מורה פרטי ניב שגב

מורה אונליין ניב שגב

אני כאן כדי להכווין אתכם ולתת לכם את הכלים להצליח, לרשותי עומדות 6 שנות ניסיון עם עשרות תלמידים. יחד נגלה כמה הכל פשוט

בן 30. מתל אביב -יפו. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(13 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה
 

קצת עליי

אני ניב, בעל תואר ראשון בפילוסופיה, וסטודנט לתואר דו-חוגי מדמ״ח-מתמטיקה (שנה ג׳) באוניברסיטה העברית. בדרך כלל, אעדיף לשמוע אותך, להבין מה החוזקות והיכן הקשיים שלך ביחס לחומר הנלמד ומשם נבנה יחד הבנה מעמיקה של החומר. הכל נעשה באווירה רגועה ובתחושה טובה. מבנה השיעור שלי תלוי בתלמיד/ה ובהעדפותיו/ה, אם לתלמיד/ה נושא ממוקד וחומר ספיציפי נעבור עליו ונבאר אותו יחדיו, אחרת אפשר להתקדם ולכסות את הנושאים הנלמדים בסדר התואם לסדר במסגרת בה לומד/ת התלמיד/ה. יש לי ניסיון עשיר עם תלמידים בעליי לקויות למידה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

ד
דוד

מורה מקצועי, יודע להעביר את החומר בצורה כזו שתגרום לך להבין את השאלה ולא רק לפתור אותה. בנוסף הוא יודע להעמיק במקומות שצריך וגם עזר לי הרבה מחוץ לשיעור. ממליץ בחום!

21/09/2019
שתף:
ד
דניאל

בדיוק יוצאת מהשיעור הכי טוב שהיה לי !! אחרי שנים של תסכול ממורים , שיעורים ומהמתמטיקה עצמה, מצאתי את ניב דרך חברים . להגיע למצב שאני מבינה ואוהבת את מה שאני לומדת זה שיא מבחינתי . הוא מצא את הדרך הנכונה ביותר בשבילי , בהרבה סבלנות , גישה נעימה וקלילות הוא גרם לי להבין שמתמטיקה יכולה להיות גם כיף!

21/09/2019
שתף:
ל
לירז

מה שכתוב ב-Bio של ניב כל כך נכון! בזכותו הצלחתי לשנות את הציון שלי במבחן המכינה של מתמטיקה ובהרבה. ניב, מורה מעולה בעל יכולות הסבר מעולות ומובנות, בקיא בכל הנושאים ומעביר בצורה יסודית את החומר. ממליץ בחום לפנות לניב לשיעורים פרטיים. אל תהססו, אהבתו למקצוע גורמת לתלמידים להצליח ואולי גם להתאהב במקצוע!

20/09/2019
שתף:
נ
נטע

ניב מורה למתמטיקה ברמה גבוהה מאד. סבלני, יודע להסביר את החומר הנלמד בצורה מובנת וברורה, עתיר ידע ונסיון, מקצועי, מנומס ויסודי. מומלץ בחום למי שרוצה להצליח ולהתקדם, אין ספק שניב הוא הכתובת הנכונה לכך. יישר כח ניב והמשך בעשייה הפורייה והברוכה. תודה לך.

20/09/2019
שתף:
י
יוחאי

פשוט - תודה ענקית! יחס נהדר, קיבלתי כלים משמעותיים להמשך הדרך. מומלץ חובה לכל אחד!

20/09/2019
שתף:
ד
דנה

אתחיל מהסוף והחשוב ביותר - ניב מורה מצויין ומבריק! במהלך השעורים ניב עזר לבת שלי והוביל אותה לשיפור משמעותי במתמטיקה. בעזרת הקשבה, סבלנות אין קץ ומעוף ניב הצליח היכן שרבים לפניו נכשלו, וגרם לבת שלי לא רק להבין מתמטיקה אלא גם לאהוב אותה. ממליצה בחום ובבטחון גמור שניב הוא הבחירה במורה הנכון עבורכם להשיג את המטרה אליה אתם שואפים.

20/09/2019
שתף:
ד
דניאל

כשהייתי בתקופת הבגרויות ניב הציל אותי! ידע בדיוק מה ואיך לעשות כדי להשאיר אותי על ציונים גבוהים ב4 יח״ל בתוך כל התקופה הלחוצה הזו. ניב הוא מורה מנוסה ונעים שיודע להעביר לכל אחד את החומר בדרך המתאימה לו. אל תהססו ותפנו אליו!!!

20/09/2019
שתף:
ע
עידו

מורה מצויין!! הציל לי את הסמסטר ואולי את כל התואר ,מסביר בבהירות , סבלני ובקיא בחומר. ממליץ בחום

20/09/2019
שתף:
ק
קרן

במחצית השניה של כיתה י״א, רצו להוריד אותי ל-4 יחידות מתמטיקה, בזכות המלצה של חברה הגעתי לניב, שלימד אותי בסבלנות רבה ועם חיוך גדול ובזכותו קיבלתי את כל הידע שהייתי צריכה כדי להשאר ולהצליח ב-5 יחידות מתמטיקה. ממליצה מכל הלב!

19/09/2019
שתף:
ר
רותם

לקראת לימודי כלכלה הייתי צריך לשפר ל-5 יחידות מתמטיקה. ניב מורה תותח- , קשוב, סבלני ומעביר את החומר בצורה יסודית וברורה. ממליץ!

19/09/2019
שתף: