מורה פרטי

מורה אונליין ורוניקה טננבאום

בעלת ניסיון של ארבע שנים בהוראת המתמטיקה והמדעים ליחידים ולקבוצות.

בת 25. מירושלים. בוגרת אוניברסיטה - האוניברסיטה העברית.
(4 ביקורות) 2 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה
 

קצת עליי

מתאימה את שיטת ההוראה לצורכי התלמיד במטרה למקסם את יעילות השיעורים. מרבה להשתמש בדוגמאות מחיי היום יום לשם המחשת הנושאים השונים. מאמינה ביחס איש לכל תלמיד.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

מ
מאיה

לפני שנתיים למדתי אצל ורוניקה מתמטיקה ברמת שלוש יחידות. הייתי צריכה לעבור מבחן במתמטיקה כדי שתיהיה לי תעודת בגרות. עם ורוניקה נושאים שבחיים לא הבנתי בכיתה- כמו נגזרות, פתאום כן הבנתי. אין לי איך לתאר את זה, אבל היא מסבירה ממש ברור. לסיכום עזרה במתמטיקה- רק ורוניקה.

01/11/2019
שתף:
מ
מיכאל

ורוניקה עזרה לי מאוד בהכנה לבגרות באזרחות. מסבירה ברור מאוד, בקיצור תודה על הכל!

01/11/2019
שתף:
ע
עידן

לקחתי את ורוניקה כמורה פרטית לביולוגיה לבן שלי שלומד חמש יחידות בכיתה יב'. לאחר מספר שיעורים איתה הוא אמר שהוא מתחיל להבין נושאים שלפני כן לא הצליח להבין ובאמת בבגרות שהייתה לו הוא הוציא ציון יפה מאוד. ורוניקה עדכנה אותנו ההורים בהתקדמותו של הילד לאורך כל התהליך ואף הייתה משאירה לו שיעורי בית. לסיכום אני ממליץ עליה לכל אחד!

01/11/2019
שתף:
א
אפרת

ורוניקה היא פשוט תותחית!! התחלתי ללמוד איתה משהו כמו חודש- חודשיים לפני הבגרות שהייתה. עד אז הייתי תלמידה ממש ממוצעת ואפילו חשבתי לרדת לשלוש יחידות. אבל אחרי חודש אינטנסיבי של שיעורים עם ורוניקה שלא ויתרה עלי אפילו לשנייה קיבלתי בבגרות 87!! בקיצור ממליצה ממליצה ממליצה!!

01/11/2019
שתף: