מורה פרטי ליעד יוגב

מורה אונליין ליעד יוגב

מורה תותח עם ניסיון מוכח ושורה של תלמידים ממליצים - כאן כדי ללמד אותך בגובה העיניים ולהוביל אותך להצלחה.

בן 20. מראשון לציון. בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה.
(9 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה
 

קצת עליי

-קשוב ומסור לכל תלמיד, אני מורה אחראי שיודע להתאים את עצמי לתלמיד על מנת לתת לו את כל הכלים להצליח! -מכין לבגרות במחשבים-מבני נתונים,תכנות מונחה עצמים,מודל צד לקוח ועוד.. -ליווי בפרוייקט גמר הבגרות במחשבים. -ניסיון מעשי והדרכתי רב בפיתוח אתרים מקצה לקצה. -עושה מטלות סיום קורס. -מייעץ ומכווין לפיתוח אתרים/אפליקציות Web. -חשובה לי מאוד התמיכה בתלמיד לא רק בתחום זמני השיעור, על מנת לוודא שהתלמיד אכן הבין את החומר, תוך מתן שיעורי בית. - שם דגש על עבודת התלמיד בבית, ומאמין כי מי שמתמיד מצליח! - מדריך ומייעץ לכתיבת קוד מסודר ונטול באגים. - עובד עם תוכנית עבודה מסודרת לכל תלמיד המאפשרת מעקב אחר ההתקדמות. -מלמד בכל הרמות ובגובה העניים, מי שלומד אצלי לא מתחרט,בהתחייבות!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

נ
ניר

מורה מצויין , עזר לי מאוד . הסביר כמו שצריך ונגע בנקודות ההכרחיות! ממליץ.

07/09/2019
מ
מתן

ליעד עזר לי מאוד בבניית האתר שלי במחשבים, שמהווה 30 אחוזים מהבגרות שלי במדעי המחשב. הוא הסביר לי את החומר בצורה מעולה, תוך כדי נתינת יחס אישי לכל אחד מהתלמידים שלו, מה שהראה לי שהוא משקיע בי ולא מוותר עליי. בעזרתו, יכול לבנות את האתר שלי כך שיהיה מושקע ועם עומק מעבר לנדרש, מה שיסייע לי בבחינה עליו בבית הספר. כמובן שאמשיך לעבוד איתו מעבר לעבודה על האתר! ממליץ לכולם עליו! לא תתאכזבו!

06/06/2019
מ
מאור

ליעד הוא מורה מצויין!,עזר לי לבנות את אתר הפרויקט גמר שלי בכיתה י וזה 30 אחוז מהציון הכללי במחשבים! הוא אחלה גבר, הבנתי הכל הוא מסביר ברור ממש ומשקיע,אכפת לו מהתלמידים שלו והוא לא מוותר אליהם. ממליץ לכם ללכת אליו,אתם לא תתאכזבו תסמכו עליי כמובן שאני אמשיך איתו את השיעורים הוא ללא ספק המורה הכי טוב שהיה לי אי פעם

04/06/2019
ו
ורד

מעולה

27/05/2019
א
אלכס

מעולה

27/05/2019
א
אירה

מורה מצויין, מלמד בצורה ברורה ומובנה. ליעד בשבועיים עזר לבני להתקדם ב html ו java כך שקיבל ציון מעולה במבחן מחשבים. ממליצה מאוד.

16/05/2019
א
אוהד

ליעד מורה מצויין ממש לימד אותי אנגולר העביר לי את החומר בצורה טובה שהבנתי ממש ממליץ עליו מאוד

29/04/2019
ל
ליאת

היה שיעור מצוין.

24/04/2019
א
אוהד

מורה מצויין יודע להסביר יודע את העבודה ממליץ בחום להמשיך איתו

15/04/2019