מורה פרטי

מורה אונליין חנה שושנה

מורה רב-לשונית מנוסה ומדופלמת בעלת תואר ראשון בשפות ומתורגמנית לשעבר של שרת התקשורת.

מבית שמש והסביבה. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(4 ביקורות) 18 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה
 
1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אסף

אנחנו התחלנו ללמוד עם חנה לפני מספר שבועות- עיקר הלימוד הוא עבור הילדים, שמאוד נהנים מן הלימוד והגישה המיוחדת שיש לחנה למורה יש המון סבלנות וידע. לחנה יש גישה לילדים ממליץ מאוד על חנה.

28/10/2018
י
יקי

חנה היא מורה למופת. בחריצות וביעילות היא איתרה את הקשיים שלי בהתקדמות בשפה ופעלה כדי לשדרג את התקשורת שלי בצרפתית, על כל צורותיה. רואים שהניסיון העשיר של חנה מהקריירה העניפה שלה תורם רבות לשיעורים, לאופן הבניית התוכן וליכולת להבין את הצרכים שלי, כתלמיד. נהניתי מאד ללמוד עם חנה.

17/09/2018
y
yael

הכרתי את חנה כמורה מקסימה, מקצועית מאד עם תוכן וסדר לימודי מסודר ומאורגן, מאד נעימה, כייף ללמוד איתה. השיעורים עוברים מהר ובעניין רב. אחזור אליה ללמוד איתה שפות נוספות !! מאד שמחתי להכיר אותה דרך האתר שלכם, יש לכם אתר מאד שמיש מקצועי . כייף למצוא מורים כאלו נחמדים ומקצועיים, אני ממליצה על המורה חנה שושנה בחום, ומכל ליבי. ממליצה מאד על האתר שלכם. האתר נהדר !! שנה טובה !!!

06/09/2017
פ
פוזנר

חנה פתחה שיטת לימוד מאוד יעילה ומהירה ואני מרגישה שיפור משמעותי ברמת הידע שלי. היא גם כן בן אדם מיוחד עם יחסי אנוש יוצאי דופן מה הופך את השיעורים שלה לנעימים.

25/05/2017
ז
זילברמן

חנה מורה מאוד מקצועית, פרפקציוניסטית ומסורה לתלמידים שלה. לא ידעתי מילה בצרפתית בשיעור הראשון. התקדמתי במהירות גבוהה יחסית למספר השיעורים שהיו לי עד עכשיו ואני כבר יכולה לקרוא, לכתוב ולנהל שיחה בצרפתית. אני ממליצה בה בחום רב לכל אחד שרוצה ללמוד את השפה לעומק.

18/05/2017