מורה פרטי ניב כהן

מורה אונליין ניב כהן

למי שמחפש בחירה בטוחה! נהנה ללמד ותרגישו זאת בשיעור!

בן 22. ממודיעין והסביבה. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(7 ביקורות) 77 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה
 

קצת עליי

סטודנט לתואר שני בפיסיקה בטכניון. ניסיון של מעל לשנתיים בשיעורים פרטיים ותרגול מרתונים. ניסיון עשיר במאטלב. נא לדבר איתי לפני שקובעים שיעור דרך האתר (: נמצא בחיפה במהלך השבוע ובמודיעין בסופי שבוע. לא אקח תלמיד שאני לא מאמין שאוכל ללמד אותו בצורה הטובה ביותר!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אליאור

מעולה

07/07/2019
שתף:
ש
שושי

ניב היה מצויין סבלני תומך נדיב.. תודה

12/05/2019
שתף:
א
אורי

מעולה

15/04/2019
שתף:
י
ירדן

מורה מצויין!! עזר לי עם פרויקט מאוד גדול במטלב. לימד את החומר בצורה מאוד ברורה ומעניינת והסביר את כל הנושאים לעומק. הוא סבלני מאוד, אכפתי והיה חשוב לו לראות שבאמת הבנתי. ממליצה עליו מאוד!

18/12/2018
שתף:
ע
עומר

מורה משקיע וקשוב בעל ידע רב בתחומי המתמטיקה, יודע לתת אינטואציה מצויינת לפתרון תרגילים וגם להתאים את שיטת הלימוד שלו לתלמיד. עזר לי מאוד גם בחדוא וגם באלגברה לינארית בשיעורים לא רבים.

18/12/2018
שתף:
S
Shiri

למדתי עם ניב מטלב אונליין והוא עזר לי מאוד מאוד. קודם כל זה שהשיעור אונליין זה נהדר כי זה חוסך המון זמן. וזה גם אפשר לי לעשות הכל בעצמי על המחשב. ניב היה מאוד קשוב לצרכים שלי והתכוונן בדיוק למה שהייתי צריכה. הוא הסביר ברור, ונתן לי להגיע בעצמי לחלק מהתשובות כשראינו שאני יכולה. והכי חשוב, הכמה שיעורים האלה חוללו שינוי ממש גדול אצלי. כי ממישהי שמפחדת לגשת למטלב הפכתי למישהי שמסוגלת להתמודד יפה

18/12/2018
שתף:
נ
נועה

היה לי שיעור אונליים עם יניב בחדוא 1,לא יצאתי מרוצה. הסביר את התרגילים בצורה מסורבלת וארוכה,לא באופן מובהק,התבלבל לא מעט פעמים מה שבזבז זמן מהשיעור- הספקנו רק 2 תרגילים.. לא הרגשתי שהשיעור הועיל לי בכלום.

17/12/2018
שתף: