מורה פרטי פרופיל  לדוגמא

מורה אונליין דור מלכה

מורה ומתרגל למקצועות התוכנה (ניסיון מעל שנה). דוגל בפיתוח יכולת הלמידה והניתוח של בעיות ככלי חיוני להצלחה

בן 28. מרמת גן - גבעתיים. בוגר מכללה - שנקר.
(2 ביקורות) 210 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪85 לשעה
 

קצת עליי

את שנות החטיבה והתיכון העברתי בבית-ספר 'בויאר' בירושלים, בית ספר הפועל תחת האגודה לקידום החינוך וידוע ברמת הלימודים הגבוהה. את הבגרות סיימתי בממוצע 90, במקצוע המתמטיקה סיימתי עם 95. כיום אני סטודנט להנדסת תוכנה בשנקר, מכללה המייחדת את עצמה כיווון שמשלבת בתוכה מקבוצות הנדסה ועיצוב. אני כיום מחפש תלמידים אליהם אוכל להעביר את הידע והניסיון שצברתי במהלך חיי. כיום אני רואה יותר מתמיד לאן העתיד שואף- למקצועות התוכנה ולכן אני מבין כמה חשוב שהדור הצעיר הגדל הארץ יתמקצע במקצועות כמו מתמטיקה, פיזיקה ותיכנות כדי שבעתיד יוכל להיות בחוד החנית של העולם החדש.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

א
ארז

אם לפרט זה ישמע לכם מושלם מכדי להיות אמיתי כמה קשה למצוא אדם שהוא גם אלוף בתחומו גם יודע ללמד וגם אדם מקסים... פשוט שילוב נדיר של אישיות יכולת העברת החומר מדהימה ושליטה מושלמת בפלטפורמה און ליין(בהתחלה חששתי משעור און ליין) תוכ שימוש בשלל דוגמאות דור עודד אותי לפתח חשיבה לוגית והשיפור מדהים!!! אני מלא הערכה ותודה, ארז.

11/08/2017
שתף:
א
אביב

מורה תותח, מקצועי ומלמד על הצד הטוב ביותר. הגעתי למורה לקראת סוף הסמסטר בצמוד למבחן, כשלא הבנתי את החומר וממש תוך זמן קצר הצלחנו לעבור על המטלות, לעבור על מבחנים וללמוד את השפה דור שיפר אותי בצורה משמעותית והציונים מדברים (87 - ושוב, תודה דור). מורה שמלמד גם מעבר בשביל הבנה טובה יותר של הנושא, כל שיעור משכילים יותר ומבינים יותר.

01/08/2017
שתף: