דלג על הניווט

מורה אונליין ורוניקה יעל

מורה פרטי ורוניקה יעל
5
19 ביקורות
251
שיעורים שהוזמנו
125
לשעה
בת 41 מאזור השרון והסביבה בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"מורה צעירה ומנוסה מעבירה שיעורים פרטיים בספרדית ובאנגלית. תוכניות לימוד ניבנות על פי חומר לימוד שפיתחתי במהלך השנים. "
Hola, שמי ורוניקה יעל, ילידת בואנוס איירס שבארגנטינה. אני מלמדת דרך המחשב. אני מגלה הרבה אנשים שמתעניינים בשפת האם שלי. אני מעבירה שיעורים דינמיים ומעניינים בספרדית לילדים, למבוגרים, לחברות ולקבוצות. השיעורים יכולים להתקיים כלמידה מרחוק (E-learning) וגם כשיחה טלפונית למי שרוצה לשמר את השפה הספרדית. הכנת מצגות לחברות, תרגומים, בגרות בספרדית 3 ו-5 יחידות. קורסים אינטנסיביים למתכננים טיול למדינות דוברות ספרדית. בנוסף אני גם מעבירה שיעורים מיוחדים ומהנים באנגלית לילדים. תכניות הלימוד שלי הן ייחודיות, נבנות על פי צרכי התלמיד מתוך חומר לימוד שפיתחתי במהלך השנים. שפות אלו פותחות דלתות ומאפשרות להשיג עבודות ומקרבות לתרבויות אחרות. אשמח ללמד אתכם את השפות המדהימות הללו, כי לא מספיק לדעת רק עברית.

קבע שיעור אונליין

ורוניקה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
06/11/2018
אסף, 2019
5
ורוניקה יעל הינה מורה מעולה, נעימה, מקצועית ומהירה. קל לתקשר איתה ולקבוע שיעורים. היא עזרה לי להתכונן לפרזנטציה בספרדית עבור החברה שלי, וכחלק מזה עזרה בתרגום, שיפור ניסוחים, הסבר תיאורטי ותיקון צורת הגייה. רק ב-4 שיעורים הרגשתי שקפצתי ברמה. מומלצת בחום!!!
25/05/2018
ליאור, 2019
5
לקח לי לא מעט זמן למצוא מורה שתתאים לי, ורוניקה מורה מעולה עם המון סבלנות ונכונות ללמד. אני ממליץ עליה בחום לכל מי שרוצה להרים את הרמה במהירות וגם למי שמתחיל מאפס. היא אלופה!
08/04/2018
יניב, 2019
5
מורה מדהימה ! לוקחת אותך יד ביד מהשנייה הראשונה וצועדת איתך עד למטרה הרצויה. יודעת לקרוא את התלמיד ,לזהות חולשות ,לחזק ולתרגל בסבלנות אין קץ עד שלמות. אין ספק שהיא הבחירה הנכונה !
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?