מורה פרטי דור מלכה

מורה אונליין דור מלכה

אני מאמין בפיתוח אינטואציה וחשיבה יצירתית כחלק מהתמודדות עם בעיות בתחום ההנדסה והטכנולוגיה

בן 29. מרמת גן - גבעתיים. בוגר מכללה - שנקר.
(2 ביקורות) 211 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪110 לשעה

קצת עליי

בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה עם תעודת הצטיינות על פרויקט גמר רחב היקפים וחדשני מסוגו שנעשה במהלך התואר. בשלבי סיום תואר שני בתחום חשיבה יצירתית המקנה כלים לניהול פרויקטים מול לקוחות שונים ומגוונים. עוסק בתחום פיתוח תוכנה במרחב רחב מאוד של שפות וכלים המתקדמים ביותר בשוק. היום יותר מתמיד אני מבין את חשיבות הידע של שפת תוכנה כלשהי ככלי להשגת מטרות וכידע נדרש בשוק העבודה. פיתוח תוכנה הוא תחום שיכול להתאים לכולם בגלל המגוון הרחב של הכלים שהוא מציע. אם אתם צריכים סיוע בקורס, שיעורי בית, או שאתם רוצים להתחיל ללמוד מ-0, מוזמנים ליצור איתי קשר ביחד נבין מה הכלי המדויק שלכם=)

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

א
ארז

אם לפרט זה ישמע לכם מושלם מכדי להיות אמיתי כמה קשה למצוא אדם שהוא גם אלוף בתחומו גם יודע ללמד וגם אדם מקסים... פשוט שילוב נדיר של אישיות יכולת העברת החומר מדהימה ושליטה מושלמת בפלטפורמה און ליין(בהתחלה חששתי משעור און ליין) תוכ שימוש בשלל דוגמאות דור עודד אותי לפתח חשיבה לוגית והשיפור מדהים!!! אני מלא הערכה ותודה, ארז.

11/08/2017
שתף:
א
אביב

מורה תותח, מקצועי ומלמד על הצד הטוב ביותר. הגעתי למורה לקראת סוף הסמסטר בצמוד למבחן, כשלא הבנתי את החומר וממש תוך זמן קצר הצלחנו לעבור על המטלות, לעבור על מבחנים וללמוד את השפה דור שיפר אותי בצורה משמעותית והציונים מדברים (87 - ושוב, תודה דור). מורה שמלמד גם מעבר בשביל הבנה טובה יותר של הנושא, כל שיעור משכילים יותר ומבינים יותר.

01/08/2017
שתף: