דלג על הניווט
5 ביקורות
5
מורה פרטי

מורה אונליין יאיר טולדנו

בן 25, מירושלים והסביבה, בוגר אוניברסיטה - הטכניון
"סטודנט שנה ג' בטכניון להנדסת ביוטכנולוגיה ומזון, "מצטיין דיקן". רציני ובעל ניסיון רב בהעברת שיעורים פרטיים"
אני מאמין שכל תלמיד יכול להצליח! בקיאות מלאה בהוראת מקצועות הכימיה, מתמטיקה, ביולוגיה וכמובן בכל הנוגע להנדסת ביוטכנולוגיה. בנוסף, דובר אנגלית וצרפתית ובעל ידע נרחב במגוון תחומים. בעל יכולת הוראה, קשוב, סבלני והכי חשוב נחוש להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר. נמצא כעת בחופשה מהלימודים ולכן אהיה זמין במיוחד בחודשיים הקרובים. גר בירושלים, ובתקופת הלימודים אגור בחיפה.
100 ₪ לשעה

קבע שיעור אונליין

יאיר יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
הוספת תגובה
02/10/2017
Adi, 23
5
יאיר לימד אותי לקראת תחילת שנת הלימודים. הוא הבין את התכנים אותם עליי ללמוד כדי לרכוש בסיס טוב לקראת הלימודים, היה נגיש וזמין לשאלות שלי והקדיש סבלנות רבה במהלך כל שיעור. ממליצה בחום:) תודה יאיר!
28/09/2017
בן, 23
5
מורה פשוט תותח. ממליץ בחום! אין על יאיר! ישר הבין את הצרכים שלי והתאים לי שיטת לימוד מהנה ומועילה! המורה הזה יקח אתכם כמה רמות קדימה! למדתי איתו כמה נושאים ובכולם הצלחתי ובגדול! תודה רבה יאיר!
23/08/2017
ברכה, 2017
5
למרות הסמיכות למועד המבחן, ולמרות חוסר הידע המוחלט שלי, יאיר הצליח לעשות את הלא יאומן - להביא אותי לציון 95 במבחן בכימיה!!!! זה לא היה פשוט, אבל יאיר הגיע ממש מוכן לכל שיעור, עם הרבה מרץ והרבה מוטיבציה והדביק גם אותי. אמנם דחסנו המון חומר בזמן קצר, אבל עם התכנון, ההסברים הברורים שלו ובעיקר האמון שלו, השיעורים זרמו והיו אפקטיביים במיוחד. אין מילים!!!!
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?