דלג על הניווט

מורה אונליין רון כץ

מורה פרטי פרופיל  לדוגמא
5
18 ביקורות
1066
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בן 30 מתל אביב-יפו בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מלמד כבר 4 שנים תלמידי חטיבה ומעלה (כל היחידות) עם תוצאות מרהיבות. "
סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ופיזיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (כל ההקבצות והיחידות). כשהייתי תלמיד בתיכון התקשיתי מאוד במתמטיקה (הייתי צריך לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל לטכניון) ולכן קל לי יותר להתחבר לתלמידים ולדעת ממה נובעת חוסר ההבנה שלהם. אני מורה פרטי כבר 4 שנים בהם לימדתי מאות תלמידים מכיתה ז' עד תואר ראשון, כולל הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות, עם תוצאות מצוינות המדברות בעד עצמן.

קבע שיעור אונליין

רון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
18/02/2018
נדב, 2018
5
רון מורה מעולה כמו כן הפלטפורמה מאד נוחה לשימוש, השיעור היה ברמה מאד גבוה , תודה על העזרה רון.
23/10/2017
עיליי, 2018
5
נעזרתי בכישוריו של רון לטובת מבחן בפיסיקה 2- חשמל ומגנטיות ברמה של אוניברסיטה. רון יצר איתי קשר בזריזות, היה גמיש להפליא מבחינת זמינות השיעורים והגיע לכל שיעור מוכן וערוך להעביר אותו בצורה מקצועית ביותר. בשורה התחתונה רון הצליח לגרום לי להבין את החומר (ולעבור את המבחן) במקום בו רבים וטובים ולפניו ניסו ונכשלו.
19/09/2017
אורטל, 35
5
אל רון הגעתי בלחץ וחרדה לא נורמלים לפני מבחן סיום מכינה. לאחר שמורה שהייתי צריכה ללמוד איתה הבריזה, הוא הסכים ללמד אותי מעכשיו לעכשיו ויצר קשר מיידי. יש לרון יכולת להעביר דברים מסובכים, לעשות סדר בראש, ולהעביר חומר מסובך בצורה כל כך פשוטה. יש לו גם חומרים לתרגול משל עצמו, הגיע לשיעור בהתראה קצרה אבל מוכן וממוקד וישר זיהה בעיות שנפלתי בהן והסביר הכל עד שהצלחתי לפתור לבד. ממליצה בחום!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?