דלג על הניווט

מורה אונליין אסף מזוז

מורה פרטי אסף מזוז
4.65
6 ביקורות
35
שיעורים שהוזמנו
130
לשעה
בן 26 מרמלה - לוד בוגר אוניברסיטה - האוניברסיטה הפתוחה
רשימת המקצועות המלאה
"אני מפתח עם ניסיון עשיר של 10 שנים, שותף בסטארטאפים בתחום, אוהב ללמד ולהעביר את הידע שלי לאנשים אחרים. מתאים לכל רמת ידע "
קוראים לי אסף מזוז, אני בעל ניסיון רב בתחום הפיתוח. כיום CTO ומפתח Fullstack בחברת סטארטאפ העוסקת בתחום ראיית החשבון בארץ. בעל ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים בתחום ואוהב ללמד ולקדם אנשים בכל שלב קדימה בעולם הפיתוח. יכול ללמד מגוון רחב של סוגי תלמידים מתלמידי תיכון, לסטודנטים או כל אדם המעוניין להרחיב את הידע שלו בעולם הפיתוח או להיכנס אליו ללא רקע קודם. במשך השנים למדתי גם במוסדות לימוד ובמסגרות מסודרות (מכללת אורט, ואוניברסיטה הפתוחה) ואת רוב הידע שלי למדתי בעצמי וניצלתי את הידע להתפתחות בתחום, פתיחת עסקים, וניהול סטארטאפים. הפכתי לגורם מייעץ ומלמד בזכות הידע הרב שצברתי "על בשרי" ולא בצורה תיאורתית. יודע ללמד מהבסיס על לרמת עבודה, על פי הנהלים הנדרשים בשוק העבודה.

קבע שיעור אונליין

אסף יצור איתך קשר מיד לאחר קביעת השיעור
  1. בוחרים מועד פנוי
  2. ממלאים את פרטי השיעור
  3. המורה יחזור אליכם
20/12/2018
אבי, 2019
3
לאחר 2 שיעורים הפסיק לקבוע ונותרתי עם קוד לא גמור , יש לו ידע רב ועזר בהבנת הקוד אבל לא התקדמנו לשום מקום .
20/12/2018
דוד, 2019
5
למורה יש ידע רחב בכל הנושאים שעליהם אני רוצה ללמוד והם קשורים לבניית אתרים, ניהול תוכן באתר בסביבת וורדפרס וכל מיני התאמות. מסביר הכל בסבלנות רבה ולא עובר לנושא אחר עד שהכל ברור. ממליץ לכל מי שמתעניין או צריך עזרה בתחומים הרלוונטיים.
23/11/2018
לאונרדו, 2019
5
בחור מבין עניין, מאוד סבלני ומקצועי ממולץ בחום
למה כדאי ללמוד אונליין?

כל המורים עברו הכשרה של צוות האתר.
לומדים מהבית בזמן הכי נוח ותמיד ניתן לצפות שוב בשיעור ולחזור על ההסברים.

צריך עזרה?