מורה פרטי נח בורסוק

מורה אונליין נח בורסוק

מנוסה ומקצועי. יליד ארה"ב. התמחות באנגלית עסקית\שיווקית. כל הרמות והתחומים. השיעורים אונליין בלבד כרגע. המחיר ל-90 דקות.

בן 39. מחולון - בת ים. בוגר אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(7 ביקורות) 108 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪162 לשעה

קצת עליי

שפת אם אנגלית. שנים רבות של נסיון בתחום החינוך והדרכה מול עולם ה-hitech/fintech ועובדים מכל מיני תפקידים בחברות הגדולות והמוצלחות בארץ. חשיפה לכל רמות הניהול ותפקידים שדורשים שפה עסקית גבוהה באנגלית. חינוך אמריקאי לחלוטין, אז תקבלו את היחס הכי מקצועי וברמה הכי גבוהה. עם דגש על הסרת מחסומים קוגניטיביים ופיתוח שפה פרקטיט, בטחון עצמי, בניית משפטים, פתיחת אוצר המילים ויכולת ביטוי. תקבלו ידע וכלים שישארו איתכם לכל החיים. (מציע גם שירותי תרגום לקן"ח ומסמכים טכניים)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

פ
פיטר-פאולינה

נעים, ידידותי,מקצועי.פיטר בן 7 .הוא חבר טוב של נח ומאוד נהנה בשיעורים

07/03/2019
שתף:
ש
שירלי

נוח מורה נהדר, סבלני, קשוב ואיש שיחה מעניין. בהחלט מומלץ!

21/02/2019
שתף:
ל
לי

מעולה

03/02/2019
שתף:
ע
עמית

נח הוא מורה שקשה למצוא בקלות. הוא מעביר את השיעור בקלילות ומלמד את החומר בצורה ברורה. אני נהנת ללמוד אצלו ומרגישה שיפור ניכר מתחילת השיעורים שנלקחו. ממליצה בחום (:

14/12/2018
שתף:
ש
שלומי

נח מורה מוכשר עם הרבה סבלנות מעביר את החומר בצורה מעניינת עם רעיונות מעניינים איך להסביר כל דבר נותן הרבה מקום לתלמיד להתבטא כיף ללמוד איתו מחכה כל פעם לשיעור הבא

30/07/2018
שתף:
א
אביתר

חשוב לי לציין קודם כל נח בנאדם מאוד נעים ומעניין שנחמד לדבר איתו וכמובן שהכימיה חשובה כי דרך שיחה ותרגול משתפרים. מערך השיעור בנוי בצורה ברורה ושומר על רצף, בגדול אני מחכה כבר לשיעור הבא.

10/04/2018
שתף:
ר
רויטל

השיעור הראשון שלי עם נוח היה מעולה והעשיר לי את הידע כבר בשיעור הראשון. נוח איפשר לי להרגיש בנוח עם הקשיים והתאים את עצמו למקומות בהם אני זקוקה לחיזוק בהתאם לתחום שאני עובדת בו . מאוד ממליצה עליו!

08/03/2018
שתף: