מתכונן לפני השיעור ומגיע עם בקיאות להכל - שאין לזה מחיר כשלעצמו, אבל הסבלנות וההסברה הנכונה (במיוחד במקצוע המייאש הזה ) מביאים תחושה נעימה ללמוד ומפיגים את התסכול . באמת ממליץ !

18/04/2018
ש
שלמה

רותם מסביר מעולה את החומר. הוא בא לקראתי והסכים להעביר את השיעור בשעה לא שגרתית כשהסברתי לו שאני ממש לחוץ בזמן. רותם גם התכונן לשיעור ולקח את המשימה באחריות רבה. ממליץ לכולם בחום!

13/04/2018
ר
רועי

מורה ענק ובחור ענק! לא יכולתי לבקש יותר למדתי עם רותם בקורס בחודשיים האחרונים. הוכיח שוב ושוב את היכולות שלו לפתור שאלות מהר מאוד בשיעור (גם ללא הכנה), מסביר מעולה, ממוקד, מגדיל ראש, ואוהב בבירור מתמטיקה בכלל וללמד מתמטיקה בפרט. למדתי באונ' הפתוחה ובמקום להגיע ל4 שעות שבועיות של המרצה, הגעתי לשעה אחת שבועית עם רותם וזה סיפק לי את כל שהייתי צריך! ובסוף גם קיבלתי ציון מעולה! הכל בזכות רותם!

20/02/2018
מ
מיכל

רותם הוא מורה מעולה! הוא יודע להסביר את החומר ממש ממש טוב. (ובאלגברה לינארית זה לא מובן מאליו) הוא מסביר בקצב הנכון ובהרבה סבלנות. מומלץ בחום!

15/02/2018
נ
נדב

מורה מדהים ותורם המון בהבנת החומר. למדתי איתו לקראת מבחן סיום קורס חשבון אינפינטסימלי 2 והוא נורא עזר לי להבין את סוג התרגילים והפתרונות שלהם.

04/10/2017