דלג על הניווט

מורה אונליין לילי דודניק

מורה פרטי
5
2 ביקורות
2
שיעורים שהוזמנו
110
לשעה
בת 35 מירושלים והסביבה בוגרת מכללה - דוד ילין
רשימת המקצועות המלאה
"שלום! אני מורה לאנגלית עם הניסיון של 8 שנים בארץ. שיעורים מועברים דרך המחשב בלבד. "
מורה מנוסה עם האהבה גדולה לשפה האנגלית ולהוראה. אני מורה בעלת תעודת הוראה עם הוותק של 8 שנים בארץ (יסודי, חטיבת הביניים, תיכון). אני עובדת עם כל הגילאים, מכינה את התלמידים לבגרות (3,4 ו5 יח"ל), מלמדת אנגלית מדוברת. אני מתאימה את הדרך בה אני מלמדת למטרה של כל תלמיד, לגיל שלו ולסגנון הלמידה שעובד הכי טוב עבורו. אז אם אתם רוצים לשפר את ההישגים שלכם באנגלית בבית הספר או בכל מוסד לימודי אחר, אם אתם רוצים לדעת להבין ולדבר אנגלית, לדעת לקרוא ולכתוב באנגלית - אתם מוזמנים ליצור איתי קשר! השיעורים מועברים אונליין בלבד.

קבע שיעור אונליין

לילי תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
15/03/2019
יוסי, 40
5
אני לומד אנגלית עם לילי דרך סקייפ פעמיים בשבוע. בעבר ניסיתי כמה מורים פרטיים, אבל לא הרגשתי שום שיפור. עם לילי כבר אחרי חודש של למידה אני מרגיש התקדמות. יש לי יותר ביטחון כשאני מדבר באנגלית, אוצר מלים שלי התרחב, אני מרגיש שהשפה נכנסת לי לראש באופן טבעי. בשיעורים יש לי הרגשה שאני מדבר עם ידידה ותוך כדי לומד, וזה הכי כיף! לילי היא מורה מקצועית ובן אדם מדהים.
14/03/2019
דפי, 35
5
רציתי להעלות את רמת האנגלית שלי והתחלתי ללמוד עם לילי. אני מאוד מרוצה וכבר מרגישה את השיפור. לילי מורה מעולה, סבלנית, נעימה ומאוד מקצועית. היא גורמת לך להרגיש בנוח, לא לפחד לעשות טעויות ופשוט לדבר באנגלית ולרצות ללמוד דברים חדשים. השיעורים עוברים בכייף, לא משעמם. התוכן והמבנה של השיעורים מראים את הרבה מקצועיות וחשיבה. אני מאוד נהנית, האנגלית שלי משתפרת משיעור לשיעור. ממליצה את לילי.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?