דלג על הניווט
16 ביקורות
5
מורה פרטי

מורה אונליין רון כץ

בן 29, מתל אביב-יפו, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מלמד כבר 4 שנים תלמידי חטיבה ומעלה (כל היחידות) עם תוצאות מרהיבות."
סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ופיזיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (כל ההקבצות והיחידות). כשהייתי תלמיד בתיכון התקשיתי מאוד במתמטיקה (הייתי צריך לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל לטכניון) ולכן קל לי יותר להתחבר לתלמידים ולדעת ממה נובעת חוסר ההבנה שלהם. אני מורה פרטי כבר 4 שנים בהם לימדתי מאות תלמידים מכיתה ז' עד תואר ראשון, כולל הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות, עם תוצאות מצוינות המדברות בעד עצמן.
100 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

רון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
19/09/2017
אורטל, 34
5
אל רון הגעתי בלחץ וחרדה לא נורמלים לפני מבחן סיום מכינה. לאחר שמורה שהייתי צריכה ללמוד איתה הבריזה, הוא הסכים ללמד אותי מעכשיו לעכשיו ויצר קשר מיידי. יש לרון יכולת להעביר דברים מסובכים, לעשות סדר בראש, ולהעביר חומר מסובך בצורה כל כך פשוטה. יש לו גם חומרים לתרגול משל עצמו, הגיע לשיעור בהתראה קצרה אבל מוכן וממוקד וישר זיהה בעיות שנפלתי בהן והסביר הכל עד שהצלחתי לפתור לבד. ממליצה בחום!!
04/04/2017
נמרוד, 2017
5
רון מורה מעולה, שמשקיע בתלמידיו ומעביר חומר מורכב בצורה מפושטת ומובנת. מומלץ בחום.
20/02/2017
דניס, 25
5
לקחתי כמעט 10 שיעורים כפולים עם רון ואני מוכרח לומר שהוא מצוין במה שהוא עושה. אני מרגיש יותר חזק במתמטיקה וזה לגמרי בזכותו. הוא תמיד מוכן לשיעור וזה ניכר שהוא אוהב את העבודה שלו. אם אתם מרגישים שאתם צריכים מורה לחיזוק – מומלץ!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?