דלג על הניווט

מורה אונליין לאורה אפשטיין

מורה פרטי
4.95652
23 ביקורות
106
שיעורים שהוזמנו
110
לשעה
בת 40 מבאר שבע והסביבה בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"אתם הולכים לדבר ספרדית מהשיעור הראשון. לימוד ספרדית לכל הרמות. ** קבלו קורס וידאו מתנה ** "
לומדים כבר הרבה זמן ולמרות והשקעתם זמן וכסף עדיין לא השגתם את התוצאות שרציתם? אני שמחה לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון בזמן שכולם מלמדים דרך שיטת התרגום אני מלמדת לדבר ספרדית שימושית מהשיעור הראשון מה שיחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה וכסף האם ידעתם שספרדית היא שפת העתיד... נכון להיום היא השפה השנייה הנלמדת ביותר בעולם אחרי האנגלית (דרך הגב היא הכי נלמדת בארצות הברית) לאחר 10 שנים שלימדתי וליוויתי מאות תלמידים לתוצאות הכי גבוהות החלטתי שהגיע זמן לחשוף את שיטה הלימוד הכי חזקה בעולם המאפשרת ליישם את השפה במהירות ובקלות. היתרון הוא שבמקום להשקיע הרבה אנרגיה בללמוד מילים בודדות ותרגומים שבסוף נשכחים מהר, אני מלמדת שפה עכשוית בסביבה אמיתית וכך מבלי לשים לב תתחילו לדבר מהשיעור הראשון

קבע שיעור אונליין

לאורה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
05/01/2019
דן, 23
5
לקחתי שיעורי ספרדית אצל המורה לאורה לקראת טיסה לדרום אמריקה. היא ידעה להתאים את החומר לרמה שלי ולאט לאט להתקדם. כל שיעור מאתגר מחדש ומתקדמים בקצב נוח, לא קופצים גבוה מדי. בנוסף מספקת חומר אקסטרה בהתאם לסיבה שאתה לומד. יודעת להקשיב ולהבין את התלמיד. ממליץ מאוד על לאורה.
03/01/2019
אורן, 24
5
לאורה בן אדם מקסים ומורה מעולה! הגעתי אליה ברצון ראשוני של שיפור המיומנות והשליטה בשפה אך עם מעט סקפטיות, ולאחר רק מספר דקות מתחילת השיעור כל ההיסוסים התחלפו בהנאה גדולה. לאורה היא מורה בעלת חוש חינוך יוצא דופן שמתבטא בסבלנות ובאהבה למקצוע. ממליץ בחום !!
20/12/2018
רון, 26
5
לאורה מורה מדהימה! מכל הבחינות - מבחינה מקצועית מעבירה את התוכן בצורה מעולה, וגם מבחינת האכפתיות וההשקעה בכל שיעור משקיעה תמיד מעבר למצופה וטובת התלמיד היא בעדיפות עליונה! כבר אחרי 20 שיעורים איתה ולא מתכנן להפסיק בזמן הקרוב! מומלץ מאוד!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?