מורה פרטי אלעד גולדברג

מורה אונליין אלעד גולדברג

מורה פרטי מנוסה לפסיכומטרי ופסיכוטכני. לימדתי באחת החברות המובילות. ניסיון רב עם מועמדים לעתודה, לרפואה, ומשפרי ציון.

בן 34. מירושלים. אוניברסיטה - בר אילן.
(24 חוות דעת) 36 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪220 לשעה

קצת עליי

מלמד פרונטלי ובזום. ניסיון רב שנים באחת החברות המובילות להכנה לפסיכומטרי. לימדתי כיתות ושיעורים פרטיים תלמידים בכל הגילים והרמות. הובלתי בהצלחה תלמידים משפרי ציון, תלמידים שניגשים בפעם הראשונה, תלמידי תיכון שרוצים להתקבל לעתודה, מועמדים ללימודי רפואה וגם תלמידים עם לקויות למידה וקשיי קשב וריכוז. מלמד לפסיכומטרי ולמבחני הפסיכוטכני השונים: תוכניות מחוננים, צו ראשון, מכוני פיל"ת, אדם מילוא, קינן שפי ועוד. יודע לבנות לו"ז למידה מותאם לתלמיד, ללוות אותו בתוך ומחוץ לזמן השיעורים, להקנות הרגלי למידה החשובים להצלחה במבחן ולהכין את התלמיד מנטלית להתמודד עם הלחץ שהמבחן עלול להביא איתו. עברו תחתי עשרות רבות של תלמידים ומורים שהכשרתי להוראת פסיכומטרי. ניתן לפנות אלי ולקבל המלצות תלמידים.

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד

חוות דעת

y
yamit

אלעד מורה מעולה , קשוב וסבלני. הרגשתי שמבין את הצרכים שלי ומהניסיון שלו זיהה בדיוק את הנקודות שזקוקות לחיזוק גם בזמן קצר

24/04/2022
שתף:
O
Oren

אלעד מורה מצוין, מקצועי ואכפתי! נתן לי כלים רבים להתמודדות עם הלחץ מהבחינה הפסיכומטרית וכלים רבים לשיפור הציון. ממליץ בחום!!

14/04/2022
שתף:
א
אמיתי

אלעד מורה מעולה! הגעתי אליו חודש לפני הפסיכומטרי לדחיפה אחרונה ובכל שיעור קיבלתי עוד כלים שעזרו לי לשפר את הציון. מאוד מומלץ

12/04/2022
שתף:
A
Amor

מורה מצויין! השיעורים היו אונליין ובאמצעות עט דיגיטלי, מוקלטים בוידאו וזמינים לצפייה לשינון וחזרה, שלח תרגילים לתרגול, התאים את עצמו אלי, זמין כשהיה צריך, דייקן, ונענה למצבים לא צפויים. הרמה גבוהה ומאתגרת, מעשיר ומעניין, ידען, בקיא וחריף, הקנה לי שיטות והרגלי למידה מותאמים, תוך פיתוח חשיבה, הבנה והפנמה, עד לשליטה בדרכי הפתרון ושיטות תרגול עצמי, בתחומים שונים ובהובלה להישגים. המטרות היו ברורות ובאו לידי ביטוי בשיעור. אלעד יסודי, בעל גבולות ברורים, יודע מתי להיות קשוח ומתי להבין, אדם ערכי, עם סבלנות רבה, מכבד וקשוב, העניק לי תחושת מסוגלות ובטחון הן מנטלית והן נפשית, אכפתי מאוד, מסור ואוהב את המקצוע. מורה מ ד ה י ם!! חווית הלימוד נעימה וכייפית. ממליצה מאוד!

04/12/2021
שתף:
ע
עוז

אלעד היה מקצועי ומדויק מהשיעור הראשון.הוא בנה לי תוכנית שמתאימה לי ותוך כדי הלמידה נתן דגשים שעזרו לי להבין יותר טוב נושאים שהתקשתי בהם. גם בפן המנטלי אלעד נתן מענה מחזק שעזר לי להתמקד במטרה ולהמשיך לעבוד נכון. אני ממליץ עליו בחום לכל מי שרוצה לשפר את ההבנה שלו ואת הביצועים שלו בפסיכומטרי.

10/10/2021
שתף:
נ
נאדין

אלעד מורה קשוב מאוד ואכפתי, הגיש אותי לפסיכומטרי לקראת רפואה. במהלך השיעורים העביר לי דגשים חשובים ועבד איתי גם על העבודה בפרקים עצמם וגם על הכנה רגשית ומנטלית. אלעד התעניין מאוד בתהליך הלמידה שלי גם מחוץ לשיעורים, עקב אחר ההתקדמות שלי ודאג להתעדכן בקביעות אחרי כל סימולציה. ממליצה בחום! :)

05/09/2021
שתף:
s
shira

אלעד היה מאד מסור מהרגע הראשון, ידע איך לתכנן לו"ז שתואם אישית לצרכים שלי ולהבין מה אני צריכה לחזק הן מבחינה מנטאלית והן מבחינה לימודית. השיעורים תמיד היו מלמדים ומחדשים והגישה הלימודית שלו עניינית, ישירה ומקצועית. היה תענוג!

03/09/2021
שתף:
E
Eli

אלעד מורה מצויין בעל שיטת לימוד מדהימה בכל הפרקים של הפסיכומטרי. הוא ליווה אותי לאורך חודשיים של לימוד והביא אותי מציון התחלתי של 600 לסימולציות של 740+. עבדתי איתו ללא קורס וזה היה מצויין. ממליץ בחום למי שרוצה מורה מעולה עם סטנדרטים גבוהים.

08/07/2021
שתף:
ש
שרית

מורה מצוין מדריך ומלווה לאורך כול הדרך גם מנטלית וגם לימודית ועם הליווי שלו מגיעים לתוצאות

06/07/2021
שתף:
ד
דוד

מורה מדהים! מקצועי בטירוף עם ידע מקיף בכל החומר , יודע להסביר בבהירות ובאיכותיות ובמאור פנים. ממליץ בחום. הציל לי את הפסיכומטרי

07/04/2021
שתף: