מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה אונליין דן מרדכי כץ

בוגר תואר למדעי המחשב בטכניון, בעל 6 שנות ניסיון בשיעורים פרטיים בתחום. אעזור בכל בעיה במדעי המחשב :)

בן 25. מתל אביב-יפו. בוגר אוניברסיטה - הטכניון.
(11 ביקורות) 38 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪160 לשעה
 

קצת עליי

מורה פרטי מזה 6 שנים,למדעי המחשב ברמה אקדמית (תואר ראשון בטכניון), וגם לפיזיקה ומתמטיקה ברמה תיכונית. בשל הניסיון שלי בתחום במגוון נושאי הלימוד, הגילאים, מספר האנשים, והאוכלוסיות השונות. אוכל לעזור לכל תלמיד ותלמידה :) ניסיון בתחום: 1) מורה פרטי בטכניון (ובשלל אוניברסיטאות אחרות), במגוון קורסים במדעי המחשב וגם במתמטיקה, הסטודנטים שלי תמיד מצליחים :) 2) חונך בכיתת תל"ם (כיתה לילדים עם מוגבלויות למידה), מעל לחצי שנה. בתקופה זו ציוניהם של התלמידים הרקיעו שחקים. 3) חונך של תלמידים מצטיינים בפיזיקה 5 יח"ל.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

ש
שלו קובי

ידע נרחב, סבלני מאוד ואפילו מוכן להתגמש בשיטת הלימוד למען התלמיד, מנסה למקד כמה שיותר כדי להכווין ליעילות.

14/07/2019
שתף:
ז
זאב

דן מורה מעולה יש לו ידע רב בחומר ומסביר בצורה מעולה

21/06/2019
שתף:
מ
מיכאל

היה שיעור מעולה, דן ללא ספק מכיר ומבין את החומר ברמה טובה מאוד. הספקנו לא מעט, ובזמן הזה רמת ההבנה שלי של החומר עלתה משמעותית ואיתה הביטחון שלי בנושא. ממליץ בחום על דן, לא רק כי הוא יודע להסביר ולעזור, אלא בעיקר כי הוא מוביל אותך לתשובה הנכונה באמצעות הכלים שלך, מאשר פשוט אומר לך את התשובה.

08/04/2019
שתף:
א
אסף

מורה מצויין, מכיר את החומר,יודע להסביר היטב ולהכווין בצורה טובה ויעילה לקראת המבחן.

10/03/2019
שתף:
ר
רועי

דן מורה מצויין, רציני, מקצועי ונחמד. בקיא בחומר ובשפות תוכנה שונות ויודע להסביר היטב. מאוד אכפתי וחשוב לו שתצליח. למדתי איתו assembler ו-java והייתי מאוד מרוצה. המון תודה דן!

04/03/2019
שתף:
ר
רועי

דן מורה מצויין, רציני, מקצועי ונחמד. בקיא בחומר ובשפות תוכנה שונות ויודע להסביר היטב. מאוד אכפתי וחשוב לו שתצליח. למדתי איתו assembler ו-java והייתי מאוד מרוצה. המון תודה דן!

04/03/2019
שתף:
נ
ניתאי

נפגשנו כ-5 סטודטנטים על מנת ללמוד מדן, וקיבלנו הסברים מעמיקים ותמורה לתשלום.. מומלץ בחום בנושא של מערכות הפעלה ולמידה מרובת משתתפים.

04/12/2018
שתף:
ע
עופרי

מורה מצוין, מסביר מעולה את החומר, מעודד תלמידים ללמידה.

04/12/2018
שתף:
צ
צופית

דן מלמד את בני בן ה 12 כבר מספר שיעורים שיעורי העשרה במחשבים לפי התרשמותי הוא מורה מצויין, סבלני, מאתגר מחשבתית ולא וותרן. בני נהנה מאוד ללמוד איתו ומכין בשמחה את השיעורי בית שדן נותן לו ממליצה בחום!

04/12/2018
שתף:
ט
טל

הגעתי לדן אחרי שכמעט אמרתי נואש מהמקצוע הזה. אני לומד בטכניון ואחרי שיעורים אצל מורה אחר (שלא היו מוצלחים במיוחד), ניסיתי את דן. אדיב, נוח, נחמד והכי חשוב - תותח על. יודע להסביר היטב יודע לזהות נקודות חלשות אצל התלמיד. שני שיעורים אצלו והצלחתי לעבור את המבחן. תודה!

02/11/2018
שתף: