מורה פרטי

מורה אונליין רון כץ

סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מלמד כבר 4 שנים תלמידי חטיבה ומעלה (כל היחידות) עם תוצאות מרהיבות.

בן 31. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(20 ביקורות) 1395 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪180 לשעה
 

קצת עליי

סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ופיזיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (כל ההקבצות והיחידות). כשהייתי תלמיד בתיכון התקשיתי מאוד במתמטיקה (הייתי צריך לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל לטכניון) ולכן קל לי יותר להתחבר לתלמידים ולדעת ממה נובעת חוסר ההבנה שלהם. אני מורה פרטי כבר 4 שנים בהם לימדתי מאות תלמידים מכיתה ז' עד תואר ראשון, כולל הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות, עם תוצאות מצוינות המדברות בעד עצמן.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מירב

מורה זמין לכל בקשה. מורה מצויין!

11/02/2019
שתף:
מ
מיכל

רון הכין אותי לשאלוני קרינה וחומר ומכניקה. המשימה לא היתה פשוטה, כחיילת היה לי מעט מאוד זמן והפלטפורמה הזו התבררה כנוחה ויעילה. רון ידע לענות על כל שאלה בסבלנות וההסברים שלו היו לי תמיד מובנים, זה לא מובן מאליו לתלמידים בעלי הפרעת קשב למצוא מורה שיודע להסביר בצורה כל כך טובה. כל שיעור הספקנו המון והתקדמנו מהר, כך שהגעתי לבגרות מוכנה, והציונים היו בהתאם:) ממליצה בחום!

13/10/2018
שתף:
נ
נדב

רון מורה מעולה כמו כן הפלטפורמה מאד נוחה לשימוש, השיעור היה ברמה מאד גבוה , תודה על העזרה רון.

18/02/2018
שתף:
ע
עיליי

נעזרתי בכישוריו של רון לטובת מבחן בפיסיקה 2- חשמל ומגנטיות ברמה של אוניברסיטה. רון יצר איתי קשר בזריזות, היה גמיש להפליא מבחינת זמינות השיעורים והגיע לכל שיעור מוכן וערוך להעביר אותו בצורה מקצועית ביותר. בשורה התחתונה רון הצליח לגרום לי להבין את החומר (ולעבור את המבחן) במקום בו רבים וטובים ולפניו ניסו ונכשלו.

23/10/2017
שתף:
א
אורטל

אל רון הגעתי בלחץ וחרדה לא נורמלים לפני מבחן סיום מכינה. לאחר שמורה שהייתי צריכה ללמוד איתה הבריזה, הוא הסכים ללמד אותי מעכשיו לעכשיו ויצר קשר מיידי. יש לרון יכולת להעביר דברים מסובכים, לעשות סדר בראש, ולהעביר חומר מסובך בצורה כל כך פשוטה. יש לו גם חומרים לתרגול משל עצמו, הגיע לשיעור בהתראה קצרה אבל מוכן וממוקד וישר זיהה בעיות שנפלתי בהן והסביר הכל עד שהצלחתי לפתור לבד. ממליצה בחום!!

19/09/2017
שתף:
נ
נמרוד

רון מורה מעולה, שמשקיע בתלמידיו ומעביר חומר מורכב בצורה מפושטת ומובנת. מומלץ בחום.

04/04/2017
שתף:
ד
דניס

לקחתי כמעט 10 שיעורים כפולים עם רון ואני מוכרח לומר שהוא מצוין במה שהוא עושה. אני מרגיש יותר חזק במתמטיקה וזה לגמרי בזכותו. הוא תמיד מוכן לשיעור וזה ניכר שהוא אוהב את העבודה שלו. אם אתם מרגישים שאתם צריכים מורה לחיזוק – מומלץ!

20/02/2017
שתף:
א
אלונה

מורה מצוין. מקצועי, החלטי ונגיש. הוא היה מאוד יסודי בנוגע לנושאים שהיו לי קשים. הוא היה גמיש עם השעות וכל שיעור תוכנן מראש בהתאם למה שהייתי צריכה עזרה בו. אני מרגישה בטוחה ומוכנה היטב לבחינות האמצע, המון תודה!!

14/02/2017
שתף:
ב
בוריס

רון הוא המורה הכי טוב שיצא לי להכיר. מאוד יסודי. אוהב את עבודתו. סבלני ומסביר את החומר בצורה שקל מאוד להבין. מאוד ממליץ עליו.

10/02/2017
שתף:
ק
קתרינה

רון לימד אותי מושלם לבחינות שלי בפיזיקה וסטטיסטיקה. רואים עליו שהוא אוהב את מה שהוא מלמד ושיש לו את היכולות הוראה להעביר את זה בצורה מעניינת וסבלנית. לא רק שהוא עזר לי להבין טוב את כל ההיבטים של המקצוע, הוא גם חידש לי את הבטחון ביכולות המתמטיות שלי :). הוא גם תמיד היה שם לעזור אפילו אחרי הזמנים של השיעור!

10/02/2017
שתף: