דלג על הניווט

מורה אונליין נתנאל כהן

מורה פרטי
5
6 ביקורות
27
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בן 33 מבאר שבע והסביבה בוגר אוניברסיטה - בן גוריון
רשימת המקצועות המלאה
"מורה עם ניסיון של שנים רבות, בעל תואר שני ותוצאות מוכחות בקרב מאות תלמידים - שימוש בחומרים עדכניים! "
בעל ותק של 4 שנים כמורה בחברת HighQ לפסיכומטרי ואנגלית. ניסיון בהגשת מאות תלמידים לבחינות, המלצות ינתנו בשמחה. אני מאמין שהדרכה מקצועית ושימוש בטכניקות עדכניות תוך יצירת חוויה לימודית מותאמת אישית הן המפתח להצלחה !

קבע שיעור אונליין

נתנאל יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/08/2018
דניאלה, 24
5
נתנאל מורה מעולה, סבלני, אכפתי ומסביר ממש בפשטות. אני ניגשת עוד שבועיים וכבר אני נמצאת על הציון שאני צריכה בסימולציות. הוא נותן גם הרבה טיפים חשובים בכל מה שקשור לניהול הזמנים בתוך הפרק, אסטרטגיות לפתרון, איך לגשת לפרק. בקיצור ממליצה בחום!
27/07/2018
אמונה, 26
5
נתנאל מורה עם הרבה סבלנות ורגישות.רואה את המכלול של התלמיד, ומנסה לעזור במה שהוא יכול ומלווה לאורך כל תהליך הלמידה.יודע לראות איפה הקושי ולהצביע על הנקודות שצריך לשפר ולעבוד עליהם. נותן מוטיבציה,מדרבן ללמידה, להשקיע ולנסות ולא מוותר לך!ניכר שיש לו ניסיון בללמד ולתת ביטחון בלמידת אנגלית,שהוא צד מאוד חשוב להצלחה. בזכות נתנאל תוך חודש הצלחתי להוריד את חרדת האנגלית שלי ולסיים חובות אנגלית בתואר ראשון.
28/06/2018
יאנה, 34
5
מורה מס' 1.אחרי מס' קורסים לא מוצלחים במכוני פסיכומטרי, השגתי את הציון הרצוי בעזרת שיעורים פרטיים עם נתנאל. מורה נהדר, בעל סובלנות רבה אשר יודע להעביר את החומר בצורה טובה וברורה.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?