מורה פרטי אלעד גולדברג

מורה אונליין אלעד גולדברג

מורה פרטי מנוסה לפסיכומטרי ופסיכוטכני. לימדתי באחת החברות המובילות. ניסיון רב עם מועמדים לעתודה, לרפואה, ומשפרי ציון.

בן 33. מירושלים. אוניברסיטה - בר אילן.
(15 חוות דעת) 9 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪180 לשעה

קצת עליי

מלמד פרונטלי ובזום. ניסיון של מעל 3 שנים באחת החברות המובילות להכנה לפסיכומטרי. לימדתי כיתות ושיעורים פרטיים תלמידים בכל הגילים והרמות. הובלתי בהצלחה תלמידים משפרי ציון, תלמידים שניגשים בפעם הראשונה, תלמידי תיכון שרוצים להתקבל לעתודה, מועמדים ללימודי רפואה וגם תלמידים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז. מלמד לפסיכומטרי ולמבחני הפסיכוטכני השונים: תוכניות מחוננים, צו ראשון, מכוני פיל"ת, אדם מילוא, קינן שפי ועוד. יודע לבנות לו"ז למידה מותאם לתלמיד, ללוות אותו בתוך ומחוץ לזמן השיעורים, להקנות הרגלי למידה החשובים להצלחה במבחן ולהכין את התלמיד מנטלית להתמודד עם הלחץ שהמבחן עלול להביא איתו. עברו תחתי עשרות רבות של תלמידים ומורים שהכשרתי להוראת פסיכומטרי. ניתן לפנות אלי ולקבל המלצות תלמידים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

ד
דוד

מורה מדהים! מקצועי בטירוף עם ידע מקיף בכל החומר , יודע להסביר בבהירות ובאיכותיות ובמאור פנים. ממליץ בחום. הציל לי את הפסיכומטרי

07/04/2021
שתף:
ג
גילי

אלעד מורה מעולה. הגעתי אליו עם קושי בעיקר בפרק הכמותי, גילינו את הנקודות החלשות שלי ועברנו עליהן. בנוסף עבדנו גם על חיבורים, אלעד ייעץ והעיר הערות רלוונטיות ומקדמות. אלעד עזר לי גם בפן הרגשי בנוגע ללחץ במהלך הבחינה באופן מקצועי ורגיש. אחלה מורה, מכיר את הפסיכומטרי מקרוב, מסביר בבהירות וגמיש מבחינת השעות. ממליצה מאוד!!!

25/03/2021
שתף:
א
אליה

אלעד מורה מדהים. הן מנטלית, מקצועית, בין אישית. כל כך כיף ללמוד אותו. שיפרתי רבות את היכולות שלי והכרתי מורה שהוא נהפך חבר. ממליץ בחום, לא מאמין שיש טוב ממנו. אין כמוהו!

23/03/2021
שתף:
N
Noa

מורה מצויין ומקסים! עזר לי מאוד הן בהכנה מנטלית לקראת הבחינה, והן בחומר הלימוד. כל שיעור נבנה על פי הצורך שלי והנקודות אותן רציתי לשפר בכל אחד מתחומי הבחינה. אלעד סייע לי לעשות את קפיצת המדרגה לה הייתי זקוקה והיה זמין לכל שאלה ושאלה במשך הזמן בו למדנו.

17/03/2021
שתף:
ד
דניס

מורה מסור ומקצועי בטירוף! בעל ידע נרחב ושיטות לימוד מעולות.

17/03/2021
שתף:
ר
רינת

אלעד לימד את הבן שלי למבחן מעבר לריאלי בחיפה. מורה מצוין, קשוב, מסור והכי חשוב סבלני. הבן שלי אמר שאלעד אחלה מורה והלואי וכל המורים היו כמותו

29/12/2020
שתף:
O
Oshrat

המורה הכי קשוב שהיה לי. אכפתי, תומך ודואג. אלעד ליווה אותי לכל אורך הדרך, הוא קידם אותי המון ועזר לי גם מחוץ לשיעורים. מעבר לזה שהוא תותח בחומר הלימוד הוא אדם מדהים וקשוב שבאמת רוצה לעזור לך ולקדם אותך. ממליצה בחום!!!!!

19/12/2020
שתף:
E
Eyal

מסור בטירוף, יודע את העבודה וחריף מאוד, נותן שיטות וטיפים לא מובנים מאליו שמשדרגים אותך ברמות. הקפיץ לי את הציון עם כמה שיטות שהוא התאים לי באופן אישי אחרי בחינה מעמיקה שלי פותר פרקים במבחן. מעבר להכל בן אדם שכיף ללמוד ולשבת איתו

14/12/2020
שתף:
ל
ליליה

מורה מצוין, תומך לאורך הדרך וכל יום מתעניין במצב שלו.

12/12/2020
שתף:
א
אביעד

מורה מעולה, אם כושר הסברה גבוה, נהנתי מאוד, ואני ממליץ בחום רב

11/12/2020
שתף: