דלג על הניווט

מורה אונליין רון כץ

מורה פרטי
5
20 ביקורות
1395
שיעורים שהוזמנו
180
לשעה
בן 31 מתל אביב-יפו בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מלמד כבר 4 שנים תלמידי חטיבה ומעלה (כל היחידות) עם תוצאות מרהיבות. "
סטודנט מצטיין שנה רביעית בטכניון בפקולטה להנדסת חשמל. מעביר שיעורים פרטיים במתמטיקה ופיזיקה לתלמידי חטיבה ותיכון (כל ההקבצות והיחידות). כשהייתי תלמיד בתיכון התקשיתי מאוד במתמטיקה (הייתי צריך לעבור מכינה קדם אקדמית כדי להתקבל לטכניון) ולכן קל לי יותר להתחבר לתלמידים ולדעת ממה נובעת חוסר ההבנה שלהם. אני מורה פרטי כבר 4 שנים בהם לימדתי מאות תלמידים מכיתה ז' עד תואר ראשון, כולל הדרכות אישיות ואינטסיביות לבגרות, עם תוצאות מצוינות המדברות בעד עצמן.

קבע שיעור אונליין

רון יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
13/10/2018
מיכל, 21
5
רון הכין אותי לשאלוני קרינה וחומר ומכניקה. המשימה לא היתה פשוטה, כחיילת היה לי מעט מאוד זמן והפלטפורמה הזו התבררה כנוחה ויעילה. רון ידע לענות על כל שאלה בסבלנות וההסברים שלו היו לי תמיד מובנים, זה לא מובן מאליו לתלמידים בעלי הפרעת קשב למצוא מורה שיודע להסביר בצורה כל כך טובה. כל שיעור הספקנו המון והתקדמנו מהר, כך שהגעתי לבגרות מוכנה, והציונים היו בהתאם:) ממליצה בחום!
18/02/2018
נדב, 2019
5
רון מורה מעולה כמו כן הפלטפורמה מאד נוחה לשימוש, השיעור היה ברמה מאד גבוה , תודה על העזרה רון.
23/10/2017
עיליי, 2019
5
נעזרתי בכישוריו של רון לטובת מבחן בפיסיקה 2- חשמל ומגנטיות ברמה של אוניברסיטה. רון יצר איתי קשר בזריזות, היה גמיש להפליא מבחינת זמינות השיעורים והגיע לכל שיעור מוכן וערוך להעביר אותו בצורה מקצועית ביותר. בשורה התחתונה רון הצליח לגרום לי להבין את החומר (ולעבור את המבחן) במקום בו רבים וטובים ולפניו ניסו ונכשלו.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?