מורה פרטי אלכסנדר מינולין

מורה אונליין אלכסנדר מינולין

מורה מוסמך לפסנתר, אורגן, חלילית, מלחין ופסנתרן, בוגר אקדמיה עם 20 שנות ניסיון,סבלנות רבה ורצון לתת! מכוון ומתקן פסנתרים

בן 39. מפתח תקווה. בוגר אוניברסיטה - תל אביב.
(18 ביקורות) 91 שיעורים שהוזמנו דרך האתר
 
השיעור מועבר דרך המחשב
₪200 לשעה
 

קצת עליי

השיעור מתאים לגילאים 5-120, ומתקיים באווירה מהנה, עם הפעלה חוויתית בצלילים ומקצבים! שיטה מיוחדת ללימוד נגינה גם בגיל זהב! ניסיון רב וגישה לתלמידים עם לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, בדרכי לימוד לא שגרתיות. במהלך שנות פעילותי המוזיקלית פיתחתי שיטת הוראה ייחודית, שמגלה ומטפחת כישרון רדום בכל גיל, ומצמיחה המון תלמידים מרוצים! אני מלמד גם: אלתור, עיבוד והלחנה, הרמוניה, סולפג' ופיתוח שמיעה,ליווי שירים, תאוריה, תווים ואקורדים, הכנה לרסיטלים, בגרויות ומבחני קבלה, בסגנונות: קלאסי, ג'אז, פופ, רוק, חסידי, מזרחי, ישראלי וים תיכוני. אשמח לתת סיוע מקצועי בחינם בבחירת פסנתר ואורגן, בדיקה לפני רכישה והנחה לתלמידים בכיוון פסנתר!

1 בוחרים מועד פנוי
2 ממלאים את פרטי השיעור
3 מתחילים ללמוד
הוספת תגובה

ביקורות

י
ירדן

השיעור היה יפה מאוד זה עזר לי לפתח שמיעה מוזיקלית, אלכסנדר מורה שיודע להגיע לנפשו של התלמיד.

19/09/2019
שתף:
ש
שולי

מעולה

06/06/2019
שתף:
א
אביטל

מעולה

05/02/2019
שתף:
ע
עדי

מורה מעולה, מקצוען עם ראש פתוח. עברו 25 שנה מאז שניגנתי ואלכס עזר לי לחזור לחומר בתוך שיעורים ספורים. מומלץ בחום!

14/03/2018
שתף:
ס
סרגיי

אני חובב מוזיקת פאנק ורוק, ניגנתי שנים גיטרה והחלטתי ללמוד גם קלידים. ניסיתי בהתחלה ללמוד לבד, אבל הסתבכתי, וחיפשתי מורה שיעזור לי למצוא דרך במבוך של אקורדים ומקצבים. אלכסנדר הוא מורה עם ידע עמוק, יודע לענות על כל שאלתי, להסביר ולנמק בצורה ברורה, ומגלה לי במוזיקה דברים אדירים שלא הייתי חושב עליהם. מומלץ מאוד!

18/11/2017
שתף:
D
Debby

My son studies with Alexander for 8 months, and I see a significant progress in his technical skills and the level of pieces he plays. Besides that, I enjoy listening how Alex teaches. Sometimes my son getting annoyed very quick when something going too hard and long, but Alex never lets him remain upset. He supports and encourages him and leads to the best results. I highly recommend Alexander!

11/11/2017
שתף:
ק
קסניה

התחלתי ללמוד אצל אלכס לפני כחצי שנה. אני בעלת רקע בנגינה ולמדתי בעבר אצל מורים רבים. מה שאהבתי אצלו זה שאם אני לא מצליחה משהו, אלכס מסביר מזווית מפתיעה אחרת ופותח לי אופקים בהבנת המוזיקה. אנחנו לא מסתפקים בנגינה נכונה של תווים, אלא עובדים על הצליל, מגע, רגש והבעה. אלכס מגלה לי מבחר גדול של יצירות וזורם איתי עם מה שאני אוהבת. שיעורים עוברים באווירה נינוחה ורגועה, אני ממש נהנת, והשיעור עובר לי מהר.

07/11/2017
שתף:
א
אנה

אני אמה לילדה בת 7 עם לקויות למידה, ובגללם אנחנו מתמודדים עם קשיים בביה"ס. כדי לעזור לה להתגבר על הבעיות המליצו לנו לרשום אותה לחוג שמשפר ריכוז וזיכרון. רשמנו אותה לימוד פסנתר אצל אלכסנדר, ולשמחתי היא ממשיכה כבר יותר מחצי שנה. אלכסנדר מצא את הגישה הנכונה אליה וגרם לה להתמיד ולהשקיע באימונים. אנו נהנים לשמוע את נגינתה ואני רואה את ההשפעה החיובית של המוזיקה עליה שבאה לידי ביטוי גם בלימודים אחרים

03/11/2017
שתף:
א
איגור

תמיד חלמתי לנגן ג'אז, לאלתר, לדעת הרמוניה ואקורדים של ג'אז. ניסיתי כמה מורים, אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא זה. אלכסנדר "שחרר" לי את הידיים ולימד אותי לשלוט בכלי, וגם שיפר אותי חזק בתחום התאוריה של ג'אז, הכרת יצירות, ניתוח קטעים והבנת מוזיקה שאני מנגן. ממליץ בחום!

28/10/2017
שתף:
י
יעל

בתי בת 5 גילתה עניין באורגנית שיש לי בבית ורציתי מאוד שתתחיל לנגן. פניתי למספר מורים, אך הם לא הסכימו ללמד אותה בגלל גילה והציעו לחכות. ראיתי שהיא ממשיכה להתעניין ופניתי לאלכסנדר. אלכסנדר בדק אותה, ואמר שיש לה שמיעה מוזיקלית ואפשר להתחיל כבר עכשיו. לאלכסנדר גישה מיוחדת לילדים, ותוך זמן קצר הוא הצליח למשוך אותה למוזיקה וללמד לנגן שירים. כיום נועה כבר בת 6, ממשיכה ללמוד ואוהבת מאוד את השיעורים איתו.

19/10/2017
שתף: