מורה פרטי ערן ויצנר

מורה אונליין ערן ויצנר

"אין מעלית להצלחה, תצטרך לקחת את המדרגות"

בן 29. מבאר שבע. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(19 ביקורות) 22 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

ניסיון של 5 שנים בהוראת מתמטיקה ופיסיקה. לומד באוניברסיטת בן גוריון. מתמקד בהכנה לבגרויות 3-5 יח', אך כמובן גם מלמד ילדים ומבוגרים בכל הגילאים ובכל הרמות. עוזר בבניית בטחון עצמי בגישה למדעים מדוייקים ע"י ניהול שיעורים בצורה הבאה: - בדיקה היכן נמצאת הרתיעה האישית של התלמיד. - התמקדות בפתרון הבעיה ע"י התאמת יכולת אל מול אתגר. - העברת תיאוריה רלוונטית ופתרון תרגילים לדוגמא. - פתרון תרגילים ע"י התלמיד. -סיכום שיעור ומתן מטלות ספציפיות ומכוונות להמשך. מתמחה בליווי ארוך לאורך השנה, במתכונת של שיעורים שבועיים, בצורה זו נוצר רצף לימודי ותהליך בריא ונכון, אבל גם מלווה נקודתית במידה ונדרש, מכין למבחנים מקצועיים (מיצ"ב, פסיכוטכני וכו'). בנוסף, מעביר קורסי 3-5 יחידות מהבסיס. רגיש, אכפתי ומקצועי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

נ
ניסים

לא טוב

04/02/2020
שתף:
A
Amjad

מורה חבל על הזמן יודע איפה להתמקד וכל בעיה מוצא פיתרון ממליץ בחום

26/11/2019
שתף:
ג
גל

ערן הוא מוכשר בהבנה שלו, יודע לזהות איך לעבוד עם התלמיד ולהראות לו את הדרך הטובה ביותר בשבילו. אני נהנתי ללמוד איתו הוא עזר לי לארגן את החומר ואת המטלות כמו שצריך. מי שמעוניין לעשות שיעור פרטי אני ממליץ בחום על ערן!

10/09/2019
שתף:
ש
שני

מורה מהמם , מקשיב , סבלני , עוזר , רציני , מבין ומלמד הכי טוב שיש ממליצה ברמות !!!

05/09/2019
שתף:
ע
עדי

מורה מעולה, סבלני ומסביר את החומר בצורה ברורה וקלה. מורה מצויין ממליצה!!!

04/06/2019
שתף:
מ
מחומד

הוא מורה שמלמד מתמטיקה בצורה מאוד מקצועית אני מאוד נהנה בזמן השיעור הוא עוזר לי להבין את החומר בצורה מצויינת מתיחס לתלמיד בצורה אנושית אמין ולא מבזבז זמן תמיד מתעניין אם כן אני בעניניים בזמן השעור מורה שמגיע לשעור עם מוטיבציה שמעביר אותה לתלמיד שלו מעודד אותי תמיד להתקדם ומאמין ביכולות שלי מהתחלה ומשעור ראשון אמר לי אתה יכול ב5יחידות מתמטיקה והנה אני לומד חמש יחידות עם הצלחות וכל זה בעזרת עירן

04/06/2019
שתף:
א
איתי

מורה מעולה, נותן תחושת ביטחון והרגשה של הצלחה, הצליח לגרום לי להבין דברים שבית הספר נכשל ללמד וגם מורים פרטיים אחרים.

04/06/2019
שתף:
M
Missn

מורה מדהים, מיוחד, יוצא דופן, נותן יחס עם מוטיבציה, ומתחייס לתלמיד בצורה שאין לתאר, הוא מוכן לעשות עבור התלמיד המון וזה מה שהופך אותו ממורה טוב למורה מצוין, מורה שמאמין בתלמיד וביכולת שלו ויותר מכל, גורם לו להאמין בעצמו ! הוא יודע להוציא את ה"בסט" מכל תלמיד, מעביר את השיעור בצורה מאוד מוכשרת, יודע ללמד ויש לו כל מני שיטות לימוד, עוזר ועזר לי הרבה להגיע לציונים גבוהים.

29/04/2019
שתף:
נ
נעם

מורה מדהים! מסביר את הדברים בפשטות וביעילות. ההשתפרות ניכרת אחרי שיעורים בודדים! יש אווירה טובה במהלך השיעור ועם זאת לא מתפשרת. מומלץ בחום!!

11/03/2019
שתף:
ש
שילי

מורה תותח מסביר לעיניין אחרי חודש וחצי מבינה את החומר הרבה יותר טוב , ממליצה מאוד!

11/03/2019
שתף: