מורה פרטי נתנאל כהן

מורה אונליין נתנאל כהן

מורה עם ניסיון של שנים רבות, בעל תואר שני, תעודת הוראה, ותוצאות מוכחות בקרב מאות תלמידים - שימוש בחומרים עדכניים!

בן 34. מכפר סבא. בוגר אוניברסיטה - בן גוריון.
(6 ביקורות) 34 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

בעל ותק של 5 שנים כמורה בחברת HighQ לפסיכומטרי ואנגלית ומלמד אנגלית בבית ספר תיכון ובחטיבת ביניים. ניסיון בהגשת מאות תלמידים לבחינות, המלצות ינתנו בשמחה. אני מאמין שהדרכה מקצועית ושימוש בטכניקות עדכניות תוך יצירת חוויה לימודית מותאמת אישית הן המפתח להצלחה !

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ד
דניאלה

נתנאל מורה מעולה, סבלני, אכפתי ומסביר ממש בפשטות. אני ניגשת עוד שבועיים וכבר אני נמצאת על הציון שאני צריכה בסימולציות. הוא נותן גם הרבה טיפים חשובים בכל מה שקשור לניהול הזמנים בתוך הפרק, אסטרטגיות לפתרון, איך לגשת לפרק. בקיצור ממליצה בחום!

21/08/2018
שתף:
א
אמונה

נתנאל מורה עם הרבה סבלנות ורגישות.רואה את המכלול של התלמיד, ומנסה לעזור במה שהוא יכול ומלווה לאורך כל תהליך הלמידה.יודע לראות איפה הקושי ולהצביע על הנקודות שצריך לשפר ולעבוד עליהם. נותן מוטיבציה,מדרבן ללמידה, להשקיע ולנסות ולא מוותר לך!ניכר שיש לו ניסיון בללמד ולתת ביטחון בלמידת אנגלית,שהוא צד מאוד חשוב להצלחה. בזכות נתנאל תוך חודש הצלחתי להוריד את חרדת האנגלית שלי ולסיים חובות אנגלית בתואר ראשון.

27/07/2018
שתף:
י
יאנה

מורה מס' 1.אחרי מס' קורסים לא מוצלחים במכוני פסיכומטרי, השגתי את הציון הרצוי בעזרת שיעורים פרטיים עם נתנאל. מורה נהדר, בעל סובלנות רבה אשר יודע להעביר את החומר בצורה טובה וברורה.

28/06/2018
שתף:
מ
מלי

נתנאל הוא מורה משכמו ומעלה ! מלא סובלנות ונינוחות. בגילי המופלג (35) כבר לא קל ללמוד ולמרות שאני מעל גיל 30 הייתי צריכה פסיכומטרי בשביל ללמוד סיעוד. אחרי שעברתי בין כמה סטודנטים שלא כל-כך לקחו אותי ברצינות הגעתי לנתנאל. מדובר במורה מנוסה שיודע מה הוא עושה, הוא בקיא בכל הנושאים ומסביר אותם באופן פשוט וברור. בסוף קיבלתי את הציון שהייתי צריכה, גם בת אחותי למדה אצלו לפסיכומטרי והיא יצאה מאוד מרוצה.

01/06/2018
שתף:
נ
נועה

עשיתי קורס בקידום ולא השגתי את הציון שרציתי. הגעתי לנתנאל דרך חברה שהמליצה לי עליו. היה לי ממש קשה בחלק הכמותי והוא ממש עזר לי לשפר את עצמי, עליתי ב-115 נקודות תוך חודש וחצי. מורה תותח, לא מוותר עליך, מסביר מעולה ויש לו מלא ספרים, דפי עבודה וכו'.

27/05/2018
שתף:
ע
עדי

מורה מעולה, מלא סבלנות, מסביר מצוין, השיעורים עוברים בכיף. ממש ממליצה !

27/05/2018
שתף: