מורה פרטי נדב הנדל

מורה אונליין נדב הנדל

פיתוח קול לכל גיל/רמה | טיפול בבעיות קול/צרידות | דיבור נכון | הכנה לאודישנים בשירה ומשחק |

מהוד השרון. אחר - מוסד אקדמי אחר בארץ.
(14 חוות דעת) 28 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪160 לשעה

קצת עליי

היי, אני נדב :) שחקן, זמר, קומיקאי ויוצר תוכן ברשת אני מלמד: 1. פיתוח קול לזמרים מקצועיים /חובבים בכל הרמות- וגם לשחקנים/חזנים/מורים/גננות/מרצים/כל אחד שרוצה לשפר את קול הדיבור/שירה שלו. בשיעורים נעבוד על ההפקה הקולית בהיבטים רבים, כגון הרחבת המנעד/שימוש נכון בגוף ובאויר/מיקום הקול/דיקציה/הגשה/עמידה על במה. הכל בהתאם לסגנון והרמה של התלמיד/ה 2. טיפול בבעיות קול: מתאים למי שסובל מצרידות/בעיות קוליות אחרות 3. הכנה לאודישנים ללהקות צבאיות/בתי ספר למשחק/תחרויות שירה ומונולוגים/מגמות שונות ועוד 4. משחק קומי: צריכים עזרה בפיצוח חומר קומי? נפתור לכם הכל בקלות 5. רשתות חברתיות - יש לי מעל 70K עוקבים ברשתות יש אופציה לשיעור פרונטלי בהוד השרון ולשיעור אונליין.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

מ
מליה

טוב מאוד

24/07/2022
שתף:
ע
עידו

לומד עם נדב כחודשיים, כבר יכול להרגיש שיפור בקול שלי ובשירה. משפיע גם על חיי היום יום והבטחון העצמי.

14/07/2022
שתף:
E
Eran

למדתי עם נדב שנה - הוא מקצוען אמיתי ומורה אכפתי שהרים את הרמה של הקול שלי למקומות שלא חשבתי שאגיע אליהם. השיעורים מאוד מוקפדים והתרגילים שלו עוזרים מאוד לשיפור הטכניקה. ממליץ לכל מי שרוצה באמת ללמוד ולהתפתח בתחום הזה.

07/07/2022
שתף:
M
Maya

מעביר את החומר בצורה ברורה, מתקן, משפר, ומקליל את השיעור

06/07/2022
שתף:
E
Ella

למדתי עם נדב תקופה של כמעט שנה, במהלכה הוא עזר לי להתמודד ולהחלים מיבלות שהיו לי במיתרי הקול, ליווה אותי לאורך כל התהליך, עזר, נתן תרגול יעיל ומגיע לו מאה אחוז קרדיט על ההחלמה שלי. מעבר לזה, השיעורים עם נדב תמיד חווייתיים, מצחיקים, אישיים ומלמדים. הוא עזר לי להצליח במקומות שלא חשבתי שאצליח בהם בכלל, בנה את הקול שלי שלב אחר שלב ונתן לי כלים שאני יודעת שאשתמש בהם תמיד.

06/07/2022
שתף:
ר
רעיה

מורה מצוין.

06/07/2022
שתף:
ע
עמיחי

אני לומד אצל נדב קצת פחות משנה, השיעורים איתו מאוד חוויתיים לפעמים קצת קשים לפעמים פחות, למדתי הרבה מאוד על הקול שלי בתקופה הזאת ואני ממש מרגיש את השינוי בקול שלי ובדיוק צלילים

06/07/2022
שתף:
m
mecal577

שיעור טוב ומקצועי

06/07/2022
שתף:
S
Stav

למדתי עם נדב תקופה יחסית ארוכה, בה עברתי משירה חובבנית למקצועית. אחרי כל שיעור שלו מרגישים את ההבדל שהשיעור עשה, ומרגישים את השיפור. אני יכול להגיד בביטחון*שבזכות* נדב, זכיתי מקום ראשון במוקדמות אליפות העולם בשירה וריקוד (משולב). ממליץ בחום

06/07/2022
שתף:
ע
עמרי

עם נדב למדתי מספר שנים רב מאוד, הכרתי בן אדם מקסים אשר משרה אוירה מדהימה על כל אחד, כל שיעור למדתי דבר חדש ומכל שיעור יצאתי בהרגשה הכי טובה שאפשר. נדב לימד אותי לשלוט בכל שלי ולהשתמש בו בצורה הנכונה ביותר, לימד אותי טכניקות וטריקים אשר עוזרים בשליטת הקול ועזר לי בכל מה שהייתי צריך. בשנים שלמדתי אצל נדב עברתי שיפור משמעותי, כל בן אדם אשר שמע אותי שר היה אומר שזה לא הגיוני אפילו איך השתפרתי, נדב הצליח להוציא ממני דברים אחרים, דברים טובים יותר, דברים אשר עזרו לי להתפתח בתחום השירה. אני ממליץ מאוד מאוד מאוד לכל מי שרוצה לחוות מורה אדיר, חווית שיעור מדהימה, ושיפור אשר ניכר כבר בשיעור הראשון.

06/07/2022
שתף: