מורה פרטי נועם  ליט

מורה אונליין נועם ליט

מורה פרטי לגיטרה, קיובייס ותאוריה מוסיקלית - מתאים לכל הגילאים, מתחילים ומתקדמים.

בן 29. מתל אביב -יפו. מכללה - האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים.
(5 חוות דעת) 8 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪150 לשעה

קצת עליי

מלחין, מפיק, מעבד וגיטריסט פעיל עם נסיון רב בהוראה. אני מאמין שלכל אדם יש את הדחף ליצור. השאיפה שלי היא להעניק לכל התלמידים שלי את הכלים ליצור מוסיקה - בין אם בעזרת כלי נגינה או מחשב. בואו ליצור מוסיקה.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

i
ilana

נועם הדריך הרכב מבוגרים שאני משתתפת בו. ההדרכה שלו הייתה מעולה. שיטתית ומאורגנת ומכוונת מטרה וגם קשובה ומאפשרת לנגנים לבטא את גישתם. בזמן קצר כבר היו לנו ברפרטואר שלושה שירים מעובדים שיכולנו לנגן ביחד. חוץ מזה הוא עשה תרגילים מצויינים שעזרו לחיזוק ההקשבה והקשר בין חברי ההרכב. לצערנו נועם עבר מירושלים והפסיק את ההדרכה שלנו. אני עדיין מתגעגעים.

24/12/2020
שתף:
R
Ruth

נועם הדריך הרכב שאני חברה בו במשך מספר חודשים. הוא עובד באופן שיטתי שתרם מאד להתקדמות ההרכב. הוא הצליח לשלב את העבודה על השירים שלנו בתרגילים ששיפרו את יכולתנו לנגן בתיאום. הוא גם בחור נחמד וקשוב לתלמידיו ויוצר אווירה נעימה. אני ממליצה עליו בחום הן כמורה פרטי והן כמדריך הרכבים

25/11/2020
שתף:
Y
Yonit

נועם לימד את ילדיי בסבלנות ועידוד רב. הוא היה יצירתי במטרה למצוא דרכים חדשות להניע אותם. בנוסף, הוא מתנהל בצורה מאוד מקצועית ואחראית. מומלץ מאוד.

17/11/2020
שתף:
A
Ariel

נעם מורה מצויין לכל הרמות! אני התחלתי איתו עם הרבה ידע במוזיקה אבל באופן לא מסודר. נעם עזר לי לסדר אותם וגם לימד אותי נושאים חדשים . בנוסף הסבלנות שיש לו כלפי התלמיד היא הכי טובה! הוא היה חוזר על ההסבר כמה פעמים עד שהייתי מבין

04/11/2020
שתף: