מורה פרטי יובל מייזל

מורה אונליין יובל מייזל

מורה מנוסה לגיטרה קלאסית, חשמלית, מפוחית , הרמוניה, תאוריה ופיתוח שמיעה.לכל הרמות ולכל הגילאים, באווירה חווייתית ומהנה.

בן 24. מירושלים. מכללה - האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים.
(6 חוות דעת) 23 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

היי! שמי יובל מייזל, בן 24 משכונת בית הכרם בירושלים, אך נמצא גם במרכז. אני סטודנט לניצוח באקדמייה למוסיקה בירושלים. אני מנגן גיטרה 14 שנים, ומלמד כ8 שנים. בנוסף מלמד מפוחית כרומטית ודיאטונית גם בזום! מכין לבחינות בגרות במוסיקה, ובחינות כניסה לתואר ראשון במוסיקה. למדתי במגמת המוסיקה בתיכון ק"ש, במסגרתה נבחנתי ברמת 10 יחידות במקצועות המוסיקה ובבחינת רסיטל. תוכנית הלימודים שאני מעביר מתחילה בבסיס וטכניקת נגינה נכונה- בדגש על סוגי פריטה ביד ימין, פיתוח גמישות ודיוק עם יד שמאל. זאת תוך שילוב תאוריה של המוסיקה- לימוד תוים, אקורדים וסולמות. אני בונה לכל תלמיד באופן אישי רפרטואר נגינה של יצירות ושירים על פי טעמו המוסיקלי שמטרתם לפתח ולשפר את נגינתו. אז צרו קשר, נפגש, ננגן ובעיקר נהנה :)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

פ
פלורה

מעולה

18/10/2021
שתף:
א
אורן

יובל מורה מעולה, סבלני ומקצועי. כבר על ההתחלה במה איתי תוכנית עבודה אישית, מותאמת לסגנון המוזיקלי שאני אוהב, וההתקדמות איתו היא מהירה מאוד. התחלתי ללמוד אצלו גיטרה ובהמשך גם תיאוריית המוזיקה ואני ממליץ עליו בחום בשני התחומים.

30/07/2021
שתף:
n
naama

יובל מורה נהדר :) מאוד סבלני, רגיש, עם הומור ויודע ללמד טוב. מחכה לשיעורים הבאים.

21/07/2021
שתף:
א
אילנה

הבת שלי ביתה ד' עם בעיות קשב וריכוז , עברה ממורה למורה וכמעט שוויתרה, עד שהגיעה ליובל. מלמד בסבלנות ובנועם, מקצועי ביותר, במפגש ההיכרות עם הילדה בנה לה תוכנית עבודה אישית, תוך התחשבות בטעמה המוסיקלי האישי. תוך שלושה שיעורים הילדה מנגנת בלי סוף ומופיעה בפני המשפחה .מומלץ בחום!!

16/05/2021
שתף:
D
Diana

יובל תותח אמיתי! סופר מקצועי, מוסיקאי ומוסיקלי בחסד, מרגישים שהוא נושם ומדבר מוסיקה כשפת-אם..., דייקן ומנוסה מאוד גם לשמאליים (מלמד שמאליים לנגן בשמאל הדומיננטית ולא מאלץ לנגן בימין.) הידע שלו בתיאוריה והרמוניה מאפיל על פני מורים לנגינה עיוורת של אקורדים בלבד. חוץ מזה ,כבונוס -אחלה בנאדם! סבלני, אנושי ומאיר-פנים . אם כבר החלטתם ללמוד גיטרה -מהטוב ביותר!!!

25/03/2021
שתף: