מורה פרטית דניאל מלה  מלה

מורה אונליין דניאל מלה מלה

מורה פרטית ומנוסה ללימודי השפה הגרמנית ומשתמשת בטכניקות מתקדמות לקליטת השפה בצורה מהירה ויעילה.

בת 49. מחיפה וחוף הכרמל. בוגרת אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(8 ביקורות) 9 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה

קצת עליי

נולדתי בעיר זרזדן, מזרח גרמניה שנים רבות לימדתי גרמנית בבית-ספר לשפות בחוץ לארץ. בגיל 25 עזבתי את גרמניה ועברתי לישראל בעקבות נישואים. התחלתי לתת שיעורים פרטיים וצברתי ניסיון רב. בשל ניסיון ארוך השנים פיתחתי שיטה יעילה לדוברי עברית אשר מאפשרת ללמוד גרמנית בצורה מהירה ואפקטיבית.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

R
Ron

דניאלה מורה מקצועית, סבלנית ונעימה. הכינה אותי בהצלחה מרובה למבחן דיבור בשגרירות גרמניה לצורך קבלת אזרחות. ההכנה הייתה טובה ומדויקת. קיימנו את כל השיעורים ב skype דרך המחשב מה שהוסיף לנוחות והגמישות . ממליץ בחום רב!!

12/02/2020
שתף:
מ
מארק

דניאלה מורה מקצועית, סובלנית ומסבירה כל פרט ופרט. פשוט מדהימה. בני למד גרמנית מאפס כהכנה לבית הספר גרמני, רכש יידע רב בדקדוק. השיעורים התקיימו באווירה נוחה. ממליץ בחום.

10/07/2019
שתף:
א
אדגר

למדתי עם דניאלה גרמנית למתחילים במשך כשנה. דניאלה היא מורה נהדרת, סובלנית ויודעת להסביר את החומר עם כל המורכבות שבו בצורה נפלאה. עצם ההכרות שלה עם שפות נוספות גם כן תורמת לקלות שבה היא יכולה להסביר קשיים בהבנה של שפה מסוימת עם דוגמאות משפה אחרת כאשר זה רלוונטי. ממליץ לכל אחד ללמוד גרמנית ושפות אחרות עם דניאלה, השליטה שלכם בשפה תשתפר פלאים בזמן קצר ביותר. תודה רבה דניאלה :)

24/06/2019
שתף:
א
איוון

בן שלי שהוא בן 9 הלך לשיעורים לפני מעבר לגרמניה. אנו מאוד מרוצים מהמורה.

19/06/2019
שתף:
ד
דורית

בנוסף להיותה נחמדה ונעימה, דניאלה מלה היא מורה מצוינת ומקצועית. למדתי קצת גרמנית לפני שנים, ודניאלה הצליחה במספר שיעורים לרענן את זכרוני ולהחזיר אותי למסלול. אני לומדת אצלה כבר למעלה משנה ומרגישה שהתקדמתי מאד - גם בדקדוק וגם בשיחה חופשית - מה שהיה לי חשוב ביותר ובקשתי ממנה לשים דגש עליו. השיעורים בנויים היטב - לכל שיעור היא מביאה קטעים עם מילים חדשות וביטויים שימושיים בשפה הגרמנית. ממליצה בחום!

24/03/2019
שתף:
י
יותם

למדתי אצל דניאלה לפני מרתון ברלין. עברנו על מושגים שקשורים למרתון, וכמו כן גם על מושגים שקשורים בטבעונות בגרמנית. אומנם למדתי מעט שיעורים אבל יצאתי מהשיעורים עם דניאלה מחוזק בהרבה מהרמה הדי בסיסית שבאתי איתה, ואני יכול לומר שעכשיו אני ממוקד הרבה יותר במה שרציתי לדעת. מעבר לזה, השיעורים אצל דניאלה באמת טסו. היא ידעה להעביר את השיעורים בצורה מרתקת, ונכונה למטרה שהצבתי לעצמי.

11/09/2018
שתף:
ש
שי

למדתי אצל דניאלה לפני מעבר לגרמניה. מורה מקצועית שמתאימה את עצמה לקצב הלמידה שלך ולנושאי הלימוד הרלוונטים. חווית הלימוד היתה נעימה ונהנתי מהתהליך. השיעורים כללו אוצר מילים, דיקדוק, משפטים וביטויים ודיבור בשפת יום יום כמו גם שיחה מנומסת. היתרון בללמוד מאדם שנולד בגרמניה ודובר את השפה מבית הוא עצום במיוחד לאור ההבדלים שיש בין הניבים של השפה במדינות אחרות.

12/02/2018
שתף:
ע
ענבל

למדתי עם דניאלה כ-3 חודשים לפני מעבר לגרמניה. דניאלה מאוד נעימה והעבירה את השיעורים בצורה ברורה, מובנית ומעניינת. היא מאוד השתדלה להתאים את התכנים של החומר שלמדנו לתחומי הענין ולחיים שלנו ולשלב מילים ומשפטים שיהיו לנו שימושיים בגרמניה. בקיצור - אני מאוד ממליצה!

23/08/2017
שתף: