דלג על הניווט

מורה אונליין בנג'מין מילר

מורה פרטי בנג'מין מילר
5
11 ביקורות
5
שיעורים שהוזמנו
150
לשעה
בן 35 מרמת גן - גבעתיים בוגר בית ספר - בית ספר בחו"ל
רשימת המקצועות המלאה
"10 שנות ניסיון בלימוד למבחני קבלה (GRE, GMAT, TOEFL וכו') וייעוץ למאות אנשים בהגשת בקשות קבלה ללימודים בחו"ל "
שפת אם אנגלית, למדתי הנדסת חשמל באוניברסיטה מצוינת בניו יורק (Cooper Union). יש לי עשר שנים ניסיון כמורה למבחני קבלה (שבע מתוכם בארץ), כולל TOEFL, IELTS, SAT, GRE ו-GMAT. אני מלמד את כל החלקים של המבחנים האלה: מתמטיקה, אנגלית וכתיבה. יעצתי למאות אנשים על הגשת בקשות קבלה לאוניברסיטאות, כולל בחינת אופציות מתאימות עבורם, עריכת חיבורים אישיים ועבודות אקדמיות באנגלית והכוונה בכל הדרישות הבירוקרטיות. אני מלמד באנגלית, למרות שאת/ה תוכל/י לדבר איתי גם בעברית. נוכל להיפגש בבית שלך, במשרד שלך או אצלי ברמת גן.

קבע שיעור אונליין

בנג'מין יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
18/03/2019
טל, 2019
5
למדתי אצל בנגמין למבחן הIELTS, הוא יודע להכווין בדיוק איפה הטעויות ואיפה צריך להשתפר וזה מאוד עזר לי. מאוד זמין ונותן חומר לתרגול, מאוד מקצועי.
02/03/2019
לאון, 2019
5
התחלתי ללמוד עם בנג'מין למבחן הג'ימט ומאוד שמחתי שמצאתי מורה כמוהו. גם בגלל האנגלית הנפלאה שלו וגם בגלל הידע הכמותי שכמובן מכין אותכם בצןרה הטובה ביותר למבחן. אני ניסיתי כמה מורים ויכול להגיד שמורה כמו בנג'מין לא יצא לי לפגוש.
23/02/2019
תום, 2019
5
בנג׳מין מכיר היטב את מבחן ה-TOEFL וניכר שהכין הרבה תלמידים לקראתו. בנג׳מין מאוד יעיל בניתוב השיעור להיבטים בהם יוכל לתרום הכי הרבה ולחולשות הספציפיות של התלמיד. נעים וכיף ללמוד ממנו.
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?