דלג על הניווט

מורה אונליין יאיר טולדנו

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
9 ביקורות
80
שיעורים שהוזמנו
120
לשעה
בן 27 מכפר סבא בוגר אוניברסיטה - הטכניון
רשימת המקצועות המלאה
"סטודנט מצטיין שנה ד' בטכניון להנדסת ביוטכנולוגיה. בעל ניסיון הוראה של למעלה מ-5 שנים. חונך למתמטיקה וכימיה בטכניון. "
מורה פרטי למעלה מ-5 שנים בהם הספקתי ללמד מאות תלמידים מכיתה א' ועד תואר שני במגוון תחומים. מהדרכת קבוצות לקראת תקופת מבחנים, הדרכות אישיות ואינטנסיביות לבגרות ועד עזרה בהבנה והפנמת החומר במשך השנה. התוצאות המצוינות מדברות בעד עצמן. בקיאות מלאה בהוראת מקצועות הכימיה, מתמטיקה, ביולוגיה וכמובן בכל הנוגע להנדסת ביוטכנולוגיה. בנוסף, דובר אנגלית וצרפתית ובעל ידע נרחב במגוון תחומים. בעל יכולת הוראה, קשוב, סבלני והכי חשוב נחוש להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר. מתאים את אופי השיעור לכל תלמיד/ה, כך שהחומר יעבור בצורה ההאפקטיבית והיעילה ביותר. מעביר שיעורים פרטיים באופן פרונטלי ליחידים ולקבוצות או לחלופין באונליין. במידה ואיני זמין בנייד, אנא שלחו לי הודעת וואטצפ ואחזור אליכם בהקדם.

קבע שיעור אונליין

יאיר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
21/05/2019
משה, 27
5
בזכות יאיר שיפרתי את הבגרות שלי במתמטיקה ל5 יח"ל אחרי שעשיתי 4 בתיכון. בזכות הנכונות שלו לעזור תמיד גם מחוץ לשעות המפגש ויסודיות שבה הוא עובד וההבנה של הנקודות תורפה שלי,שיפרתי ציון של 88 ב4 יחידות ל96 ב5 יחידות. תודה רבה לך יאיר, אתה מורה מעולה ויסודי שחבל שאין הרבה כאלה.
29/03/2019
משה, 27
5
כימיה כללית היה המנחוס שלי בתואר בטכניון ולאחר שנכשלתי בשלושה מועדים, פניתי ליאיר כהכנה למועד ב וזה היה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בתואר, סוך סוך הבנתי מה זה כימיה ומה רוצים ממני, עשה לי סדר בראש בעזרת הכוונה אישית ומקצועית, כאילו הוא מורה 15 שנה. מפה לשם סיימתי עם 92 בסוף בקורס והכל בזכות יאיר.
21/10/2018
Yoel, 24
5
יאיר הכין אותי ברמה הכי טובה שיכולתי להגיע.למדנו מתמטיקה ואחר כך המשכנו גם לפיזיקה וביולוגיה שיפור אדיר מנכשל במועד א ל93 במועד ב! סובלני מאוד מארח נהדר אווירה לימודית וחברית. במשפט אחד על יאיר? מקצוענות באווירה ביתית
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?