דלג על הניווט

מורה אונליין דור מלכה

מורה פרטי דוד לימוד נעים א
5
2 ביקורות
210
שיעורים שהוזמנו
85
לשעה
בן 28 מרמת גן - גבעתיים בוגר מכללה - שנקר
רשימת המקצועות המלאה
"מורה ומתרגל למקצועות התוכנה (ניסיון מעל שנה). דוגל בפיתוח יכולת הלמידה והניתוח של בעיות ככלי חיוני להצלחה "
את שנות החטיבה והתיכון העברתי בבית-ספר 'בויאר' בירושלים, בית ספר הפועל תחת האגודה לקידום החינוך וידוע ברמת הלימודים הגבוהה. את הבגרות סיימתי בממוצע 90, במקצוע המתמטיקה סיימתי עם 95. כיום אני סטודנט להנדסת תוכנה בשנקר, מכללה המייחדת את עצמה כיווון שמשלבת בתוכה מקבוצות הנדסה ועיצוב. אני כיום מחפש תלמידים אליהם אוכל להעביר את הידע והניסיון שצברתי במהלך חיי. כיום אני רואה יותר מתמיד לאן העתיד שואף- למקצועות התוכנה ולכן אני מבין כמה חשוב שהדור הצעיר הגדל הארץ יתמקצע במקצועות כמו מתמטיקה, פיזיקה ותיכנות כדי שבעתיד יוכל להיות בחוד החנית של העולם החדש.

קבע שיעור אונליין

דור יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
11/08/2017
ארז, 40
5
אם לפרט זה ישמע לכם מושלם מכדי להיות אמיתי כמה קשה למצוא אדם שהוא גם אלוף בתחומו גם יודע ללמד וגם אדם מקסים... פשוט שילוב נדיר של אישיות יכולת העברת החומר מדהימה ושליטה מושלמת בפלטפורמה און ליין(בהתחלה חששתי משעור און ליין) תוכ שימוש בשלל דוגמאות דור עודד אותי לפתח חשיבה לוגית והשיפור מדהים!!! אני מלא הערכה ותודה, ארז.
01/08/2017
אביב, 2019
5
מורה תותח, מקצועי ומלמד על הצד הטוב ביותר. הגעתי למורה לקראת סוף הסמסטר בצמוד למבחן, כשלא הבנתי את החומר וממש תוך זמן קצר הצלחנו לעבור על המטלות, לעבור על מבחנים וללמוד את השפה דור שיפר אותי בצורה משמעותית והציונים מדברים (87 - ושוב, תודה דור). מורה שמלמד גם מעבר בשביל הבנה טובה יותר של הנושא, כל שיעור משכילים יותר ומבינים יותר.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?