דלג על הניווט

מורה אונליין דנה פינטו

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
9 ביקורות
514
שיעורים שהוזמנו
100
לשעה
בת 28 מתל אביב-יפו בוגרת אוניברסיטה - בר אילן
רשימת המקצועות המלאה
"מורה מנוסה לאנגלית מארצות הברית דוברת אנגלית שפת אם עם ניסיון בהוראה ושיעורים פרטיים "
אהלן! שמי דנה, עבדתי כמורה לאנגלית בבית ספר וולסטריט שלוש שנים ולימדתי מבוגרים ונוער בכל רמה של אנגלית. לפני כן עבדתי בארצות הברית כמורה פרטית בנושאים שונים. יש לי המון סבלנות ואני אוהבת להסביר ולעבוד עם אנשים. תוצאה מובטחת! נשתמע :-) אני עושה רק שיעורים אונליין.

קבע שיעור אונליין

דנה תיצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
27/06/2018
יוליה, 31
5
דנה היא מורה מדהימה, סבלנית, חייכנית, מקצועית. בזכותה אני מרגישה שיפור באנגלית המדוברת משיעור לשיעור, כיף לשוחח איתה על כל נושא, דנה יודעת איך ללמד בצורה כיפית, יודעת על מה לשים דגש. ממליצה בחום!
25/03/2018
Dr., 2019
5
דנה משוחחת איתי אחת לשבוע כבר שלושה חודשים ואני חווה שיפור עקבי בשטף וברמת השיחה. השיחה מורכבת מענייני דיומא, חוויות אישיות ונושאים מקצועיים. כיוון שדנה מקסימה, נבונה מאוד וסקרנית, אני חש שאני מדבר עם חברה טובה, קשובה מאוד ותומכת. אני ממשיך עם דנה וממליץ לכן/ם לנסות. רק אל תתפסו לי את ימי ראשון בערב (: חג חירות להתבטא בחופשיות גם באנגלית.
06/11/2017
מאיה, 19
5
דנה מלמדת אותי כבר שנתיים ובזכותה התחלתי ללמוד ב5 יח״ל. היא מתעקשת לדבר איתי רק באנגלית ובאמת השתפרתי ממש בדיבור. אנחנו מבצעות משימות כתיבה, לומדות למבחנים, להכתבות ולמרות שדנה דוברת עברית בדיוק כמוני היא מסבירה לי באנגלית במילים פשוטות עד שאני מבינה בעצמי את הפירוש. אני ממליצה בחום, וגם עוד שתי חברות שלי שממש מרוצות.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?