מורה פרטי עידן אלסטר

מורה אונליין עידן אלסטר

מתרגל ותיק בכלכלה, הכנה שיטתית ומהירה למבחן. בעל אתר קורסי אונליין וספרים בלעדיים. יחס אישי - ערך עליון! *ZOOM/פרונטלי*

מאזור המרכז. אוניברסיטה - תל אביב.
(74 חוות דעת) 231 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪180 לשעה

קצת עליי

בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאונ' ת"א משנת 2012 ** מתרגל ותיק בקורסי תגבור ומרתונים של כלכלה במגוון מוסדות לימוד (כגון : אונ' ת"א, אונ' רייכמן, אונ' בר אילן, האונ' הפתוחה, המכללה למנהל, רופין ועוד) ** בעל אתר לקורסי אונליין בכלכלה ** מומחה לקורסי מבוא למיקרו /למאקרו, מיקרו 2+3, תורת המחירים, אקונומטריקה ועוד ** בעל חוברות קורס בלעדיות ומקיפות עבור מגוון קורסים ** בעל שיטות לימוד יעילות אשר מאפשרות לי ללמד קורסים שלמים ולהכין אתכם לבחינה תוך מס' מצומצם של שיעורים ** יחס אישי 24/7 בין השיעורים - אתם יכולים להיעזר בי בכל זמן ובכל אמצעי תקשורת שנוח לכם - ללא תשלום! נהנה לעזור לסטודנטים שלי כל הזמן ולקדם אותם אל ההצלחה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

o
ohad

מעולה

03/01/2024
שתף:
L
Lihi

עידן פשוט מורה מדהים ואדם מדהים, קשוב, רגיש, איכפתי, סבלני, מסביר הכל לאט ובאופן מסודר לפי סעיפים! התאהבתי מהרגע הראשון המורה הכי טוב בעולםםםםם הזה מספר 1 ומלץ מומלץ מומלץ!!!!!!

24/12/2023
שתף:
Y
Yan

ממליץ , מורה שיודע את החומר, יודע לנהל שיעור .כלכת עסקים 13409 אונ' פתוחה

23/09/2023
שתף:
A
Avital

קורסים מדהימים! עידן הכין אותי למבחנים. היו סרטונים וחוברות עם כל החומר מסודר ומאוד ברור. הזמינות של עידן מטורפת, הייתי שולחת הודעה ב23 בלילה ועידן היה עונה בהקלטות והסברים, העיקר שנבין ונצליח! תודה רבה! גם השנה רכשתי את הקורסים:)

02/05/2022
שתף:
H
Hila

עידן מנגיש את החומר בצורה שהיא הרבה יותר פרקטית מהמרצים באוניברסיטה! הוא מכיר את תוכן הקורס בצורה מיטבית ואין מצב שאתה יוצא בתחושה שלא הבנת. ממליצה עליו באחריות מלאה! לא ניגשתי למועדי ב' אחרי שלמדתי דרך הקורסים של עידן!

02/05/2022
שתף:
T
Tohar

עידן מרצה מעולה. לקחתי אצלו קורסים בכמה מקצועות ומתכננת לקחת גם לסמסטר הבא! זמין 24/7, לכל שאלה בסבלנות רבה עד שמבינים (למרות שבדרך כלל הכל ברור)! החומרים שלו ברורים לסטודנט וממוקדים לבחינות! בזכותו עברתי את כל הבחינות בהצלחה רבה וברוגע! עידן מספר 1! אלוף

02/05/2022
שתף:
Y
Yonathan

קורס מדהים, לא פתחתי בכלל את הקורס באוניבריסטה , אפשר לי לעבוד במשרה מלאה ולהתכונן למבחן

18/04/2022
שתף:
Y
Yarden

אלסטר הציל לי את החיים בשלושה קורסים. לא ידעתי על מה הקורס ובזכותו סיימתי עם ציונים גבוהים מאוד. בלתי אפשרי לעבור את הקורסים בכלכלה בלעדיו. מומלץ מאוד!

12/04/2022
שתף:
נ
נדב

אתחיל מהבעיה: קורסי הכלכלה באוניברסיטת תל אביב לא מועברים בצורה טובה. עידן אלסטר עזר לי בכמה נושאים שהיו קריטיים להבנה ולהצלחה שלי בקורסי מיקרו ואקנומטריקה: 1) החומר מסודר בצורה ברורה, מובנת ומקוטלגת לפי נושאים 2) ניתן להבין מה החומר שלמדנו, מה החומר שנלמד ואיך כל נשוא מתקשר לנושא הקודם. נוצר רצף הגיוני וברור בזכות עידן! 3) הכוונה חשובה ותמציתית לשיעורי הבית. ההכוונה מדויקת ועוזרת בדיוק במידה, שכן אני עדיין עושה את שיעורי הבית אך עם הבנה עמוקה וכיוון טוב גם בשאלות הקשות! בכלכלה אלסטר זה שם נרדף להצלחה, ואני באמת מתכוון לזה. ממליץ מאוד

10/04/2022
שתף:
ע
עידו

אחרי שבמיקרו א צברתי פערים ולא הצלחתי לעמוד בקצב של הקורס ועברתי בקושי את המבחן, לקחתי במיקרו ב את הקורס של עידן והקורס פשוט זרם לי טוב ובמקום לרדוף אחרי הקורס כדי לא לצבור פערים יכולתי להתרכז בלהבין כל נושא וסיימתי עם ציון גבוה ומבסוט

10/04/2022
שתף: