מורה פרטי לאורה אפשטיין

מורה אונליין לאורה אפשטיין

לדבר ספרדית בביטחון ובקלות מהשיעור הראשון, ליישם במהירות ולשמור על התוצאות לאורך הזמן. בכיף ובקצב האישי שלך.

בת 40. מבאר שבע והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(37 ביקורות) 395 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪130 לשעה
 

קצת עליי

לומדים כבר הרבה זמן ולמרות והשקעתם זמן וכסף עדיין לא השגתם את התוצאות שרציתם? אני שמחה לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון בזמן שכולם מלמדים דרך שיטת התרגום אני מלמדת לדבר ספרדית שימושית מהשיעור הראשון מה שיחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה וכסף האם ידעתם שספרדית היא שפת העתיד... נכון להיום היא השפה השנייה הנלמדת ביותר בעולם אחרי האנגלית (דרך אגב היא הכי נלמדת בארצות הברית) לאחר 10 שנים שלימדתי וליוויתי מאות תלמידים לתוצאות הכי גבוהות החלטתי שהגיע זמן לחשוף את שיטה הלימוד הכי חזקה בעולם המאפשרת ליישם את השפה במהירות ובקלות. היתרון הוא שבמקום להשקיע הרבה אנרגיה בללמוד מילים בודדות ותרגומים שבסוף נשכחים מהר, אני מלמדת שפה עכשוית בסביבה אמיתית וכך מבלי לשים לב תתחילו לדבר מהשיעור הראשון

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

ביקורות

ס
סי

לאורה היא קודם כל בן אדם מקסים ואז גם מורה מושלמת. לא צריך יותר משיעור כדי להבין כמה היא טובה במה שהיא עושה. בעיקר משקיעה בתלמיד גם אחרי שהוא הולך הביתה. באתי אליה על מנת לעבור את מבחני a2 של סרוונטס, יש לה גישה חיובית ודואגת להעלות כל אחד מהר מאוד ברמת הספרדית שלו. מומלצת בלי שום ספק!

09/07/2019
ד
דניאל

למדתי עם לאורה למבחן A2 של מכון סרוונטס - הכנה כללית ומעבר על תוכן שכבר הכרתי קצת לפני. לאורה מורה עניינית, נעימה ופשוט מצוינת. לאורה ידעה לזהות ולכוון את השיעורים לכיוון הנכון, להתמקד בנושאים הרלוונטיים - ולהסביר את מה שצריך יותר לעומק בצורה סובלנית וטובה. מורה מעולה - ממליץ בחום!

09/07/2019
ע
עינב

למדתי עם לאורה אונליין. מורה מדהימה עם ידע מעמיק לא רק בשפה הספרדית אלא גם בדידקטיקה ובדרכי לימוד. למדתי עם לאורה ברמה אקדמית (תואם לקורס באוניברסיטה שבה אני לומדת) ובזכות לאורה עברתי את הקורס בציון מעולה!!! תודה !!

09/07/2019
ת
תום

עשיתי עם לאורה רק 8 שיעורים בספרדית אך גם בזמן הקצר הזה היא הצליחה להקנות לי את הבסיס של השפה, השיעורים היו בהתאם לקצב הלמידה שלי והיו מדוייקים מבחינת החומר. המטרה שלי הייתה לבנות בסיס לספרדית לפני הטיסה שלי לדרום אמריקה והרגשתי שהכמה שיעורים הבודדים שעשיתי היו בידיוק מה שעזר לי להפתח מהר לשפה מהרגע הראשון שנחתתי ומשם רק להשתפר.

10/06/2019
ר
רחל

מעולה

05/06/2019
ב
בר

מורה מעולה. מעבירה את החומר בצורה מאוד מסודרת ומתאימה לך את הרמה מהר מאוד. מאוד מזמינה לנהל שיחות בספרדית ומשרה אווירה נוחה בשיעור. השיפור בשפה, בעיקר בביטחון של הדיבור, ניכר מהר מאוד.

28/05/2019
א
אורית

לאורה מקסימה מקצועית ונעימה! היה שיעור ממש כייף ומעשיר

28/05/2019
ר
רוני

מעולה

23/05/2019
א
אורנה

מעולה

23/05/2019
ר
רחל

לאורה מורה מצויינת!!! קשובה ונינוחה .השיעורים מלאי עיניין מתוכננים ומותאמים. נותנת המון ביטחון .יכולת הההבנה ויכולת הדיבור בשיפור מתמיד. ממליצה על לאורה בחום רב!!!!

19/05/2019