מורה פרטי ליאור קליין

מורה אונליין ליאור קליין

מורה ותיק לאנגלית לכל גיל ורמה ! בדגש על סגירת פערי לימוד ביסודי ותיכון! קבלו מורה שיעזור לכם להצטיין !

בן 39. מפתח תקווה. מכללה - המכללה למנהל.
(23 חוות דעת) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

מורה לאנגלית בן 39, מפתח-תקווה. בעל ניסיון עשיר בלימוד תלמידים בגילאי יסודי,חטיבה ותיכון. ניסיון רב בלימוד בבית ספר ומרכזי לימוד ברחבי הארץ. הצלחה מוכחת! בסגירת פערי לימוד, בדגש אצל תלמידי יסודי ותיכון. ניסיון רב בהכנה לכל הבגרויות(3,4,5),למתכונות ומבחנים. מכין גם לדיבור שוטף לניגשים ל-5 יח''ל. בנוסף עובד בשרשרת הפיקוד של צהל ומפקד על חיילים. מדריך אותם ומספק מהידע האישי שלי לטובת שיפור יכולתם, והתפתחותם לקראת היציאה לחיים האזרחיים. בעל ראש צעיר, מלמד אנגלית באווירה צעירה ויצירתית משנת 1999 עד היום,(מעל 20 שנות ניסיון!). השיעורים מועברים בגישה ולמידה קלילה וקלה להבנה! מלמד נושאי לימוד רלבנטיים ממשרד החינוך במערך שיעור מעניין ,להגברת המוטיבציה ושיפור הרגלי חשיבה להצלחה! זמינות גבוהה!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ל
ליאורה

לקראת החזרה ללימודים לכיתה ו' . חיפשתי לבת שלי, מורה שבזמן יחסית קצר, יצליח לגשר על פער משמעותי שנוצר בעקבות תקופת הזום. כך הגעתי לליאור, שלימד כמעט מהבסיס של האנגלית כדי לצמצם ולהתקדם כמה שניתן . לתדהמתי ההתקדמות של הילדה הייתה מהירה ממה שציפיתי, ולכן קבעתי עם ליאור שימשיך גם לאורך השנה לקדם ולחזק את הרמה לקראת עלייה מוצלחת לחטיבה. שמחה על הבחירה וממליצה:)

24/09/2021
שתף:
א
אליניב

לבן שלי היה כ-3 שנים מורה קבוע שלימד אותו אנגלית עד לא מזמן. לאחר רילוקיישן,של המורה הקודם,התחלנו לחפש מורה קבוע חדש שיצליח להחזיר את הפער בלימודים שנוצר אצל הילד וכך הגענו לליאור. ללא ספק מורה שעושה מעל ומעבר ! מעביר שיעורים מושקעים! מוודא כל הזמן שהמטלות שנתן אכן נעשות! לאחר סינון של הרבה מועמדים שמחים שמצאנו את ליאור.

18/09/2021
שתף:
ש
שירה

חיפשנו מורה שיכין לדיבור שוטף את הבת שלי לקראת בחינת 5 יח''ל באנגלית. הגענו לליאור שנתן הרבה ביטחון ,ושיפר את רמת האנגלית בדיבור אצל הבת שלי פלאים! אין ספק שלליאור יש חלק גדול בהצלחה של ביתי בבחינה! ועל כך אני אומרת תודה!

11/09/2021
שתף:
ד
דליה

פניתי לליאור עבור שתי ילדיי : ניר שעולה לכיתה ו' ונועם שרוצה להשתלב ולהצליח בבחינת 5 יח''ל , היה צורך לצמצם פער רציני שנוצר אצלם בלימודים בעקבות "שנת הזום", וליאור עמד במשימה בהצלחה יתרה! 2 הילדים עמדו במטרה ובציונים גבוהים !

08/09/2021
שתף:
ד
דורון

הבת שלי לפני העלייה לכיתה יא' התעקשה שרוצה ללמוד אנגלית רק בכיתת 5 יח''ל למרות שהייתה צריכה להשלים הרבה חומר מכיתת 3 יח''ל ולהדביק פער לא קטן. ליאור מהרגע הראשון אמר שיעשה הכל כדי שזה יקרה ,ובזכות הרבה השקעה,מוטיבציה ואמונה שליאור העביר בשיעורים שנתן,בתי אכן צמצמה את הפער והצליחה להתקבל ל-5 יח''ל. תודה מכל הלב!

29/08/2021
שתף:
נ
נתי

חיפשתי בהתראה קצרה מורה שיצליח להחזיר למסלול הנכון את הבן שלי לקראת עלייה לחטיבה ברגל ימין! ליאור עמד במשימה! הראה זמינות,השקעה ועזר לבן שלי לעלות לחטיבה עם ביטחון גבוה!

20/08/2021
שתף:
ש
שלי

ליאור לימד את הבן שלי בן ה-10 אנגלית מההתחלה! מאחר שלימודי הזום החזירו את בני לרמה של כיתה ב ,בזכות ליאור בני פשוט קפץ ברמה בזמן קצר! עכשיו אני נעזרת בבן שלי בכל פעם שאני צריכה להבין משהו באנגלית.

16/08/2021
שתף:
ש
שרון

ליאור עם המון השקעה וסבלנות! הצליח בגדול! להשלים לבן שלי כמה נושאים כדי שיעבור בהצלחה את בחינת בגרות 5 יח''ל באנגלית . ביקשנו שימשיך עם הבן הקטן לקראת העלייה לחטיבה.

14/08/2021
שתף:
ח
חגית

הבן שלי עידו למד אצל ליאור לקראת עלייה לכיתה ו' והשתנה בהחלט מקצה לקצה! מנקודת התחלה בכיתה ה' בלי לדעת ABC ,בזכות ליאור, עידו עכשיו מהתלמידים המובילים בכיתה!

10/08/2021
שתף:
ש
שלומי

פשוט מורה מקצוען! דייקן,משקיען ואכפתי!

07/08/2021
שתף: