דלג על הניווט

מורה אונליין פול ניקלין

מורה פרטי
4.809525
21 ביקורות
1072
שיעורים שהוזמנו
90
לשעה
בן 56 מגליל ועמקים בוגר בית ספר - בית ספר בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה מנוסה המלמד בשיטת לימוד יחודית המבוססת על אינטראקציה בשפה הנלמדת ומותאמת לרמת התלמיד. חשוב מדבר אנגלית בלבד!! "
בעל תואר בהנדסה מאוניברסיטת סטפורד באנגליה ותעודת הוראת אנגלית מאוניברסיטת קוונטרי. מורה מנוסה ללימוד כל הרמות כלל IELTS בגרות ואנגלית עסקית. מלמד בשיטת לימוד יחודית ואינטראקטיבית. כולל לימוד מרחוק - לימוד אנגלית אונליין דרך המחשב.

קבע שיעור אונליין

פול יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
01/10/2018
מקסים, 2019
5
פול הוא מורה נהדר,ממליץ אליו!מעביר את השיעור בצורה נכונה ומעניינת.הוא לימד אותי הרבה ואני מרגיש שהאנגלית שלי מאוד השתפרה מאז שהתחלתי ללמוד איתו!
16/07/2018
חנית, 2019
5
למדתי עם פול לקראת מבחן באנגלית. מעבר לכך שהוא מורה נהדר, מלא בסבלנות וחיזק בי מסוגלות וביטחון ביכולות האנגלית שלי. לכל שיעור הגיע מקצועי ומוכן עם חומרי למידה, אתרים ודפי עבודה שסייעו לחזק אצלי עוד תחום שהייתי צריכה. פול היה קשוב למטרות הלמידה שלי וכיוון אותי אליהם, ידע לזהות את נקודות החוזק שלי ולבסס את נקודות החולשה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשפר את האנגלית ואף באופן ספציפי להתכונן למבחן.
01/06/2018
קרן, 2019
5
פול הוא פשוט מורה נהדר. ממליצה בחום!!! כל שיעור איתו היה חוויה. במומחיות רבה ידע לזהות ולחזק אצלי את הנקודות החלשות וכל זאת במהלך שיעור נעים, משעשע ומקצועי. במקביל הפנה אותי לאתרים רלוונטיים כדי שאוכל להמשיך ולהתקדם באופן עצמאי. בזכותו הגעתי לציון הדרוש, ידע להפיג את הלחץ התעניין ושאל מעבר למצופה. האנגלית שלי השתפרה פלאים. תודה רבה פול על הכל!!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?