מורה פרטית יפית אליאב

מורה אונליין יפית אליאב

סטודנטית מצטיינת במקצועות הראליים - כימיה, פיזיקה וביולוגיה וcoucher-ית במיומנותי ההופכת את הקשה והבלתי אפשרי לאפשרי (:

בת 29. מראשון לציון. בוגרת אוניברסיטה - תל אביב.
(24 ביקורות) 104 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪125 לשעה

קצת עליי

בעלת תואר ראשון בהצטיינות דיקאן במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב ובקיעות במקצועות-פיזיקה, כימיה, מתמטיקה וביולוגיה תוך הצטיינות בתחומים אלו. לכן היום מלמדת סטודנטים, תלמידים ומגישה לבגרות. אוהבת מאוד ללמד ולהעביר לאחרים מהידע שצברתי תוך הוספת קלילות וכיף למה שהיה נראה לפני זה כקשה ומכשיל (: מתוך היותי עוסקת בתחום הcouchering אני מובילה את התלמיד להיות בטוח במי שהוא ונוכח ליכולתו וכשרונו בנוסף לצבירת הידע במקצוע הנלמד. שהרי לכוח המנטלי והרגשי שלנו יש עצמה אדירה שיכולה לחצות הרים וגבעות. כמו כן,אני מלווה את תלמידי גם מעבר ללימודים עם חשיבות להעניק יחס מאוד אישי וחברי. עבורי זאת זכות ושליחות להעביר הלאה את מה שהשגתי עם הניסיון בשנות הלימוד וההצטיינות,גם בפן הידע וגם בפן הרגשי האישי.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

l
liraz

קבעתי עם יפית שיעור כפול במקצוע פיזיקה לאחר שראיתי את ההמלצות כאן והתאכזבתי מאוד. היא לא בקיאה בחומר ברמה מספיק טובה, והתקשה לעזור לי בשאלה מהש.ב שהתקשיתי איתה.. היו לה כוונות טובות לעזור ושלחה לי הסבר לשאלה (אחרי שראתה את הפתרון) אבל אחרי ששאלתי את מה שהסבירה לא ענתה וסיננה. יחס מאוד לא נעים ולא ממליצה למי שרוצה ללמוד פיזיקה ברמה גבוהה. אחריה נאלצתי לקחת שיעורים ממורה פרטי אחר..

07/08/2020
שתף:
צ
צחי

מורה מעולה. מאוד סבלנית ונחמדה, ויודעת את החומר היטב. ממליץ בחום.

12/05/2020
שתף:
E
Eden

יפית מקסימה!!!! אין עלייה:)

23/04/2020
שתף:
N
Noam

אני לומדת עם יפית כבר כמה שנים וגם אחותי למדה איתה, והיא ממש מדהימה; היא מבינה ומתחשבת וסבלנית, היא עזרה לי להעלות את הממוצע שלי בתוך זמן קצר. היא מורה טובה מאוד והיא איכשהו מצליחה לגרום לי להקשיב לה כשהיא מסבירה לי תרגילים (שזה מאוד קשה כי יש לי הפרעות קשב וריכוז ולא הרבה מורים מסוגלים לגרום לי להקשיב). בנוסף, לאור מגפת הקורונה אנחנו מקיימות את השיעורים שלנו דרך האינטרנט; בהתחלה חששתי שאני לא אתרכז ושאי אפשר ללמוד בצורה כזו דרך מסך, אבל אחרי השיעור הראשון בזום ראיתי שזה בעצם ממש סבבה וגם דרך האינטרנט יפית הצליחה להסביר לי הכל כמו שצריך.

12/04/2020
שתף:
M
Mayan

יפית היא מורה מאוד טובה ועזרה לי להבין את החומר הרבה יותר טוב. וגם השיעורים מרחוק מאוד עוזרים

07/04/2020
שתף:
ח
חניתה

יפית מורה ממש טובה, היא עזרה לי המון במתמטיקה ובזכותה הצלחתי להבין את החומר ולעבור את הבגרות. השיעורים עוברים לי איתה בצורה כיפית ונעימה מאוד.

31/03/2020
שתף:
מ
מיכל

יפית היא מורה מקסימה, סבלנית ומוכשרת ,שני ילדיי לומדים אצלה מתמטיקה בכיתות ו' וז' ומצליחים בזכותה.

16/03/2020
שתף:
מ
מורן

יפית היא מורה מצוינת עם גישה נהדרת לילדים ולמתבגרים. היא שיפרה את השיגי הילד שלנו ואף חיבבה עליו את המקצוע. ממולצת מאוד בחום רב.

16/03/2020
שתף:
ד
דיאנה

שנה שעברה התחלתי תואר בביולוגיה שיש בו המון קורסי כימיה ולא היה לי רקע בסיסי אפילו בכימיה. יפית עזרה לי הרבה מאד, הייתי שולחת לה חומרים והיא הייתה מתכוננת הכי טוב ועושה מאמץ מירבי שאצליח. גם לפני מבחנים הייתה מפנה את הלוז שלה ומשתדלת לתת לי כמה שיותר תשומת לב. ממליצה עליה בחום ומאמינה שכל מי שיבחר בה לא יצטער

16/03/2020
שתף:
ל
ליהי

יפית מורה ממש טובה, בכיתה יא הייתי על הפנים בכימיה הקצב היה מהיר ולא הבנתי מה שהסבירו בכיתה, החלטתי להתחיל לקחת שיעורים פרטיים והייתי בגישה של להוציא עובר ולסיים עם המקצוע הזה, אבל אז נתקלתי ביפית שממש עזרה לי ותמכה בי והייתה יותר מרק מורה לכימיה, וסיימתי בסוף עם ציונים טובים. ממליצה לכולם, מורה כזאת זה דבר מיוחד.. אז תודה רבה לך:)

10/10/2018
שתף: