מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה אונליין נח בורסוק

מנוסה ומקצועי. יליד ארה"ב. התמחות באנגלית עסקית\שיווקית. כל הרמות והגילאים. השיעורים אונליין או בביתכם. המחיר ל-90 דקות.

בן 38. מחולון - בת ים. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(7 ביקורות) 104 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪162 לשעה
 

קצת עליי

שפת אם אנגלית. שנים רבות של נסיון בתחום החינוך והדרכה. לימדתי ילדים (גם עם צרכים מיוחדים), קבוצות ועובדים מכל מיני תפקידים של החברות הגדולות בארץ. חשיפה לכל רמות הניהול ותפקידים שדורשים שפה גבוהה. חינוך אמריקאי לחלוטין, אז התלמידים שלי מקבלים יחס הכי מקצועי וברמה הכי גבוהה. עם דגש על הסרת מחסומים קוגניטיביים ופיתוח שפה פרקטיט, בטחון עצמי, בניית משפטים, אוצר מילים ויכולת ביטוי. תקבלו ידע וכלים שימשיכו איתם לכל החיים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

פ
פיטר-פאולינה

נעים, ידידותי,מקצועי.פיטר בן 7 .הוא חבר טוב של נח ומאוד נהנה בשיעורים

07/03/2019
ש
שירלי

נוח מורה נהדר, סבלני, קשוב ואיש שיחה מעניין. בהחלט מומלץ!

21/02/2019
ל
לי

מעולה

03/02/2019
ע
עמית

נח הוא מורה שקשה למצוא בקלות. הוא מעביר את השיעור בקלילות ומלמד את החומר בצורה ברורה. אני נהנת ללמוד אצלו ומרגישה שיפור ניכר מתחילת השיעורים שנלקחו. ממליצה בחום (:

14/12/2018
ש
שלומי

נח מורה מוכשר עם הרבה סבלנות מעביר את החומר בצורה מעניינת עם רעיונות מעניינים איך להסביר כל דבר נותן הרבה מקום לתלמיד להתבטא כיף ללמוד איתו מחכה כל פעם לשיעור הבא

30/07/2018
א
אביתר

חשוב לי לציין קודם כל נח בנאדם מאוד נעים ומעניין שנחמד לדבר איתו וכמובן שהכימיה חשובה כי דרך שיחה ותרגול משתפרים. מערך השיעור בנוי בצורה ברורה ושומר על רצף, בגדול אני מחכה כבר לשיעור הבא.

10/04/2018
ר
רויטל

השיעור הראשון שלי עם נוח היה מעולה והעשיר לי את הידע כבר בשיעור הראשון. נוח איפשר לי להרגיש בנוח עם הקשיים והתאים את עצמו למקומות בהם אני זקוקה לחיזוק בהתאם לתחום שאני עובדת בו . מאוד ממליצה עליו!

08/03/2018