מורה פרטי דוד  גורן

מורה אונליין דוד גורן

מורה מנוסה למתמטיקה,מלמד בתיכון ופרטי,עם גישה המבוססת על הבנה ותרגול יעיל, והגברת הביטחון העצמי של התלמיד לעבודה עצמאית.

מנס ציונה - רחובות. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
(17 ביקורות) 7 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪100 לשעה
 

קצת עליי

מורה מנוסה למתמטיקה בתיכון ופרטי, אמין ומסור ודואג להצלחת התלמיד. המוטו שלי "תן לתלמיד את החכה לדוג והוא יצליח לבד. ניכנס לראש של התלמיד כדי להסביר בצורה הכי מובנת, ומגלה את נקודות החוזק וחולשה בחומר ומחזק את התחום בו התלמיד מתקשה. התלמיד הוא במרכז תשומת הלב שלי, מסביר את חומר הלימוד עם דגש על הבנה ותרגול כך שהתלמיד יוכל לפתור בעיות קשות ומורכבות בכוחות עצמו.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

ביקורות

א
אור

ממליצה בחום! דוד מורה שיודע להעביר את החומר בצורה טובה וסבלנית

26/06/2019
ק
קרינה

ממליצה בחום. מורה טוב ומסביר מצויין. יש לה הרבה סבלנות ואוהב ילדים. עזר לנו מאוד אני בטוחה שאם נצטרך עוד עזרה נפנה שוב אליו.

12/05/2019
P
Pavel

מורה מעולה, מזביר טוב וברור, מנוסה, עם סבלנות אדיר.

20/04/2019
א
אגם

מורה מעולה. מסביר מאוד טוב, בסבלנות, ברוגע, אם לא מבינים שואלים והוא עונה ומסביר שוב עד שמבינים. סבלני ורגוע, יודע מאוד טוב את החומר, מקצועי. בקיצור מומלץ מאוד!

14/01/2019
ד
דוד

מאז שאני לומד בחסותו של דוד גורן, אני מרגיש שבנוסף שהשתפרה לי המתמטיקה, גם הציונים השתפרו! (כמובן) דוד הוא מורה מצויין, נחמד ויעזור לכם בכל כשזה קשור למתמטיקה, וכמובן יראה לכם את הדרכים על מנת לפתור תרגילים מסובכים. לא היה לי עוד מורה כזה! דוד טטיקשוילי

13/01/2019
י
ירין

מורה מדהים,בעל אישיות מדהימה עוזר מאוד לתלמידים מתקשים קשוב ומכיל נותן דגשים על דברים מהותיים מאוד לקראת הבגרות.

08/07/2018
א
אנטולי

ברצוני להמליץ על המורה המצויין עם ידע רחב בתחום החשבון דויד גורן.באמצעות הכישרון של מורה דויד גורן הבת שלנו לאט לאט משתלטת בחומר של חשבון וגיאומטריה. הבן אדם פשוט יודע להכניס לראש את החומר של התלמיד בצורה עדינה ואפקטיבית. תודה רבה לך המורה היקר.

03/06/2018
מ
מירי

לבן שלי היו קשיים בהבנת החומר בכיתה ד והיה בפיגור בחומר הנלמד דוד בסבלנות רבה הצליח לחדור לראש הילד וגרם לו להבין ולהשתפר בחומר הנלמד הילד מרגיש טוב יותר בפתרון תרגילים ומאד אוהב ללמוד ולהקשיב לדוד ואף אמר כי לדוד שיטות טובות ומענינות ללימוד

11/05/2018
נ
נועם

מורה נהדר,ממליץ מאוד .... מסביר את החומר בצורה : פשוטה, יעלה, וקל מאוד להבנה . הצלחתי להבין דברים ולפתור תרגילים תוך שיעור אחד... חומר ותרגלים שלא הצלחתי להבין לפתור .

17/04/2018
E
Efim

מורה שמאוד אוהב את המקצוע, היה ממש כיף לשבור את הראש על תרגילים ביחד, עזר לי מאוד לקראת האוניברסיטה ובעבודה ממליץ בחום לכל אחד שבאה עם אהבה אל המקצוע.

07/02/2018