מורה פרטית אנה נודלמן מסלניקוב

מורה אונליין אנה נודלמן מסלניקוב

יועצת פדגוגית ומאמנת לחברות ובתי ספר לשפות; בעלת תעודת הוראה, תואר שני בפסיכולוגיה ובעלת 20 שנות ניסיון בהוראת רוסית.

מתל אביב-יפו. אחר - מוסד אקדמי בחו"ל.
(8 ביקורות) 127 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪120 לשעה

קצת עליי

שלום שמי אנה, ילידת מוסקבה. לפני 20 שנה התחלתי ללמד רוסית מתוך אהבה וחיבור לתרבות,שפה והכי חשוב אנשים. היום אחרי מאות תלמידים,אנשי עסקים ועיתונאים אני יכולה להגיד שזה פשוט כיף ומצליח! במהלך השנים פיתחתי טכניקות ושיטות חדשניות, ואפילו אפליקציה ייחודית לתרגול! הכלים שרכשתי נתנו לי את היכולת להתמודד עם כל סוגי התלמידים, גם אם יש לכם בעיות קשב וריכוז, בזה אני כבר ממש מומחית! :) אני יודעת שלימוד ותרגול שפה זרה, בהתחלה מרגיש לנו זר אבל ביחד איתי והרבה כלים פסיכולוגים נוריד את המחסומים עד להצלחה. אז קדימה >>> תרימו צלצול ונתחיל לדבר בשפה חדשה >>> אפשר פרונטלי ואפילו ONLINE דרך המחשב!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

תחומי לימוד

הוספת תגובה

ביקורות

ע
עדן

אנה מורה מדהימה! פשוט רמה גבוהה, מרגישים את הניסיון שהיא מביאה איתה, כשכל שיעור מצליח להיות גם כיף וגם הכי אפקטיבי ולהשלים בדיוק בדיוק את מה שחסר לכם. תמיד רציתי להצליח לתקשר עם סבא שלי שלא יודע עברית ואחרי תקופה שאני לומדת עם אנה אני מנהלת איתו שיחות ברמה שלא דמיינתי! זה שווה הכל ולא הייתי יכולה להגיע לזה בלי מורה כל כך מדוייקת כמו אנה. ללמוד שפה זה אף פעם לא קל, אבל המקצוענות והיחס האישי והעוטף שקיבלתי מאנה הפכו את זה לאפשרי ואפילו כיף :)

27/07/2020
שתף:
ג
גיא

מעולה

25/06/2020
שתף:
א
אלון

אנה מורה מצויינת, היא מעבירה את החומר בצורה נעימה וקלילה. תוך מס' שיעורים בודדים הרגשתי עליה ברמה.

09/06/2020
שתף:
מ
מיכאל

אנה מורה טובה, עשיתי אצלה מספר שיעורים ויכול לומר כי היא מעבירה את החומר כמו שצריך.

19/04/2020
שתף:
E
Ehud

למדתי אצל אנה רוסית באופן אינטנסיבי לתקופה של שלושה חודשים לפני טיול ארוך ברוסיה. לאחר לימוד של שלושה חודשים בלבד הגעתי לרמה ברוסית שבה התנדבתי במחנה קיץ לילדים עם צרכים מיוחדים שהתנהל ברוסית בלבד וטיילתי במשך שלושה חודשים בטרמפים בכל רחבי רוסיה (כמובן שדיברתי אך ורק רוסית). בקיצור ממליץ מאוד מאוד!! לא הייתי יכול לעשות את זה בלעדיה!

10/12/2019
שתף:
B
Bil

אנה מורה מופלאה, עם גישה חדשנית שמותאמת למבוגרים עם אפס רקע בשפה, בתור עובד הייטק אנה שיפרה גם את כישורי השפה וגם את אוצר המילים בדגש על שפה עסקית ועמידה מול קהל. בחודשיים אינטנסיבים הגענו לרמה מצויינת בה אני לא חושש להתבטא ואני מבין היטב מה אומרים סביבי. מורה נפלאה!

19/06/2019
שתף:
מ
מירית

מורה לרוסית מדהימה!! מאפשרת דיבור בזמן הקצר.... לימוד עם הבנה מלאה וצומת לב מלא!! אכפתית ומסורה.... ממליצה ממש בחום למתעניינים....אפילו לקורס ראשוני.....

05/06/2019
שתף:
א
אלון

הכרתי את אנה לפני שנה,בהתחלה הייתי סקפטי בעיקר בגלל השפה הרוסית. אחרי חודש איתה פשוט התחלתי לדבר בכיף והיום כבר שנה שלמה שכל שבוע אנחנו נפגשים ומתרגלים את השפה הרוסית. ממליץ בחום לכולם!

21/03/2018
שתף: